1. 4 lata Unturned.pl

Promocja na rangi i monety
    Płatność PaySafeCard
    Nowa ranga na RolePlay

Więcej informacji

Podanie na posadę policjanta

Temat na forum 'Podania' rozpoczęty przez CzarnoBrody, Lipiec 13, 2018.

1. CzarnoBrody

CzarnoBrody Stary wyjadacz

Polubienia:
    328
    *Wydruk A4, estetycznie złożony na pół w kopercie leży w skrzynce na listy Departamentu Policji*

Część IC:

Imię i nazwisko: El Giuseppe

Zamieszkanie Dotychczasowe: Boruta

Wykształcenie: Wyższe

Stan cywilny: Rozwiedziony

Dotychczasowe doświadczenie: 5 lat treningu w szkółce MMA ,,Radmej iksdi" . Nie raz pomagałem policji w przeróżnych akcjach takich jak : obezwładnienie przestępców każącym harować biednym ludziom w gułagu prawdopodobnie należącym do Janusza Tracza czy też podczas krwawej strzelaninie w porcie po , której pilnowałem już nieistniejącego helikoptera militarnego hinda .

Kilka słów o sobie:

Jestem spokojnym do czasu mieszkańcem Boruty , który nie raz pomagał policji . Mam ukończone wiele kursów w szkółce MMA ,,Radmej iksdi" . Rozkład miast , budynków oraz innych lokacji na wyspach znam doskonale . Kodeks karny znam na odpowiednim dla policjanta poziomie co jeszcze oczywiście będę chciał zmienić gdy wstąpię w szeregi policji .

List Motywacyjny:
    Tak jak napisałem powyżej trenowałem w profesjonalnej szkółce MMA co na pewno pomogło by mi w trudnej sytuacji takiej jak kontakt fizyczny z agresorem . Moim atutem jest to , że potrafię zachowywać się odpowiednio do sytuacji w 99% . Jestem również niewyobrażalnie wytrzymały kiedyś wszedłem pomiędzy w strzelające się między sobą mafię i pomimo , że zostałem trafiony 3 razy żyję do teraz . Chciał bym wstąpić w szeregi policji aby "zgnieść" niedające normalnie żyć ludzią mafię oraz gangi . Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania wyrażam również chęć odbycia rozmowy z osobą rekrutującą(dokładniejsze namiary do mnie napisanie na karteczce przyczepionej z tyłu kartki) .

Część OOC:

Ile spedzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji?

Około miesiąc temu gdy było jeszcze codziennie 40+ osób na serverze spędzałem nawet po 7h
    dziennie obecnie jestem w stanie od 2-3h , ponieważ jest lato i często jako , że mieszkam w Gdańsku wychodzimy z kolegami nad morze albo zwyczajnie pograć w piłkę (wykorzystując wakacje) .

Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach?

W zasadach odnajduję się wyśmienicie regulamin może nie odpowiem na pytanie typu
    Mejdi: punkt 19
    CzarnoBrody: Eeee o kurcze

ale wiem czego robić nie można i wbrew pozorom!!! potrafię odegrać RP .

Ile masz lat?

Lat mam 14+ chodź myślę , że skoro mutację zacząłem przechodzić 3 lata temu to nie problem :D

Kim jesteś? Napisz kilka słów o sobie.

Jestem dość ambitnym uczniem po wakacjach 8 klasy szkoły podstawowej zafascynowanym grą w koszykówkę . Większość ludzi mnie nie lubi pewnie dlatego , że lubię mieć więcej wrogów niż sojuszników i po raz kolejny wbrew pozorom!!! Potrafię dość łatwo nawiązywać kontakty .

Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP:
    Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo..........

