Podanie na policjanta

Status
Zamknięty.

MvTiX

Stary wyjadacz
Sierpień 11, 2019
48
42
53
19
Łódź
Nick: MvTiX
Majątek (konto/domy/pojazdy): Posiadam czerwonego sedana jako, że więcej pieniędzy przeznaczałem na wspomaganie pomysłów graczy takich jak ich biznesy nie posiadam jeszcze domu lecz w planach mam jego zakup. Na koncie również w tym momencie nie posiadam zbyt wielkiej ilości pieniędzy.
Kilka słów o sobie: Nazywam się Mateusz, w RP zacząłem grać od 2012 na platformie SAMP, od ponad miesiąca zacząłem grać na unturned gdzie odgrywałem normalnego cywila próbującego zaistnieć w małym kwadratowym świecie. Jako LSPD przegrałem około 2k+ godzin na SAMP'ie oraz z 700h na gta V więc zasady/kody radiowe jak i zachowanie podczas służby są mi dobrze znane.
Ile grasz na serwerze?: Ponad miesiąc.
Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa): Próbowałem grać z każdą osobą z osobna, rozgrywałem akcje z wieloma osobami próbując poznać jak największą ilość osób.
Spełniasz wymagania?: Tak
Czy byłeś banowany i za co?: Nie, nigdy nie byłem banowany.
Link do konta steam lub steamID64: https://steamcommunity.com/profiles/76561198846954506/

Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
  • Miłość
Reactions: DixonekK i Jaskier

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
1265
370
158
Nick: MvTiX
Majątek (konto/domy/pojazdy): Posiadam czerwonego sedana jako, że więcej pieniędzy przeznaczałem na wspomaganie pomysłów graczy takich jak ich biznesy nie posiadam jeszcze domu lecz w planach mam jego zakup. Na koncie również w tym momencie nie posiadam zbyt wielkiej ilości pieniędzy.
Kilka słów o sobie: Nazywam się Mateusz, w RP zacząłem grać od 2012 na platformie SAMP, od ponad miesiąca zacząłem grać na unturned gdzie odgrywałem normalnego cywila próbującego zaistnieć w małym kwadratowym świecie. Jako LSPD przegrałem około 2k+ godzin na SAMP'ie oraz z 700k na gta V więc zasady/kody radiowe jak i zachowanie podczas służby są mi dobrze znane.
Ile grasz na serwerze?: Ponad miesiąc.
Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa): Próbowałem grać z każdą osobą z osobna, rozgrywałem akcje z wieloma osobami próbując poznać jak największą ilość osób.
Spełniasz wymagania?: Tak
Czy byłeś banowany i za co?: Nie, nigdy nie byłem banowany.
Link do konta steam lub steamID64: https://steamcommunity.com/profiles/76561198846954506/
to chyba nie jest rp dla cb i w policji nie trzeba kodow radiowych znac i 700k godzin w gta v to troszke za duzo chyba

• Miłość
Reactions: MvTiX

MvTiX

Stary wyjadacz
Sierpień 11, 2019
48
42
53
19
Łódź
Na nie założyłes konto i od razu piszesz podanie
Szanuje, no na moje wyjaśnienie mogę napisać tylko, że po prostu spoglądałem na wszystko bez konta bo 3/4 to skargi i jakieś wyzywanie które pod żadnym względem mnie nie jara. Resztę zostawiam administracji. Forum nie jest wyznacznikiem niczego skoro w jeden dzień potrafiłem wyrównać forumowe statystyki z Tobą, pozdrawiam.

Jaskier

Dobrze znany
Lipiec 24, 2018
150
34
43
16
Na serwerze nie spotykam dużo policjanów, więc na pewno kolejny by się przydał.
Co do kandydatury tego gracza mogę szczerzę napisać, że chciałbym aby taka rozsądna i pomocna osoba była w roli policjanta.
Przykładowa sytuacja w której dla mnie pomógł:
Nie mogłem uzyc komendy /gadd ponieważ najprawdopodobniej plugin się zbugował i jedyne co wyskakiwało to "enetring safezone".
Ów graczy spokojnie i dokładnie napisał mi na /msg co mam zrobić.

• Miłość

Bartog

Użytkownik
Luty 26, 2017
30
11
23
Myślę,że jak jeszcze trochę pograsz ,bez problemu powinieneś dostać się do policji :relieved:

• Miłość

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
1073
536
198
9
Zapewne będzie tak że niby mało grasz bo jesteś biedny i dla tego cię nie wezmą do policji.

• Miłość

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
1265
370
158
Jestem na tak, gracz jest spokojny co widac na nagraniu ktore wyslal jak go pewnien osobnik wyzywa, jest takze pomocny i mily i raczej nie bedzie gral pod itemy tak jak teraz niektorzy policjanci graja

• Miłość

DixonekK

Użytkownik
Sierpień 12, 2019
6
11
13
Na tak, często widać jak trzyma kulturę na czacie oraz nie raz mi pomógł gdy czegoś nie wiedziałem, w grze również zachowuje się bardzo miłe co nadaje fajnej atmosfery podczas gry

• Miłość

Tachanka

Stary wyjadacz
Policja RP
Marzec 4, 2019
124
79
73
16
poland
Dobrze napisane podanie. Mam tylko takie zastrzeżenie jak kolega wyżej z dopiero założonym kontem. W dodatku masz tylko 21h w unturned.

• Miłość

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
1265
370
158
Dobrze napisane podanie. Mam tylko takie zastrzeżenie jak kolega wyżej z dopiero założonym kontem. W dodatku masz tylko 21h w unturned.
ale widac ze ogarnia, jak bedzie inaczej to zawsze mozna go wywalic z policji i tu nie chodzi ile kto ma godzin w uncie i jak sie strzela tylko jak odgrywa rp

• Miłość

MvTiX

Stary wyjadacz
Sierpień 11, 2019
48
42
53
19
Łódź
To prawda, na tym koncie mam mało godzin bo służy mi tylko do grania na RP, poprzednie konto zostało mi skradzione na którym miał ponad 500h ale to i tak bez różnicy bo to 500 godzin było nabite na survivalu więc to w żadnym stopniu nie łączy się z RP ;p

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
1265
370
158
jak ds jest na rp ro strzelanie jest jednak ważną umjejętnością. Co oczywiscie nie dyskwalifikuje go moim zdaniem
zalezy, myslisz ze bysmy napadali caly czas jakby policja nie odwalala mustwina, odgrywala 0 rp, grala pod itemy, nie grala tak jakby mapl byl za 200k bo jest za 5k wiec nawet jak juz padna to straca 25k max na fullu z drumami a my tracimy 100k+ od jednego, nie jezdzila za nami 10min bez sygnalow bo sie boja zaczas intery... itd mozna dlugo wymieniac

• Miłość
Status
Zamknięty.