Prędkość aut na RP.

Czy chcesz zmian w prędkościach samochodów na RP.

• Nie, nie przeszkadza mi to.

• Tak, chciałbym stare prędkości aut.

• Obecne prędkości aut są okej ale policyjne trzeba by spowolnić.

• Dżony dej no z 300 na licznik.

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4679
4800
198
27
Klan
Konfederacja
Czy możesz dodać jeszcze opcje żeby zmniejszyć obecne prędkości?i dać opcje zmiany głosu?

• Lubię to!
Reactions: DOMkamilo

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4679
4800
198
27
Klan
Konfederacja
I ze chiron z one:1 powinny podobnie jezdzic jak to jest w realu, ceny tez powinny sie przekladac na realne.
Przecież wysokie prędkości aut w tej grze nie mają sensu. W unturned nie ma praktycznie żadnej synchronizacji(mowa tu lagu w którym dla twojej postaci moje auto jest za tobą a u mnie jest zupełnie odwrotnie)
Do tego gra sama nie pozwala na tak szybką jazde np podczas wyjazdu pod górkę i tak zaczyna cię cofać do momentu w ktorym nie zwolnisz. Więc jaki jest sens przyspieszać auta? Trzeba je spowolnić.
Zamiast umilić sobie grę zacznijcie może podawać konkretne argumenty.

lamytomy

Stary wyjadacz
Czerwiec 29, 2017
340
197
88
15
Gungabad
Klan
=|KT|=
Przecież wysokie prędkości aut w tej grze nie mają sensu. W unturned nie ma praktycznie żadnej synchronizacji(mowa tu lagu w którym dla twojej postaci moje auto jest za tobą a u mnie jest zupełnie odwrotnie)
Do tego gra sama nie pozwala na tak szybką jazde np podczas wyjazdu pod górkę i tak zaczyna cię cofać do momentu w ktorym nie zwolnisz. Więc jaki jest sens przyspieszać auta? Trzeba je spowolnić.
Zamiast umilić sobie grę zacznijcie może podawać konkretne argumenty.
Mi nie chodzi o 450kmh tylko o max 180kmh. Zauważyłem też że samochody nie zatrzymują się na górkach jak jest mało osob na serwerze, a na singlu to ogolnie latają.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4679
4800
198
27
Klan
Konfederacja
Mi nie chodzi o 450kmh tylko o max 180kmh. Zauważyłem też że samochody nie zatrzymują się na górkach jak jest mało osob na serwerze, a na singlu to ogolnie latają.
Wiadomo że nie mówisz o 450 bo nigdy takich prędkości nie było.

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1980
1598
218
17
Kluczbork
Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
Reactions: Josef Mengele

Josef Mengele