Podanko od Anarchy'ego ;)

Anarchy 1337

Dobrze znany
Luty 6, 2019
14
3
28
17
Nick kandydata: Anarchy
Jak długo grasz u nas?: miesiąc
Dlaczego Ty?: Jestem osobą dojrzałą, mam 18 lat. Umiem pracować zespołowo. Jestem kulturalny. Gram na serwerze survival ponad 6 godzin dziennie. Moja aktywność w grze Unturned to ponad 90 godzin w ciągu ostatnich 2 tygodni z czego 90% na survivalu. Często pomagałem administracji w usuwaniu nieregulaminowych struktur. Zachowuję się przyzwoicie i nie psuję rozgrywki innym graczom. Pomagam nowym osobą na serwerze w formie budowania darmowych baz oraz daję im itemy. Nasza ekipa niejako napędza ten serwer, gramy nawet gdy nikogo nie ma. Polecam serwer wielu znajomym. Nie wszczynam kłótni ani nie prowokuje innych graczy. Znam wszystkie komendy moderatora. Mam dobre stosunki z administracją (Hypem i Bambosem). Nigdy nie dostałem kary na serwerze. Zawsze informuje administrację o problemach z serwerem i nieregulaminowym zachowaniu innych członków. Wspieram serwer finansowo i planuję to robić regularnie.
Co wniesiesz do ekipy?: Przyjaźń, zrozumienie, nowe rozwiązania. Mam sporo pomysłów jak usprawnić rozgrywkę. W każdej chwili będzie się można ze mną skontaktować a ja postaram się jak najszybciej zareagować.

https://steamcommunity.com/id/anarchyyy/

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
504
230
98
9
Nick kandydata: Anarchy
Jak długo grasz u nas?: miesiąc
Dlaczego Ty?: Jestem osobą dojrzałą, mam 18 lat. Umiem pracować zespołowo. Jestem kulturalny. Gram na serwerze survival ponad 6 godzin dziennie. Moja aktywność w grze Unturned to ponad 90 godzin w ciągu ostatnich 2 tygodni z czego 90% na survivalu. Często pomagałem administracji w usuwaniu nieregulaminowych struktur. Zachowuję się przyzwoicie i nie psuję rozgrywki innym graczom. Pomagam nowym osobą na serwerze w formie budowania darmowych baz oraz daję im itemy. Nasza ekipa niejako napędza ten serwer, gramy nawet gdy nikogo nie ma. Polecam serwer wielu znajomym. Nie wszczynam kłótni ani nie prowokuje innych graczy. Znam wszystkie komendy moderatora. Mam dobre stosunki z administracją (Hypem i Bambosem). Nigdy nie dostałem kary na serwerze. Zawsze informuje administrację o problemach z serwerem i nieregulaminowym zachowaniu innych członków. Wspieram serwer finansowo i planuję to robić regularnie.
Co wniesiesz do ekipy?: Przyjaźń, zrozumienie, nowe rozwiązania. Mam sporo pomysłów jak usprawnić rozgrywkę. W każdej chwili będzie się można ze mną skontaktować a ja postaram się jak najszybciej zareagować.

https://steamcommunity.com/id/anarchyyy/
Na nie bo toxic

Takasugi

Dobrze znany
Luty 9, 2019
6
1
38
26
Toxic :) Proszę sprawdzić logi wiadomości w konsoli a potem rozpatrzyć podanie.
Jestem na nie.
"Zachowuję się przyzwoicie i nie psuję rozgrywki innym graczom. Pomagam nowym osobą na serwerze w formie budowania darmowych baz oraz daję im itemy."
Proszę mi objaśnić do czego się tutaj odnosisz? Bo nie rozumiem.
Następny argument z serii dlaczego nie możesz być w teamie.
" Nie wszczynam kłótni ani nie prowokuje innych graczy"
Również jeżeli zobaczyć podgląd konsoli co piszesz na chacie, prowokacje i tym podobne zagrywki do innych graczy to jest jakiś absurd, że w ogóle napisałeś to podanie :D
Moje zdanie jest takie
Nieodpowiedzialna, dziecinna i prowokacyjna osoba, która nic dobrego za sobą nie niesie.
Dziękuje za uwagę ;)
P.S "Tak", które zostały przyznane są z teamu tej osoby :D

Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
Reactions: Allphastar