Poradnik Dla Początkujących

Negan

Użytkownik
Lipiec 3, 2016
7
0
16
19
Polska
Klan
Wesołe Gumisie
- Na początku staraj się nie ufać graczom
- Niebieskie Jagody są bardzo przydatne
- Nie idź od razu do bazy militarnej, uzbrajaj się stopniowo (polecam zacząć od farm)

- Warto mieć przy sobie parasol, jeżeli z nim spadniesz nie stracisz życia

- Nie dawaj się oszukać innym graczą(mogą robić na ciebie zasadzki)
- Staraj się nie chodzić nocą ponieważ jest to bardzo niebezpieczne (zazwyczaj początkujący gracz nie ma noktowizora a bardziej uzbrojony gracz będzie go miał i może bardzo łatwo cię zauważyć a ty go nawet nie zauważysz)
- Bądź czujny, zwracaj uwagę na miasta itp jak przechodzisz koło nich( chodzi o ruch)
- Jeżeli będziesz miał mniej głodu niż 50 nie martw się, zagrożeniem jest -20
- Nie noś wszystkiego w ekwipunku( staraj się odkładać itemy do skrzyń itp)
- Staraj się kryć skrzynki (jeziora, oceany, pod łóżkami, w pralce)
Jeżeli wejdziesz na serwer czasami nie zauważysz czerwonych oczu koło pasku interfejsu wtedy zobacz księżyc czy jest okrągły i lekko czerwony, w ogóle w pełni noc jest jasna
+ jak jest pełne "koło" to jest pełnia, jak nie to zwykła noc

_+"The Sims"+_

Dobrze znany
Sierpień 4, 2015
370
54
43
103
Los Santos, San Andreas
Klan
SimGrott
te jagody niebieskie to tylko chyba przerobione są jadalne. Z tym parasolem to jest tak, ze początkujący gracz nie zabardzo ogarnie kiedy można go uzywać a same jego znalezienie moze mu sprawić kłopot wiec srednio jest on dla niego przydatny xd

Wertyk

Użytkownik
Kwiecień 14, 2016
51
10
23
Jestem w zaułku na rondo w lewo.
Ja jakoś od razu wchodzę do militarki i szukam itemów i mam w rowie zombiaków. Jak mnie gonią to wychodzę w wchodzę do gry i już maja moją obecność też w rowie.Biorę itemy biegnąc i zabijam ich napotkaną bronią.Więc możesz skreślić trzeci myślnik.

DogePLL

Administrator Serwera Survival
Czerwiec 15, 2016
561
220
98
Wadowice
Klan
BH+
Moja rada dotycząca mapy Overgrown 2 na PL3 jeśli nie masz kilkuosobowej ekipy lub nykoreva to nie zbliżaj się do strefy 'Danger"

DogePLL

Administrator Serwera Survival
Czerwiec 15, 2016
561
220
98
Wadowice
Klan
BH+
Na przykład niedźwiedzie w dzień niezbyt duże zagrożenie ale w nocy jak się niema nokto to po tobie