Podanie na Policjanta

Temat na forum 'Podania' rozpoczęty przez WildWolf, Listopad 10, 2018 o godzinie 19:27.

1. WildWolf

WildWolf Dobrze znany

Polubienia:
    6
    Nick: Kierownik Wodociągu
    Majątek (konto/domy/pojazdy): 49k, willa w Zadobrzu, Helikopter(Forest huey) (pożyczyłem koledze nissana alpha 16 i mu go ukradli...)
    Kilka słów o sobie: Nazywam się WildWolf, do gry na RP namowił mnie znajomy na starcie drugiej edycji. Kilka miesięcy temu opuściłem serwer bo mnie unturned znudził i chcę do niego teraz powrócić.
    Ile grasz na serwerze? Zaczołem grać od 2 edycji i będę grał na codzień 4-6 godzin a wy weekendy 6-8 godzin
    Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa):Adrian Mokotov, Szmit Accardi, Czarny Problem, Willi Accardi i Konfident Accardi
    Spełniasz wymagania?: Tak
    Czy byłeś banowany i za co?: Dostałem za rdma nie pamiętam sytuacji to było około 7 mieśięcy temu.
    Link do konta steam lub steamID64:
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198107038880/

Edit: Dostałem 1 albo 2 bany po 3 dni nie pamiętam za co to było na ostatniej ostatniej edycji.

Ostatnia edycja: Listopad 11, 2018 o godzinie 14:50
    DOMkamilo lubi to.
  2. papi

papi Stary wyjadacz

Polubienia:
    114
    Zaczołem graci ale ni mom s kim graci wienc pisze podanie po polici

3. Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    340
    A mnie już fiutas nie wpisał :(

Zero Skila lubi to.
  4. WildWolf

WildWolf Dobrze znany

Polubienia:
    6
    Mam z kim grać ale chcę spróbować szczęścia w policji bo mnie gangsterka znudziła

5. WildWolf

WildWolf Dobrze znany

Polubienia:
    6

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.