Policja a reczej milicja na serwerze RP

Temat na forum 'Apeluj od kary' rozpoczęty przez Seneka, Lipiec 11, 2018.

1. Seneka

Seneka Dobrze znany

Polubienia:
    4
    Pewnego dnia zostalem zabity ( bez interakcji ) przez jakiekos gracza. Uzylem komendy /police, opisalem wszystko dokladnie. Policja nic nie zrobila. Zalamalem sie i zaczolem palic marihuane.
    Kilka godzin po tym wydarzeniu zostalem zlapany przez policje w trakcie lapanki. Brutalne pobicie odbylo sie w lesie. Ps...panowie policjanci spalili moje ostatne jointy a mnie wsadzili do budy ( aresztu ). Kiedy moja kara minela zostalem wypuszczony zza krat. Policja nie chciala mi otworzyc dzrzwi od komisariatu ani zdjac kajdanek. Wolalem i wzywalem policje komendami przez 30 minut. Nikt mi nie pomógl. Umarlem z glodu i wlasnie teraz chce zlozyc skarge na te sposoby traktownia ludzi. Policja nie pomaga zwylkym obywatelom a zamiast tego jezdzi po lasach i robi ,, rutynowe kontrole ". Jest mi niezwykle przykro z tego powodu wiec prosze o kontrole w szeregach policji. Wczoraj w trakcie aresztownia mojej osoby i glodówki bylo okolo 8 policjantów. Moim zdaniem milicja w takim stanie nie jest potrzebna na tym serwerze.

Henrich Himler z serwera RP

MrPitt- lubi to.
  2. SzMiT

SzMiT Stary wyjadacz

Polubienia:
    42
    Hmm brzmi jak historia z 43

Fustion lubi to.
  3. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    2399
    Jak to możliwe że wyszedłeś zza krat i byłeś dalej w areszcie?Wydaje mi się że jakiś policjant aresztował Ci gdy byłeś w środku posterunku a nie przed drzwiami i jest to jego kategoryczny błąd...Niestety w przypadku zabójstwa bez nagrania policja nie jest w stanie praktycznie nic zrobic na tym serwerze.Wydaje mi się że aresztował Cię wczoraj FM i jeśli tak było zapłaci Ci odszkodowanie w wysokości 5 tysięcy.
    Jeśli masz nagranie z zabójstwa możesz je wrzucić tutaj wtedy dopiero możemy zacząć tak naprawdę działać.

4. Knykciu197

Knykciu197 Stary wyjadacz

Polubienia:
    680
    Byłem wczoraj w Borucie i o ile to byłeś ty to chciałem otworzyć drzwi ale jego cofało do celi. Więc go zostawiłem, nie jestem pewien czy mu się jail skończył woczraj było to o godzinie 23. Z góry mówię że nwm czy to napewno był on ale też prosił o wypuszczenie z jaila bo już mu się skończył. Ale był zakajdankowany w celi nie przeze mnie więc nie mogłem zrobić dosłownie nic.

5. mejdi

Polubienia:
    2399
    Jeśli go cofało to kara mu się nie skończyła.

6. Knykciu197

Knykciu197 Stary wyjadacz

Polubienia:
    680
    Wiem Mejdi tylko nie wiem czy to był on. Bo jeśli tak to kara mu się wczoraj jeszcze nie skonczyla.

7. Naron Jaki

Naron Jaki Dobrze znany

Polubienia:
    4
    Jak ja wbijam na serwer policji niema, a jak sprawdzam posty na forum to zawsze są podania.

8. Seneka

Seneka Dobrze znany

Polubienia:
    4
    Moja kara sie skonczyla a policja nie raczyla otworzyc mi drzwi komisariatu. Otworzyli tylko cele i nawet nie zostalem rozkuty. Licze na odszkodowanie o wyzej podanej wysokosci.

9. fmcio

fmcio Stary wyjadacz

Polubienia:
    660
    No to ciekawe, bo na komisariatach jest safezone więc nie było szans żebyś umarł z głodu tam skoro nikt Ci drzwi nie otworzył XDDDD

10. mejdi

Polubienia:
    2399
    To po co wychodziłeś z serwera.To nie jest nasza wina że plugin jest zbugowany.

11. Seneka

Seneka Dobrze znany

Polubienia:
    4
    Umarlem z glodu bo wyjsciu.

12. fmcio

fmcio Stary wyjadacz

Polubienia:
    660
    Dosłownie 50 metrów od komisariatu masz bistro XD

13. Seneka

Seneka Dobrze znany

Polubienia:
    4
    Tu chodzi o fakt ze policja nie spełnia swoich obowiązków i powinna byc za to ukarana.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.