1. Start serwera SANDBOX

[PL 8] Unturned.pl #SANDBOX
    Ip: serwer.unturned.pl
    Port: 27080

Więcej informacji

Prośba o unbana

Temat na forum 'Odwołania' rozpoczęty przez Verii Gut Pleyer, Czerwiec 14, 2018.

?

Czy powinienem dostać bana za multikonto?

1. Tak

50,0%
  2. Nie

25,0%
  3. To skomplikowane...

25,0%
  1. Verii Gut Pleyer

Verii Gut Pleyer Użytkownik

Polubienia:
    1
    Witam, dnia 14.06.2018 około godziny 21:20 zostałem pernamentnie zbanowany na serwerze za posiadanie multikonta. Kompletnie nie rozumiem dlaczego, nie zostałem o niczym poinfromowany tylko od razu zostałem ukarany. Może aby wszystko streścić i uprościć zacznę od początku. Kiedyś (około rok temu) na starej edycji grałem na owym serwerze RP, ale na starym koncie, po pewnym czasie konto niestety zostało skradzione, po roku czasu nabrałem ochotę na gre na serwerze RP dlatego zrobiłem drugie konto steam, pobrałem grę i zacząłem grać, jak wyżej napisałem po jednym dniu rozgrywki zostałem zbanowany. Z tego powodu ubiegam się o unbana ponieważ nie jest to multikonto aczkolwiek zwykłe nieporozumienie. Z góry dzięki ;)

eminem lubi to.
  2. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    2275
    Podaj link do starego konta bo wydaje mi się że coś kręcisz.

3. Verii Gut Pleyer

Polubienia:
    1
    Skąd mam wziąć link do starego konta, skoro zostało skradzione i złodziej pozmieniał wszystkie informacje?

4. Fustion

Fustion Stary wyjadacz

Polubienia:
    58
    Ale steam ID sie nigdy nie zmieni

5. mejdi

Polubienia:
    2275
    No stary wystarczy spojrzeć u jakiegoś twojego znajomego.
    Wgl nic mi się tutaj nie zgadza.Twój kolega najpierw puscił nam bajke że dostałes Vaca na Csie i założyłeś sobie nowe konto.Po tym jak FM się go zapytał dlaczego założył nowe konto przecież mógłby grać w unturned bo blokada dotyczyła Counter Strike twój kolega zamilkł.
    Teraz kolejna bajeczka o kradzieży konta. Wystarczy się przyznać napisać za co dostałeś bana na swoim prawdziwym koncie i rozważymy opcje unbana. Lub też możesz go zakupić w naszym sklepie.
    Jaki miałeś kiedyś nick w grze?

6. fmcio

fmcio Policja RP Policja RP

Polubienia:
    600
    Sytuacja wyglądała tak, rozmawiamy z mejdim, nagle powiedział, że znalazł multi konto, sprawdzamy jego profil, żadnej gry, bo unturned to f2p, jedna grupa, 2 znajomych. Po analizie tego, stwierdziliśmy za mejdim , że to jest mulciak na 100%. Dostał perma a mejdi stwierdził, że jeżeli nic nie zrobił, będzie chciał to wyjaśnić na forum, podszedł do nas jego kolega który zaczął gadać, że ma vaca w csie XD
    Co ma VAC w csie do Unturned? No własnie... Nic. Nikt nie robi sobie drugiego konta po to, żeby grać w darmową gre XD no nie oszukujmy się. Teraz zaczynacie pisać o kradzieży konta... Na dzisiejsze czasy ukraść konto steam jest praktycznie nie możliwe z technicznego punktu widzenia, mamy steam guardy na telefonie, dostajesz od razu powiadomienie jeżeli ktoś z innego ip loguje się na twoje konto , tak samo z mailem, dostajesz wiadomość, JEST TO NIE MOŻLIWE, ABY KTOŚ UKRADŁ KONTO. Ogólnie zostałeś zbanowany słusznie, szczególnie że teraz próbujecie kręcić XDDDD Pierw przemyślcie coś, co chcecie powiedzieć, bo kradzież konta nie jest możliwa XD
    #Edit
    Po za tym, nie wiem po co dodajesz tą ankietę, skoro zaistniałą sytuację w pełni znam ja z mejdim, a inni gracze nawet nie wiedzą co tak na prawdę się stało, a Ty możesz napisać co chcesz. Czemu w swoim poście, nie napisałeś, że dostałeś VAC'a na csa ? XD teraz to nie istotne tak ? pozdrooooo

7. mejdi

Polubienia:
    2275
    Po co ktoś miałby Ci ukraść konto z przypisana blokada VAC?I do tego z jedną gra :D

Fustion i fmcio lubią to.
  8. Fustion

Fustion Stary wyjadacz

Polubienia:
    58
    To sie wjebałeś w niezłe gówno.

