Prośba o skrócenie perma.

Temat na forum 'Odwołania' rozpoczęty przez Kelos789 Key-Drop.pl, Październik 12, 2018.

1. Kelos789 Key-Drop.pl

Kelos789 Key-Drop.pl Dobrze znany

Polubienia:
    0
    Chciałbym w tym odwołaniu prosić o skrócenie permbana. Około tydzień temu dostałem permbana za niesłuszne zabicie Szefa Policji Mejdiego, Sytuacja jest nagrana z perspektywy Mejdiego, zauważyłem że źle postąpiłem, niestety sam źle zrozumiałem kolegów na Ts'ie i źle postąpiłem.
    Tutaj jest link z filmikiem perspektywy Mejdiego (minute przed nagraniem Mejdi mi rozwalal koke tak jak napisane jest na jego profilu forum):

Bardzo przepraszam i obiecuje że sie poprawie ;*

EDIT: Jeszcze wspomne że to mój pierwszy ban za zabójstwo ;(
    Gram na tym serwie juz około 2-3 miesiące.

Ostatnia edycja: Październik 12, 2018
  2. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1582
    Jak dla mnie to ta akcja byla dobra. Jakby Mejdi nie wbijal ludzia na chate komenda to by nie dochodzilo do takich sytuacji.

Josef Mengele lubi to.
  3. CzarnoBrody

CzarnoBrody Stary wyjadacz

Polubienia:
    399
    Ta a jak Mejdi by odgrywał fajne RP to by podszedł do typa co przed chwilą wyciągnął broń przynajmniej z tazerem :D A jeżeli odgrywa postać , która jest poszukiwana , przed chwilą miała akcje z policją , odgrywa gangusa lub inną postać , która nie lubi psów zrozumiał by , że do było normalne zagranie RP a jedyne kto mógł by wtedy dostać tu bana to Mejdi za nieposzanowanie życia :D

Josef Mengele lubi to.
  4. Fiolar

Fiolar Stary wyjadacz

Polubienia:
    54
    +1

5. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    2538
    Jak widzisz na filmiku nawet nie wiedziałem kto to jest bo typa nie było w okolicy kiedy wysadzalem jaka kolwiek koke.Wiec miałem go bez powodu razic prądem?śmieszny jesteś.

6. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1582
    Wbijasz typom komenda na chate i dziwisz sie ze ktos cie zabije.

Josef Mengele lubi to.
  7. Kelos789 Key-Drop.pl

Kelos789 Key-Drop.pl Dobrze znany

Polubienia:
    0
    Prawda :(

8. CzarnoBrody

Polubienia:
    399
    Nie mam pojęcia czy wiesz kto to :D gdzie napisałem , że miałeś go razić prądem ? śmieszny jesteś :p

9. mejdi

Polubienia:
    2538
    A źle odczytałem sorry :p

CzarnoBrody lubi to.
  10. CzarnoBrody

Polubienia:
    399
    To ja tu dopiszę nie ważne czy miał czy nie ustalmy , że w eq miał kokę i jeżeli była to jego chata to on mógł się bać , że wiesz jak wygląda i zaraz mu rutynową kontrolę zrobisz bo na wyspie jest to popularnego zjawisko. W takiej sytuacji to jest IC nie obraź się wykorzystał głupotę policjanta i rozstrzelał go bez słów by pewnie zawinąć się szybko i nie wiem dać znak policji , że z nim się nie zadziera czy cokolwiek. Założę się , że nawet nie sprawdziłeś czy nie wiem nie miał się czego bać przy tej rutynowej kontroli. Moim zdaniem normalna akcja RP , nie zawsze trzeba coś powiedzieć szczególnie , że przed chwilą rozjebałeś mu dom

Barti_PL lubi to.
  11. Josef Mengele

Josef Mengele Stary wyjadacz

Polubienia:
    923
    Zwolni bo się mu głowa od myślenia przegrzeje.

Barti_PL i CzarnoBrody lubią to.
  12. SonAmadik

SonAmadik Moderator Forum Członek Załogi

Polubienia:
    888
    Czyli od dzisiaj można zabijać policjantów bez żadnej interakcji a później tłumaczyć się "bo się bałem że mnie przeszuka"?
    Czy ja dobrze to zrozumiałem? xd

13. CzarnoBrody

Polubienia:
    399
    Po pierwsze zabijać? To , że się tepnął do szpitala to zginął czytałeś w ogóle regulamin RP ? Bez interakcji przed chwilą mu pole koki rozjebał BTW Mejdi wiedział , że tamten ma broń ten typek po prostu wykorzystał to , że policjant ma -200iq powalił go na ziemie kilkoma strzałami i uciekł polecam douczyć się co znaczy bez interakcji BTW :D

14. mejdi

Polubienia:
    2538
    Zaraz Ci odpisza że nie bo przecież mu rozwaliłem kilka minut wcześniej moje w domu :D A gdybym tego nie zrobił i by też mnie zabił to napisali by że bal sie bo miał koke w EQ.
    Najlepsze jest to że gościa tam nie było tylko mu kolega na Tsie powiedział że.tam byłem i wysadzilem.Czyli teoretycznie gościu nie wiedział że niszczyłem mu koke i mnie zajebał bęc.

Przeczytajcie ta skargę jeszcze raz poszkodowany sam napisał "dostałem bana za niesłuszne zabicie mejdiego" przyznając się do winy.

15. CzarnoBrody

Polubienia:
    399
    na tym RP macie taki poziom , że se ustawiliście , że można gadać na ts3 i on mógł to odegrać jako interkom.A to , że miał w eq kokę to akurat tak u mnie to na RP działa nie na waszym RPG :D

16. mejdi

Polubienia:
    2538
    To dobre masz rp.

17. SonAmadik

Polubienia:
    888
    Wpakował w niego serie z karabinu maszynowego czyli usiłował go zabić, to że jakimś cudem lekarze go uratowali to inna sprawa, mejdi to po prostu twardy gosc.

No i co z tego że miał broń? Połowa ludzi chodzi z bronią, to znaczy że ma każdego paralizować albo ciężko ranić?

18. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1582
    Mejdi rozjebal mu dom bo mial koke. Czy to nie wystarczajacy powod do zabicia?

19. Josef Mengele

Josef Mengele Stary wyjadacz

Polubienia:
    923
    Ty dajesz bany za ucieczkę przed interakcją bo powiedziałeś po śmierci na radiu (ts3) że cię zabili ale jak ktoś komuś na tsie powie o tym że mu niszczą chatę to już źle i wgl perm?

20. SonAmadik

Polubienia:
    888
    21. Podczas próby przeszukania, zatrzymania itp. zainicjowanego przez policję umożliwia się przestępcom zaangażowanym w te czynności próbę "napadu" niezależnie od liczby policjantów na serwerze.

Próbę napadu a nie zajebania bez słowa.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.