Podanie Pietrek Kogucik

Status
Zamknięty.

KaroleX

Stary wyjadacz
Czerwiec 7, 2017
131
81
73
Nick: Pietrek Kogucik
Majątek (konto/domy/pojazdy):
27k / Dostęp do hangaru na lotnisku / Legareno i Gyro
Kilka słów o sobie: Rozumiem że dotyczy to OOC, a więc:
Cześć, nazywam się Karol, mam 16 lat i jestem zakochany w motocyklach (posiadacz prawa jazdy A1), lubię pływać, jeździć i od czasu do czasu się postrzelać (ASG). We wtorki i piątki jestem niedyspozycyjny bo pracuję (Pomagam na warsztacie w rodzinnej firmie) Jestem miłą osobą i potrafię odgrywać RP, o czym wiedzą osoby które kupiły ode mnie samochód czy miały przyjemność odegrać jakąś akcję. Jestem pomocny i angażuję się w to co robię, trwam do końca.
Ile grasz na serwerze?: Na serwerze gram od 1,5 miesiąca po kilka godzin dziennie(czasami do 7h)-całość poświęciłbym służbie (Intensywnie zacząłem dopiero jakoś 2 tygodnie temu), zależy ile mam wolnego czasu (praca, nauka i takie pierdoły :p)
Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa): Miałem drobną współpracę z grupą Majoneza, Fiolarkiem, Bogumirem, Oswkiem Leszczykiem, Franklinem Jordanem i kilkoma innymi, ale na dłuższą metę się z nikim jeszcze nie związałem.
Spełniasz wymagania?: Moim zdaniem tak.
Czy byłeś banowany i za co?: Nie byłem banowany bo nie ma powodu żeby mnie banować.
Link do konta steam lub steamID64: https://steamcommunity.com/profiles/76561198193753379/

• Lubię to!
Reactions: hyasdw

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Majątek (konto/domy/pojazdy): 27k / Dostęp do hangaru na lotnisku / Legareno i Gyro
Cześć, nazywam się Karol, mam 16 lat i jestem zakochany w motocyklach (posiadacz prawa jazdy A1), lubię pływać, jeździć i od czasu do czasu się postrzelać (ASG). We wtorki i piątki jestem niedyspozycyjny bo pracuję (Pomagam na warsztacie w rodzinnej firmie) Jestem miłą osobą i potrafię odgrywać RP, o czym wiedzą osoby które kupiły ode mnie samochód czy miały przyjemność odegrać jakąś akcję. Jestem pomocny i angażuję się w to co robię, trwam do końca.
Ile grasz na serwerze?: Na serwerze gram od 1,5 miesiąca po kilka godzin dziennie(czasami do 7h)-całość poświęciłbym służbie (Intensywnie zacząłem dopiero jakoś 2 tygodnie temu), zależy ile mam wolnego czasu (praca, nauka i takie pierdoły :p)
Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa): Miałem drobną współpracę z grupą Majoneza, Fiolarkiem, Bogumirem, Oswkiem Leszczykiem, Franklinem Jordanem i kilkoma innymi, ale na dłuższą metę się z nikim jeszcze nie związałem.
Czy byłeś banowany i za co?: Nie byłem banowany bo nie ma powodu żeby mnie banować.
Link do konta steam lub steamID64: https://steamcommunity.com/profiles/76561198193753379/
Hmm a to ty czasami nie miałeś bana jak z innym kogucikiem bez interki zabijałeś? Coś kojarzę

KaroleX

Stary wyjadacz
Czerwiec 7, 2017
131
81
73
Słyszałem że ktoś grał pod tym nickiem, i mógł zabijać, bo ludzie pisali że im wiszę kasę ;p, w każdym razie nie bylo to z mojego konta, co można sprawdzić. Moje konto nie było nigdy banowane.

KaroleX

Stary wyjadacz
Czerwiec 7, 2017
131
81
73
A może zamiast się wymądrzać nie mając racji zostaw to mejdiemu? :) Przykro mi że ktoś z tym samym nazwiskiem robił takie rzeczy, ale administracja łatwo sprawdzi, że to nie ja, co do pseudonimów rozumiem jak to wygląda, lecz miałem wieśniackie pseudonimy i chciałem je zakryć, tak jak mówię, łatwo sprawdzić że to nie ja więc proszę się więcej nie mędrkować :)

Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
Reactions: Dead Schot i hyasdw

marekqa1 | dogry.pl

Dobrze znany
Wrzesień 28, 2018
6
1
38
18
Poland
Pietrek Kogucik to Bardzo dobry gracz, miły oraz pomocny kiedyś np gdy brakło mi paliwa w moim lotniku to chętnie mi podrzucił cały kanister paliwa, wiem że będzie dobry policjanem dlatego zdecydowanie na tak!

KaroleX

Stary wyjadacz
Czerwiec 7, 2017
131
81
73
Właśnie :p już nie będę zmieniał, ale kto mnie zna, ten wie, że jestem dobrym i pomocnym graczem, szczególnie dla nowych :)

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Majątek (konto/domy/pojazdy): 27k / Dostęp do hangaru na lotnisku / Legareno i Gyro
Na tak mam nadzieje że spotkamy się w grze po tej przyjaznej stronie,z tego co widać jesteś miły i pomocny.Przyda się i to dużo policjantów,Powodzenia.

• Lubię to!
Reactions: KaroleX

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
850
407
118
9
Osobnik jest bardzo pomocny,jego wielkim marzeniem jest zostanie Panem policjantem aby służyć prawu. Koleguje się z nim,Sprzedał mnie tyle razy na policji że nawet sam Pan Capone nie wie ile razy już siedziałem w więzieniu.Ten oto człowiek który jest bardzo pomocny i miły powinien być policjantem ponieważ nigdy jeszcze nie widziałem takiej osoby która oddała by się dla swojej pracy policjanta.
Na tak!

Status
Zamknięty.