Prośba o odbanowanie

Status
Zamknięty.

Sanii

Użytkownik
Styczeń 26, 2019
5
0
16
20
Witam, otóż niecały rok temu otrzymałem bana perm na serwerze RP [PL10], nie pamiętam powodu bana, chciałbym z góry przeprosić za moje w ten czas winy, proszę o rozpatrzenie mojej proźby o UnBan, chciałbym wrócić do Społeczności RP.

Mój steam ID: https://steamcommunity.com/id/Sanitariusz
piszę podanie z innego konta, nie pamiętam hasła do poprzedniego.

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1876
977
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
Chciałbym z dołu podziękować za próbę.
Jestem na nie , ponieważ kiedyś mieliśmy z nim grać w timie wojskowym (niższa ranga musi się słuchać wyższej xd) , a i jeszcze miałeś nick "Oficer NKWD Sanitariusz" a tak nie wolno
Edit : czy to jest ten typo z ekipy Bladiiego xd? jak tak to beka xd

• Lubię to!
Reactions: Wiktor Nowak

Sanii

Użytkownik
Styczeń 26, 2019
5
0
16
20
Jestem na nie , ponieważ kiedyś mieliśmy z nim grać w timie wojskowym (niższa ranga musi się słuchać wyższej xd) , a i jeszcze miałeś nick "Oficer NKWD Sanitariusz" a tak nie wolno[/QUOTE
Nie podszywam się pod nikogo z ekipy, poza tym wojsko unt to pomysł na (RP Survival) przypomnę że dołączając zgadzasz się na wszystkie warunki postępowania ect.

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1876
977
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
W sumie to zmieniam zdanie na rp jest dość mało osób i przydało by się więcej tym bardziej że zrobił to rok temu , jeśli ban nie jest za coś co jest przeginką , typu wbił na rp zabił paru ludzi i wyszedł to można mu dać ub , więc jestem na tak

Status
Zamknięty.