Ostatnia edycja: Czerwiec 15, 2018
    Zero Skila lubi to.
  9. Verii Gut Pleyer

Polubienia:
    1
    Eh.. Powiem całą prawdę teraz więc proszę nie przekręcać. Kolega wszystko pojebał bo miałem konto, na którym miałem Vaca na cs'ie, ale to całkiem inne konto, to konto nie jest skradzione. Po tym jak dostałem vaca na tamtym koncie założyłem nowe konto, które jest aktualnie skradzione. Kolega myślał, że dostałem vaca na skradzionym koncie po czym powiedziałem mu na ts, że to nie na tym koncie więc się poprawił. Sprawa wygląda tak jak wyżej napisałem, tylko kolega się pomylił z tą blokadą. Może napisałem nie jasno więc mogę wszystko wytłumaczyć na ts albo innym komunikatorze aby było bardziej wiarygodnie i szybciej.

10. Fustion

Fustion Stary wyjadacz

Polubienia:
    58
    Tak jak FM mówi. Nie da sie praktycznie ukraść konta.

11. Verii Gut Pleyer

Polubienia:
    1
    Jak nie da się? Czyli moje konto po prostu odmawia mi dostępu czy jakoś tak? Zapraszam na ts i wszystko wyjaśnimy. Nie mam nic do ukrycia.

12. mejdi

Polubienia:
    2275
    A skąd wiesz że odmawia Ci dostępu?Przecież wyżej pisałeś że nie wiesz jakie to było konto bo było to rok temu :D Ohh stary...

13. Verii Gut Pleyer

Polubienia:
    1
    Wszystko pokręciliście, zapraszam na ts unturned.pl na publicznny unlimited 1.

14. Verii Gut Pleyer

Polubienia:
    1
    Może wyjaśnię ponownie wszystko od początku. Sprawa wygląda tak:
    Dawno dawno temu założyłem swoje pierwsze konto steam, konto miało jedna grę, CS:GO. Po długim okresie nie udanych meczów postanowiłem cheatować. Kara bardzo szybko mnie dopadła i dostałem Vac Bana. Po całym zajściu założyłem drugie konto steam, miałem na nim dużo gier, przegranych godzin, skinów ,pieniędzy itd. Grałem na nim w między innymi Unturned serwer RP. Gdy dowiedziałem się, że istnieje taka gra jak fortnite, natychmiast chciałem sprzedać konto i wydać pięniądze na ową grę. Niestety sprzedaż konta nie powiodła się ponieważ zostałem oscamowany jak największy idiota, konta niestety nie udało mi się odzyskać. Po mniej więcej roku postanowiłem stworzyć kolejne konto steam aby móc pograć na serwerze RP, zainstalowałem unturned i zacząłem grać, po prostu nabrałem ochoty na RP. Administratorzy stwierdzili, że to multikonto, i słusznie, ale ja mam dostęp do jednego konta z dwóch. Gdybym miał rzeczywiście multikonta, z których korzystał bym, to nie prosiłbym o UB ponieważ sprawiedliwość i tak by mnie dopadła.
    Mam nadzieję, że udało mi się tym razem wszystko wyjaśnić i dostanę tego UB.

15. Fustion

Fustion Stary wyjadacz

Polubienia:
    58
    Tak było

16. mejdi

Polubienia:
    2275
    Urzekła mnie ta historia.

17. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1435
    A mnie nie.

18. eminem

eminem Dobrze znany

Polubienia:
    67
    Ej ale skoro nie miał bana na tamtym koncie to czm nie mógł se 2 założyć

19. mejdi

Polubienia:
    2275
    No od samego początku prosimy aby podał link do tego konta bo chcemy to sprawdzić czego nie rozumiesz?

20. eminem

eminem Dobrze znany

Polubienia:
    67
    Ale jakby nie miał bana na tamtym to mógłby 2 założyć?

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.