Policja na serwerze jest jednym wielkim nieporozumieniem. Zapraszam do dyskusji na ten temat

krismasterpis

Użytkownik
Kwiecień 15, 2019
3
6
13
Jako osoba mająca doświadczenie na Prawdziwych serwerach rp np. w Unturned , czy GTA 5 mam pewną wiedzę jak powinna wyglądać praca departamentu policji (nie przyjmuję tłumaczenia że Gta 5 to jest co innego niż Unturned bo widziałem już nie raz lepsze serwery, ale nie teraz o całej polityce serwera). Skupmy się na policji. Policja na serwerze nie robi NIC. Jeżdżą tylko super samochodami i puszczają głośno muzykę z radiowozu. Na wezwania nie reagują chociaż wysyłałem chyba z 5 w odstępie chyba 5 minut żeby im nie spamić. Chodzą z długą bronią na plecach dosłownie jakby byli jakimś wojskiem albo gwardią narodową. Szef policji zamiast świecić przykładem to wpierdala się ze swoimi pachołkami (niższymi stopniem) na szpital i straszy ludzi (NICE RP). Więcej już mi się nie chce ale pewnie jeszcze bym coś napisał np. na temat całej polityki serwera.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3949
4220
198
27
Klan
Konfederacja
Jako osoba mająca doświadczenie na Prawdziwych serwerach rp np. w Unturned , czy GTA 5 mam pewną wiedzę jak powinna wyglądać praca departamentu policji (nie przyjmuję tłumaczenia że Gta 5 to jest co innego niż Unturned bo widziałem już nie raz lepsze serwery, ale nie teraz o całej polityce serwera). Skupmy się na policji. Policja na serwerze nie robi NIC. Jeżdżą tylko super samochodami i puszczają głośno muzykę z radiowozu. Na wezwania nie reagują chociaż wysyłałem chyba z 5 w odstępie chyba 5 minut żeby im nie spamić. Chodzą z długą bronią na plecach dosłownie jakby byli jakimś wojskiem albo gwardią narodową. Szef policji zamiast świecić przykładem to wpierdala się ze swoimi pachołkami (niższymi stopniem) na szpital i straszy ludzi (NICE RP). Więcej już mi się nie chce ale pewnie jeszcze bym coś napisał np. na temat całej polityki serwera.
Przepraszam bardzo ja nie chodzę z bronią długą i jak jestem na serwerze to odpowiadam przynajmniej na większość zgłoszeń które są napisane według wzoru na forum.
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka

krismasterpis

Użytkownik
Kwiecień 15, 2019
3
6
13
Dziś byłeś
Podwójny post automatycznie scalony:

dzisiaj to jest jakaś patola tyle policji a szef rozpierdala ludzi z długiej broni

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3949
4220
198
27
Klan
Konfederacja
Dziś byłeś

dzisiaj to jest jakaś patola tyle policji a szef rozpierdala ludzi z długiej broni
Dzisiaj kolego nie było mnie na serwerze bo jestem w pracy.
Widzisz piszesz o kimś a widać że nawet nie masz pojęcia kto jest kim na serwerze.

krismasterpis

Użytkownik
Kwiecień 15, 2019
3
6
13
a jak wygląda taki wzór

Dzisiaj kolego nie było mnie na serwerze bo jestem w pracy.
Widzisz piszesz o kimś a widać że nawet nie masz pojęcia kto jest kim na serwerze.
Widzisz to że ty jesteś ogarnięty to chwała ci za to ale są ludzie którzy odwalają i ich powinniście wywalić na zbity pysk

bo jak by wszystko było ok to bym nie zawracał dupy

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1550
1781
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
No ogólnie te RP to jest dno, a tłumaczenie, że Unturned nie nadaję się do tego to po prostu głupie gadanie. Jest wiele serwerów zagranicznych RP gdzie ludzie dobrze się bawią, bo odgrywają swoje role, bo o to w tym chodzi, a nie że każdy teraz tworzy swoją postać jak jakiegoś miliardera. Cywile nie grają RP i obchodzą regulamin jak tylko mogą, ale jak mają je odgrywać gdy policja im daje taki przykład? Kurwa, bo stracą kwadratowe bronie w minecrafcie. Podoba mi się, że wymagania na policję są wysokie (Patrząc na średni wiek graczy unturned), a i tak zachowują się jak dzieci. Meee tylko nieee mujj pikselowy klon uderzenia!1!!!!!11

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
651
288
118
9
Policja PL 10:
-Liczą się bronie
-Mam za dużo hajsu kupie sobie jakieś auto
-Jezdzimy na redki by zabijać bamboli dla repki
-Rzadko reagujemy na /policja
-Jeżeli ktoś wejdzie na parking to go odpierdolą dla repki zamiast wyprosić...
-Jeżeli ktoś napada na bank odpierdolimy jakiś bunkier i nie będziemy targować się o zakładników
-Nie odpuścimy komuś nawet 200zl za jazdę po trawie
Mógłbym to wymieniać dalej ale mi się nie chce :p

