Policja

whimen

Użytkownik
Kwiecień 7, 2019
69
5
13
16
Opoczno
Klan
SpinaczeJP
Dzisiaj miałem sytuacje że policja nie odpowiadała mi interwencję , prosiłem , chodziłem pytałem . Pełny złości miałem pisać już skargę co to wogóle ma być, ale powiedziałem sobie że jeszcze poczekam przed komisariatem jak tam mnie zleją to wtedy napisze skargę. Jakoś po 20 minutach przyjechał policjant i czekało ze mną z 5 innych ludzi . Byłem w szoku co musi przechodzić policja ci inni prosili np '' Da pan policjant jedzenie '' (kilku krotnie) albo ''Proszę pana bo ja mam vipa i nie wiem jak wypłacić pieniądze'', ''niech pan mi zarejestruje quada'' (szanujmy się po jaką cholere ktoś miał by kraś kłada ) . Nie dziwię się jak policja nie odpowiada na ważne sprawy typu napaście , postawienie przez kogoś czegoś na twoim terenie , gdy jest oblegana przez ludzi którzy pytają o takie głupie rzeczy. Szanowny Szefie Departamentu policji przeprowadź tą akademię w dany dzień o danej godzinie wszyscy naraz zostaną sprawdzeni i wybierzecie kto ma przejść dalej a kto nie , wtedy kadeci będą odpowiadać na takie pytania , a wyżej postawieni ludzie zajmą się ważnymi Sprawami.
Moja wypowiedź może być trochę chaotyczna bo chciałem w niej jak najbardziej oddać mój szok , gdy usłyszałem o co pytają inni na tej komendzie .

• Lubię to!
Reactions: DOMkamilo

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1613
1357
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Dzisiaj miałem sytuacje że policja nie odpowiadała mi interwencję , prosiłem , chodziłem pytałem . Pełny złości miałem pisać już skargę co to wogóle ma być, ale powiedziałem sobie że jeszcze poczekam przed komisariatem jak tam mnie zleją to wtedy napisze skargę. Jakoś po 20 minutach przyjechał policjant i czekało ze mną z 5 innych ludzi . Byłem w szoku co musi przechodzić policja ci inni prosili np '' Da pan policjant jedzenie '' (kilku krotnie) albo ''Proszę pana bo ja mam vipa i nie wiem jak wypłacić pieniądze'', ''niech pan mi zarejestruje quada'' (szanujmy się po jaką cholere ktoś miał by kraś kłada ) . Nie dziwię się jak policja nie odpowiada na ważne sprawy typu napaście , postawienie przez kogoś czegoś na twoim terenie , gdy jest oblegana przez ludzi którzy pytają o takie głupie rzeczy. Szanowny Szefie Departamentu policji przeprowadź tą akademię w dany dzień o danej godzinie wszyscy naraz zostaną sprawdzeni i wybierzecie kto ma przejść dalej a kto nie , wtedy kadeci będą odpowiadać na takie pytania , a wyżej postawieni ludzie zajmą się ważnymi Sprawami.
Moja wypowiedź może być trochę chaotyczna bo chciałem w niej jak najbardziej oddać mój szok , gdy usłyszałem o co pytają inni na tej komendzie .
Problem jest taki że granie na tym serwerze jako policjant ma tylko 2 wypadkowe bo albo jesteś krawężnikiem który chce odgrywać RP albonlecisz na itemy hajs i masz wszystkich w dupie. Po drugie komendanci npto nieporozumienie przynajmniej kamilo bo do mejdiego juz kazdy zdąrzył przywyknąć.
Spojrz sobie na to że degrada dostają też policjanci za teoretycznie nic złego taki wildwolf dał komuś 20k kupili za to maski(smieezne jest to ze nie moze robicnz swoim hajsem co chce) ja dostałem degrada bo niby szkodziłem policji pisząc na forum ze regulamin jest do dupy i jest niesprawiedliwy plus potem zostało to skwitowane tym ze mnie mejdi po prostu nie lubi.
Nie mozesz traktowac na tym serwerze policji jako kogos na kim mozna polegac bo dobrych policjantów jest może 2 a jest to blacha i carillo. Reszta to są itemowcy rambo alkocholicy króliki i noskill a o nim to szkoda gadać bo przegrał życie z 4 razy w pierwszej minucie istnienia

sry za rażące błędy ale pisze na tablecie i no powiedzmy że nie jest to za wygodne