Oddalam się od grupy po czym nie zwracając na siebie uwagi próbuję wezwać wsparcie . Gdy wyciągam krótkofalówkę słyszę szelest trawy za mną obracam się a za mną 3 bandytów w maskach celujących do mnie z policyjnych broni na krótki dystans backslashy . Nagle Ni z tąd ni z owąt słyszę za mną piski opon 2 policyjnych mercedesów z , których wysiada 7 policjantów krzyczących wszyscy gleba , a parę sekund później wypuścić policjanta . Jeden z bandytów łapie mnie lewą ręką za szyje i celując mi w głowę policyjnym pistolecikiem "avengerem" mówi rób co ci każę a wyjdziesz żywy . Drugi bandzior zaczyna wykrzykiwać ,,mamy zakładników , mamy zakładników , zakładników mamy , zakładników mamy " w ten słyszę tylko 3 celne strzały trafione w miednice moich oprawców ze strony snajperów militarnych (pewnie mieli codzienny obchód po wyspach) i chwilę później leżących na ziemi i ryjących z bólu gangusów . Podbiega do mnie oddział policyjny na czele z sławnym policjantem Jacobem Greenem obezwładnia napastników oraz zabiera mnie na komendę .
    --dzień później--
    (telewizor)
    BREAKING NEWS
    3 znanych mafiozów złapanych
    Runo Ciuba , Puciak Ciuba oraz Barti Don Grande złapani podczas wczorajszej strzelaniny przy Borucie . Ich zaplanowana akcja polegała na wynajęciu 4 losowych osób do nielegalnego picia alkoholu w miejscu publicznym oraz napadnięciu policjanta wykonującym interwencję na tych osobach . Na szczęście policja dość szybko została powiadomiona o ich planie bo anonimowa osoba ich wydała .
    (wyłączenie telewizora)
    -Mówiłem , że wygram frajerzy (mówi otwierający harnasia El Giuseppe) -(no ofense dla nikogo jak coś)-

Szanuję tego kto przeczyta wszystko liczę również na konstruktywną krytykę jeżeli będzie taka konieczna oraz przepraszam za błędy ortograficzne nie jestem w stanie poprawić wszystkich przy tak dużym tekście.Mam nadzieję , że mnie przyjmą jak dobrego mema na Hajsownikach :D A i jeszcze 1 Giuseppe na krawężnika!!!

Pozdrawiam CzarnoBrody

2. fmcio

fmcio Policja RP Policja RP

Polubienia:
    516
    Z tego co wiem, nie rekrutujemy więcej policjantów, ponieważ do policji wraca SKAR ;v

hyasdw i CzarnoBrody lubią to.
  3. CzarnoBrody

Polubienia:
    328
    :( starałem się xD

4. fmcio

Polubienia:
    516
    Doceniam :D

CzarnoBrody lubi to.
  5. Krzysztof Chrobry

Krzysztof Chrobry Stary wyjadacz

Polubienia:
    158
    I tak będzie kolejny SKAR DEGRAD. Na nie za dużo już bandytów w policji i macie zbyt dużo nawyków z byłej roboty.

6. Zaiser 2

Zaiser 2 Stary wyjadacz

Polubienia:
    498
    Nawiazywanie kontaktow by Czarnobrody:
    "o kuryła bez interki,nagrane frajerzy na forum ezzz banik bambole,do mejdiego ide ezzzzz"
    Nie,dziękuje ;_;

7. CzarnoBrody

Polubienia:
    328
    To się nazywa konstruktywna krytyka by Zaiser (wykształcenie - podstawowe)

8. Zaiser 2

Zaiser 2 Stary wyjadacz

Polubienia:
    498
    Traktuj to jako żart,a nie krytykę ;p

CzarnoBrody lubi to.
  9. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    1940
    JAk bym przyjął Czarnobrodego to bym musial wszystkich wyrzucic bo on by sam wszystkich zabił z jego legendarnym movementem z unturned.

10. CzarnoBrody

Polubienia:
    328
    Widzisz jak oszczędzisz :D nie wiem ile was tam jest ale 5+ za 1 to będzie na plus xD

11. Josef Mengele

Josef Mengele Stary wyjadacz

Polubienia:
    561
    Na nie.

Czajka i ŁośSoś lubią to.
  12. Fustion

Fustion Stary wyjadacz

Polubienia:
    44
    Na nie, lea masz przykład, 14+ a mutacja pare lat wcześniej

13. Paweł Golec

Paweł Golec Policja RP Policja RP

Polubienia:
    102
  14. fmcio

Polubienia:
    516
    Czy wy nie rozumiecie tego, że MUTACJA NIE JEST W OKREŚLONYM WIEKU ? XD Jeden może mieć w wieku 13 lat, a drugi w wieku 18 i nic nie zrobisz. Nie da się tego przewidzieć XD

Fustion i Zero Skila lubią to.
  15. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    638
    Mutacja może trwać nawet do 21 roku życia.

16. fmcio

Polubienia:
    516
    No wiem o tym, dlatego piszę ,że jeden ma w wieku 14 lat, inny w wieku 18 XD

17. CzarnoBrody

Polubienia:
    328
    aplikacja pokazuje xD

Fustion i Ojciec Mateusz lubią to.
  18. Lea Sznuk

Lea Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    52
    To prawda, nie fake!

19. Czajka

Czajka Stary wyjadacz

Polubienia:
    96
    :( Ja mam 14 i nie mam mutacji i kazdy mnie wyzywa :( lul eks di

Fustion lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.