poradnik dla zaczynających grę

Temat na forum 'Poradniki' rozpoczęty przez mieczkowski, Kwiecień 30, 2017.

1. mieczkowski

mieczkowski Nowy

Polubienia:
    1
    Witam w poradniku dla nowych graczy

Życzę miłego czytania morze się czegoś nauczycie :D
    pierwsza rozgrywka
    podczas pierwszej rozgrywki należy zdobyć jedzenie,ubrania,broń a przede wszystkim plecak w którym to zmiejścimy ubrania dodają sloty im bardziej rzadkie ubranie tym więcej slotów jest to bardzo ważne gdyż dobrze zorganizowanie ekwipunku to podstawa do przeżycia w Unturned
    kiedy eksplorujemy świat możemy spotkać oczywiście zombie jak i graczy zombie jest stosunkowo łatwo zabić jeżeli mamy broń np białą lub palną polecam na zombie broń białą na ludzi palną używaj broni palnej w kryzysowych sytuacjach
    staraj się unikać zombie i graczy skradaj się w miastach wsiach i bazach militarnych uważaj w bazach militarnych są silniejsze zombie i często szwendają się tam gracze.

Broń palna i magazynki do niej
    w Unturned jest broń palna którą można zabijać z dystansu na początku kiedy skończyła cie się amunicja i nie miałeś magazynków do danej broni szukałeś magazynków nie trzeba
    aby naładować magazynek potrzebujemy do mniejszych kalibrów broni np ace colt hawkhound springfield cobra kryzkierg potrzeba jest civilian amunition crate aby naładować magazynek wyciągamy z broni pusty magazynek przyciskając t i klikając tam gdzie jest komora na magazynek
    wchodzimy w crafting klikamy na trzy pociski w craftingu i wyświetla nam się ikonka amunition crate i magazynek do danej broni klikamy i napełniamy magazynek bierzemy broń i klikamy r i gotowe.

atakowanie graczy
    aby skutecznie atakować graczy należy podejść go z zaskoczenia tak aby się nie spodziewał i wpakować mu kulki w plecy lub głowę od strony pleców :D
    lub z dystansu np snajperką kuszą łukiem ukryć się za drzewem i walić do niego jeżeli dojdzie do czołowego spotkania liczy się skill :D jak najszybciej zacznij do niego strzelać zanim on zacznie strzelać do ciebie strzelaj seriami a nie automatem :D no chyba że wyjdzie z ciebie z 25m

Budowa bazy
    należy zbudować ją z tego co się ma pod ręką np drewno kiedy zbudujemy swoją bazę musimy zrobić metalowe drzwi okiennice i powoli zamieniać krok po kroku ją w metalową bazę drewniana ściana
    na metalową ścianę itd aż zamienimy ją w metalową bazę w rogach drzwi za ścianami należy postawić hostile sentry wokół bazy rozstawić barbed wire fence jeżeli będziemy mieli lub spikes.
    w trawie ukryć spikes i miny

Raidowanie baz by zraidować czyjąś baze najlepiej zebrać ekipę 2 3 osoby zdobyć zcraftować 4 3 lub 2 c4 detonator ostrą broń wysłać kogoś na zwiady z rolnetką wysłać golaska aby zrobił dywersję
    rzucić okrąg z grantów dymnych aby zdezorientować wroga i za atakować go niespodziewanie podejść do drzwi lub ściany odsunąć się wysadzić c4 i wbijać.

Pojazdy
    w Unturned są autka ale trzeba je tankować aby zatankować potrzebny jest kanister fuel can należy podejść do dystrybutora i kliknąć prawy podejść do auta i lewy
    auto należy obudować w oknach aby nie można było cię trafić można obudować maskę pojazdu aby nie został szybko zniszczony.

kamuflaż
    kamuflaż to ważna sprawa podczas atakowania innych jak i bronienia się podczas raidowania w nocy polecam zielone lub czarne ubrania aby być mniej dostrzegalnym nie polecam świecących skinów do broni i świecących ubrań do ludzika ludzika należy przerobić na ostrego murzynka :D

Jest to mniejszy poradnik z podstawowymi informacjami czyli poradnik mini :D

2. mieczkowski

mieczkowski Nowy

Polubienia:
    1
    napracowałem się siedziałem godzinę :D

3. Xx_2famous4U_xX

Xx_2famous4U_xX Stary wyjadacz

Polubienia:
    36
    to jest nowy poradnik?

4. Xx_2famous4U_xX

Xx_2famous4U_xX Stary wyjadacz

Polubienia:
    36
    Nie wliczając błędów ortograficznych typu "rolnetka" było całkiem nieźle. Ale do dobrego poradnika jeszcze ci dużo brakuje :D aczkolwiek z twoim potencjałem myślę że kiedyś napiszesz coś naprawdę dobrego ;D

5. mieczkowski

mieczkowski Nowy

Polubienia:
    1
    ej gra mi sie nie odpala nie mam sterowników mam karte graficzna amd radeon graphics hd 8500 series

6. PolskiPolak

PolskiPolak Nowy

Polubienia:
    0
    może, to ty się naucz ortografii ziomuś

7. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    469
    Ten poradnik jest beznadziejny i tyle.

8. ♎Meta

♎Meta Użytkownik

Polubienia:
    39
    dlaczego odkopujecie temat z maja jprdl

9. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    469
    Archeolodzy ? Złota łopata? Mówi panu to coś, panie Ferdku?

♎Meta lubi to.
  10. jjjanusz1500100900

jjjanusz1500100900 Nowy

Polubienia:
    0
    to jest do wersji 2.0 . ciekawe czy ktoś gra na niej

11. Sheavy Pl

Sheavy Pl Nowy

Polubienia:
    0
    Dopiero zaczynam z unturned a poradnik pomogl mi opanować podstawy dzięki.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.