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
446
100
78
No ogólnie te RP to jest dno, a tłumaczenie, że Unturned nie nadaję się do tego to po prostu głupie gadanie. Jest wiele serwerów zagranicznych RP gdzie ludzie dobrze się bawią, bo odgrywają swoje role, bo o to w tym chodzi, a nie że każdy teraz tworzy swoją postać jak jakiegoś miliardera. Cywile nie grają RP i obchodzą regulamin jak tylko mogą, ale jak mają je odgrywać gdy policja im daje taki przykład? Kurwa, bo stracą kwadratowe bronie w minecrafcie. Podoba mi się, że wymagania na policję są wysokie (Patrząc na średni wiek graczy unturned), a i tak zachowują się jak dzieci. Meee tylko nieee mujj pikselowy klon uderzenia!1!!!!!11
Jak by bronie byly tansze to by sie chcialo bardziej odgrywac rp a nie zubek za 95k i wiekszosc dlugich broni po 100k i jal padniesz z taka bronia to jest placz a dla policji to wszystko jedno nawet ich broni nie mozna podniesc wiec nwm czm tak sir boja tracic te bronie na akcjach rp lepiej tryhardowac i robic wszystko co sie da zeby wygrac a nie odegrac fajne rp ale sie wysypac lub cos

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1550
1781
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
Jak by bronie byly tansze to by sie chcialo bardziej odgrywac rp a nie zubek za 95k i wiekszosc dlugich broni po 100k i jal padniesz z taka bronia to jest placz a dla policji to wszystko jedno nawet ich broni nie mozna podniesc wiec nwm czm tak sir boja tracic te bronie na akcjach rp lepiej tryhardowac i robic wszystko co sie da zeby wygrac a nie odegrac fajne rp ale sie wysypac lub cos
Nie pierdol. Kiedyś bronie były za grosze, a gra na serwerze wyglądała tak samo.

Radziecki Partyzant

Dobrze znany
Sierpień 28, 2016
23
14
28
Klan
Dev Gaming
Problem ten sam z każdą edycją.
Od zawsze policja na RP exploitowała, i cwaniaczyła zamiast zająć się czym do nich należy.
Ale chciałbym też zwrócić uwagę że nie ma szans na poprawę jeśli wnioski rozpatruje mejdison xD
"Nie znam go, wypierdalam podanie do kosza"
"O, ten mi lał wazelinę dobrze, wezmę go sobie na przydupasa"
xD
Policja na tym serwerze to żart i wszyscy dobrze o tym wiedzą, nic odkrywczego nie wnosicie.

PS dżony używa argumentu, że nie ma nikogo lepszego na pozycję mejdiego
Czy wam też się nie wydaje że KTOKOLWIEK byłby lepszy od niego? :laughing:

Zero Skila

Kid-Moderator Serwera
Lipiec 15, 2017
1604
809
178
15
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
Od zawsze policja na RP exploitowała, i cwaniaczyła zamiast zająć się czym do nich należy.
Ale chciałbym też zwrócić uwagę że nie ma szans na poprawę jeśli wnioski rozpatruje mejdison xD
xD
Policja na tym serwerze to żart i wszyscy dobrze o tym wiedzą, nic odkrywczego nie wnosicie.

szczerze w tym momencie nie widzę nikogo lepszego na komendanta, królika to bym wyjebał na zbity pysk już dawno temu, tak jak noskilla. W sumie to zostawił bym tylko mreq i KaroleX (tak mają bynajmniej na steam). Policja nie powiem jest gówniana ale jednocześnie uważam że niezależnie czy ją teraz zmienimy czy nie to i tak następni policjanci będą dokładnie tacy sami, chyba że wprowadzi się zmiany w działaniu w Policji, np można na start utrudnić dostanie się na służbę policjanta, bo w tym momencie wystarczy tylko spełniać wymagania takie jak wiek i by ludzie cię lubili i znali.

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1613
1357
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
szczerze w tym momencie nie widzę nikogo lepszego na komendanta, królika to bym wyjebał na zbity pysk już dawno temu, tak jak noskilla. W sumie to zostawił bym tylko mreq i KaroleX (tak mają bynajmniej na steam). Policja nie powiem jest gówniana ale jednocześnie uważam że niezależnie czy ją teraz zmienimy czy nie to i tak następni policjanci będą dokładnie tacy sami, chyba że wprowadzi się zmiany w działaniu w Policji, np można na start utrudnić dostanie się na służbę policjanta, bo w tym momencie wystarczy tylko spełniać wymagania takie jak wiek i by ludzie cię lubili i znali.
Niech dzony zrobi drugie rp a jeden miesiac przerobimy regulamin z jakiegos porządnego RP na komendanta wezmie sie skara i elo

• Lubię to!
Reactions: Zero Skila

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2710
2223
218
xD

To twój problem już rozwiązany bo domkamilo jest na takim samym stanowisku.

• Lubię to!
Reactions: mejdi

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2568
2175
198
16
Katowice
Klan
Bambiki FMa
xD

Wszyscy myśleli że Mejdi to gowno i każdy byłby lepszy na jego rangę ale jak domkamilo dostal awans na szefa to wszyscy zmienili zdanie.

Ostatnia edycja:

Pietya

Stary wyjadacz
Policja RP
Październik 16, 2017
72
30
53
Poland
Klan
Superowxy
xD

Praca policji na serwerze jest trudna w godzinach szczytu tj. 14-20 przed departamentem stoi zawsze około 15 ludzi którzy czegoś chcą. Szanuje tych którzy mają do nas jakąś normalną sprawę typu rejestracja samochodu czy odzyskanie skonfiskowanego pojazdu, takich ludzi jest może 5. Reszta to zwykle "bambole" uważające policje za warsztat, pogotowie, caritas. Co do strzelania do osób wchodzących za daleko to jest to jedyny skuteczny sposób na wyrobienie posłuchu.

• Lubię to!
  • Miłość
Reactions: Bogumir and mejdi