Podanie o prace (policjant) na serwerze roleplay (PL10)

Status
Zamknięty.

kropek0123

Dobrze znany
Maj 9, 2017
5
3
28
Witam nazywam się kamil na serwerze (roleplay PL10) kamil kropek i to jest moje podanie o prace jako policjant na serwerze (PL10).Dobrze zacznijmy od moich cech jestem osobą spokojną zaradną i tolerancyjną umiem rozwiązywać trudne zadania lub pomagać ludziom w ich problemach niestety ostatnio nie skończyło dla mnie się to dobrze koleś któremu chciałem pomóc zabił mnie podczas podwózki do banku w Borucie odzyskałem pojazd i nadal pomagam biednym osobą którego go nie mają. Dobrze teraz opiszę moją grę na serwerze Gram na serwerze cały czas mogę powiedzieć że nie chodzę do szkoły tylko gam na serwie z małymi przerwami na wyjście z psem i do sklepu w sumie gram jakieś 10 h godzin na serwie codziennie . Dobrze zacznijmy ocene końcową dużo gram nolife dobrze gram z zasadami przeczytałem wszystkie .Bardzo proszę o ocene mojego podania i rozpatrzenie go .Dziękuje za przeczytanie mojego podania .
Ps.mogę pracować na okresie próbnym
Kamil Kropek

• Lubię to!
Reactions: DobryMudzyn

EvageR

Dobrze znany
Zasłużony
Luty 22, 2016
110
41
43
Klan
Konfederacja
Temat do usunięcia, jak i dla mnie kolejne podania NAPISANE PRAWIDŁOWO przez tego gracza powinny być odrzucane.
Szanujmy się nie wiesz jak napisać podanie to tym bardziej nie ogarniesz pracy w policji, która może wydaje się łatwa ale czasem nie jest.

• Lubię to!

D4RIU5

Dobrze znany
Maj 6, 2017
139
28
43
EvageR napisał:
Temat do usunięcia, jak i dla mnie kolejne podania NAPISANE PRAWIDŁOWO przez tego gracza powinny być odrzucane.
Szanujmy się nie wiesz jak napisać podanie to tym bardziej nie ogarniesz pracy w policji, która może wydaje się łatwa ale czasem nie jest.
Miałem go wyśmiać ale no tak może by się poczuł smutno czy coś :) a tak poza tym to jak napisał EvageR to jest źle napisane i ty się nie nadajesz na policjanta bo raczej agresywny i bezczelny jesteś .

• Lubię to!
Status
Zamknięty.