Podanie.

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1550
1781
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
W tej chwili głosisz herezję. Nie wiesz kim jestem, jak wyglądam i jaką mam osobowość. Lecz mimo to wypowiadasz się na ten temat.
Podoba mi się, że wyczytałeś na internecie jakiś trudne słowa i używasz.

BTW. Nie wiedziałem, że stworzyłeś jakąś nową religię. Jak się nazywa?

Serio jesteś tępy jak but. Oceniam twoje alterego, które stworzyłeś w internecie, Ale jesteś chyba na to zbyt przygłupi, żeby potrafić oddzielać świat rzeczywisty i internet. No i wszyszcy wiedzą jaki jesteś, bo nwm czy wiesz, Ale twoje stare posty dalej są widoczne, a skargi na ciebie dalej są w archiwach.

PS. Kolejny zjeb, który twierdzi, że póki się z nim nie prześpię to nie mogę go oceniać.

• Lubię to!
Reactions: Zaiser 2

Mr.Horse

Stary wyjadacz
Listopad 1, 2017
719
170
98
Australia
Podoba mi się, że wyczytałeś na internecie jakiś trudne słowa i używasz.

BTW. Nie wiedziałem, że stworzyłeś jakąś nową religię. Jak się nazywa?

Serio jesteś tępy jak but. Oceniam twoje alterego, które stworzyłeś w internecie, Ale jesteś chyba na to zbyt przygłupi, żeby potrafić oddzielać świat rzeczywisty i internet. No i wszyszcy wiedzą jaki jesteś, bo nwm czy wiesz, Ale twoje stare posty dalej są widoczne, a skargi na ciebie dalej są w archiwach.

PS. Kolejny zjeb, który twierdzi, że póki się z nim nie prześpię to nie mogę go oceniać.
Nie wiem czy masz coś z pamięcią. Może to poważne ale wypowiedziałem się na ten temat. To było pięć miesięcy temu i przez ten czas trochę zrozumiałem ,że to było głupie.
To jak się kiedyś zachowywałem pod wpływem złych emocji nie świadczy o moim teraźniejszym zachowaniu. Od tamtej pory się zmieniłem i staram się panować nad emocjami. Wiem ,że kiedyś źle postępiałem i tych których wiem ,że nie słusznie oskarżyłem i źle postąpiłem w ich stronę przeprosiłem.
A w tej sprawie z religią to miałem napisać coś innego ale napisało mi się to ponieważ przygotowuję się do czegoś ważnego w moim w życiu i mi się tak napisało. Bardzo przepraszam za to maiłem zrobić EDIT ale nie zdarzyłem jak widać.
I oddzielam świat rzeczywisty od tego co się dzieję w sieci. I dlatego napisałem to co mogłem zobaczyć gdy pisałeś głupoty na forum. Nigdzie nie widziałem ,żebyś za to przepraszał lub odczuwał skruchę za czyny które postąpiłeś.
EDIT: Na ten moment z tobą kończę bo robi się offtop a jak chcesz się jeszcze pokłócić to pisz mi na prywatnej wiadomości.

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1550
1781
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
Nie wiem czy masz coś z pamięcią. Może to poważne ale wypowiedziałem się na ten temat. To było pięć miesięcy temu i przez ten czas trochę zrozumiałem ,że to było głupie.

A w tej sprawie z religią to miałem napisać coś innego ale napisało mi się to ponieważ przygotowuję się do czegoś ważnego w moim w życiu i mi się tak napisało. Bardzo przepraszam za to maiłem zrobić EDIT ale nie zdarzyłem jak widać.
I oddzielam świat rzeczywisty od tego co się dzieję w sieci. I dlatego napisałem to co mogłem zobaczyć gdy pisałeś głupoty na forum. Nigdzie nie widziałem ,żebyś za to przepraszał lub odczuwał skruchę za czyny które postąpiłeś.
EDIT: Na ten moment z tobą kończę bo robi się offtop a jak chcesz się jeszcze pokłócić to pisz mi na prywatnej wiadomości.
Bo ja nie żałuje żadnej rzeczy, którą zrobiłem i się tego nie wstydzę, a ty masz czego.Do komunii się przygotowujesz?

Wander

Kid-Moderator Serwera
Maj 2, 2016
41
8
23
Jestem na TAK. Fajny ziomek jest aktywny na serverach.

Ostatnia edycja: