Poradnik Snajpera

Temat na forum 'Poradniki' rozpoczęty przez ♎Meta, Maj 1, 2017.

1. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    469
    I to jest niezbędne/bardzo ważne dla snajpera?

Amug lubi to.
  2. polandball

polandball Użytkownik

Polubienia:
    1
    człowieku wiesz jak mało miejsca ma ghiellie hood XD

możesz co najwyzej wziąć alice pack bo się wtapia do otoczenia ale też jakoś słabo i rzadko sie go bierze pozatym każdy wolny slot w tym ubraniu to cena złota wiec to się opłaca strasznie pozatym dlaczeo takie sneaky beady jest tam pomimo tego że sam autor napisał że rzadko się to przydaje XD

3. DogePLL

DogePLL Administrator Serwera Survival Członek Załogi

Polubienia:
    107
    No ghilie hood ma bardzo mało miejsca(0 kratek bo to czapka)

polandball i Kroganin lubią to.
  4. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    469
    Wiem, że strój ghilie ma mało miejsca, Ale szczerze uważam, że noszenie go to idiotyzm, bo i tak cholernie dobrze cię w nim widać.

5. Amug

Amug Stary wyjadacz

Polubienia:
    59
  6. ♎Meta

♎Meta Użytkownik

Polubienia:
    39
    Cooking? Ty chcesz się w Gordona Ramseya bawić czy zabijać? xDDDDDDDDDDDDDD

Ziemniaczek i Amug lubią to.
  7. mejdi

mejdi Zasłużony Zasłużony

Polubienia:
    1437
    Witam Magda Gessler dzisiaj udajemy się do Sosnowca do restauracji o nazwie cichy zabójca.Sprawdzimy czy właściciel ma juz cooking wyexpiony.

8. polandball

polandball Użytkownik

Polubienia:
    1
  9. polandball

polandball Użytkownik

Polubienia:
    1
    pozatym sam mówiłeś że ghillie hood ma strasznie mało miejsca więc lepiej chyna mieć 5 kanapek co dają więcej głodu i picia niz 15 pomidorów co dają tego mniej XD

10. ♎Meta

♎Meta Użytkownik

Polubienia:
    39
    Yyy, tak, napisałem że Ghillie (Nie hood. Hood w ogóle nie ma miejsca xDDD) ma mało miejsca bo ma mało miejsca. A to jak ktoś to wykorzysta zależy od danej osoby. Ja np. tylko pakuję to co mam. A poza tym jak nie masz wyexpionego tego czegoś co ci daje mniej potrzeby picia i jedzenia to powodzenia w grze. Jak masz to na full to weźmiesz 3 pomidory i ci na godzinę starczy. NO ALE CO JA TAM WIEM XDDDDDDDDDDD

11. ♎Meta

♎Meta Użytkownik

Polubienia:
    39
    Dodam jeszcze jedno: Pisałem poradnik dla snajpera. A nie jak się w to gra. Więc cooking (No bo wiesz jak robisz kanapki to lepiej strzelasz i masz +10% damage karabinami) czy bazy są nieprzydatne. No proszę cię, idź obok Seattle, zbuduj w minutę bazę i z niej strzelaj bo to TAKIE QRWA POTRZEBNE SNAJPEROWI.

12. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    469
    Zapomniałeś dodać, że outdoor też jest bardzo ważny np. Jak będziesz gonił typa i stwierdzisz, że chcesz ściąć jakieś drzewo to ten skill idealnie się nada. Więc outdoor jest najważniejszą umiejętnością dla snajpera.

Amug i ♎Meta lubią to.
  13. polandball

polandball Użytkownik

Polubienia:
    1
    ja tam jestem snajperem i powiedziałem to co mi się przydaje w grze więc równie dobrze ta kłótnia jest głupotą bo każdemu przydaje się coś innego i każdy ma swoje zdanie.

14. ♎Meta

♎Meta Użytkownik

Polubienia:
    39
    Ale słuchaj - Gra ogólna to co innego niż gra daną "klasą". Ja tylko opisałem to co jest potrzebne do snajpera, a nie co się przydaje w grze. A poza tym jeśli jesteś snajperem i mówisz takie rzeczy to proszę przestać grać w Call of Duty bo tam snajperki są zwalone.

15. polandball

polandball Użytkownik

Polubienia:
    1
    jak ja nie lubie coda XD pozatym cooking jest wg mnie strasznie potrzebny dla snajpera tak samo ta umiejętność co daje mniejsze zuzywanie picia i jedzenia ale nie będe się dalej kłócił bo i tak nikt nie wygra

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.