Podanie na policjanta

Temat na forum 'Podania' rozpoczęty przez Bananek1337, Sierpień 8, 2018.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bananek1337

Bananek1337 Użytkownik

Polubienia:
    2
    (Część IC)

-Imię i nazwisko Luke Hobbs
    -Wiek 32
    -Zamieszkanie (dotychczasowe) Nadzieja
    -Wykształcenie: Studia na kierunku Prawo i Administracja, absolwent Szkoły Policji w Bronicach
    -Stan cywilny Wolny
    -Dotychczasowe doświadczenie praca w Los Santos Police Departament
    -Kilka słów o sobie
    Witam. Nazywam się Luke Hobbs. Mam 32 lata i mieszkam w Nadziei. Jestem spokojnym obywatelem, który lubi pomagać innym. W wolnym czasie lubię łowić ryby. Jest to mój ulubiony sposób aby się odstresować. Urodziłem się i mieszkałem w Los Santos lecz uznałem, że te tereny są zbyt oblegane przez przestępców i gangi. Postanowiłem więc przenieść się do Nadziei. Czuję się tu bezpiecznie. Nauka języka idzie mi wspaniale. Jestem z tego dumny. Teraz pragnę wstąpić w szeregi policji.
    List Motywacyjny

Minimum 10 zdań (nie równoważników zdań!), powinien zawierać informacje ogólne o kandydacie, zachowanie, ciekawostki, ale w szczególności powinien odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chcesz wstąpić w Nasze Szeregi obywatelu!
    Nazywam się Luke Hobbs. Byłem kapitanem elitarnej jednostki specjalnej. Posiadała ona broń i pojazdy warte więcej niż pieniądze. Na to uzbrojenie zasłużyłem sobie przez zasady. Byłem bardzo dobrym policjantem. Prowadziłem sprawy zabójstw i kradzieży aut. Łapałem gangi w 12 krajach europejskich. Kiedy moja ekipa została rozbita schowałem odznakę. Postanowiłem zabić i okraść Hermana Reyesa. Był to bezwzględny baron narkotykowy, działający w Rio de Janeiro.

( Część OOC )

-Ile spedzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji? 2-6h, cały ten czas
    -Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach? Są one dla mnie jasne i zrozumiałe. Staram się je zawsze przestrzegać i wzywać do ich przestrzegania innych.
    -Ile masz lat? 16
    -Kim jesteś? Napisz kilka słów o sobie.
    Mam na imię Filip. Jestem uczniem liceum. Interesuję się windsurfingiem oraz programowaniem a dokładniej językiem C++. Nie mam problemu z ocenami. Pasek na świadectwie mam zawsze. Efektem moich wyników w szkole jest to, że nie muszę się nagle uczyć i przestawać grać, aby np. poprawiać oceny. W wolnym czasie lubię pływać, jeździć na rowerze i spotykać się ze znajomymi.

-Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP:
    Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo..........

-KMP dla 003 zgłoś się.
    -KMP na odbiorze.
    -Zobaczyłem grupę osób łamiącą prawo. Przystępuję do interwencji. Zaraz więcej informacji.
    -Prawidłowo.

- Dzień dobry. Aspirant Luke Hobbs się kłania. Proszę opuścić to miejsce i przestać spożywać napoje alkoholowe, gdyż jest to nielegalne. Następnie proszę o okazanie mi swoich dokumentów.

(trzy osoby wykonały polecenia, 2 nie. Dialog prowadzony przez 2 osoby ze mną)
    -bo co nam zrobisz cwaniaku?

-Prosiłem, aczkolwiek chyba będę musiał użyć przymusu bezpośredniego!

-Dobra już... odwal się ziemniaku okej?

(Łapię za pałkę policyjną i z jej pomocą sprowadzam na ziemię jednego delikwenta po czym to samo robię z drugim. Przy okazji zakładam im kajdanki)

-Jesteście zatrzymani! Wszytko co powiecie i zrobicie może być użyte przeciw wam!

(zgłaszam centrali o zajściu... wszystko następuje bardzo szybko)

KMP Boruta dla 003 zgłoś się.

-KMP na odbiorze.

-Słuchaj... mam grupkę pięciu osób, zażywającą alkohol na środku skrzyżowania. Dwie osoby są agresywne. Przyślijcie mi wsparcie na skrzyżowanie przy galerii handlowej. Jak zrozumiałeś?

-Prawidłowo. Dysponuję.

(przenoszę osoby zakute do radiowozu i powracam do reszty)

-Poproszę od państwa dokumenty.

-Ja nie mam (powiedziała jedna z osób)

-Czy ktoś może potwierdzić Pańską tożsamość?

-Tak. Wszyscy tutaj zebrani.

(Osoba podaje swoje dane osobowe, reszta osób potwierdza. Sprawdzam je w bazie danych. Wszystko się zgadza)

-Poproszę od państwa dokumenty.

(Podejrzani podają dokumenty)

-Nasze dzisiejsze spotkanie zakończy się pouczeniem. Wpisałem informacje o zajściu do bazy danych. Dla państwa znajomych(spoglądam na radiowóz) niestety aresztem i mandatem. Dziękuję za wykonanie poleceń i proszę na siebie uważać.

Na miejsce dociera wsparcie. Przejmują oni agresywnych delikwentów a ja wracam do patrolu.

2. Josef Mengele

Josef Mengele Stary wyjadacz

Polubienia:
    1123
    Podanie sztos!

3. Knykciu197

Knykciu197 Stary wyjadacz

Polubienia:
    772
    Fajne podanie tyle że nie kojarzę kolegi z serwera.

4. Zero Skila

Zero Skila Stary wyjadacz

Polubienia:
    319
    To tak prosiłbym o podanie linku do profilu steam
    Nwm po co się chwalisz ocenami w szkole
    A co do podania to jestem na razie neutralny

5. fmcio

fmcio Stary wyjadacz

Polubienia:
    688
    Nigdy nie widziałem na serwerze. Jak na razie na NIE

6. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1749
    Gra pod innym nickiem. Wczoraj Mejdi sie z niego smial na depo.

Bananek1337 i Knykciu197 lubią to.
  7. Zaiser 2

Zaiser 2 Stary wyjadacz

Polubienia:
    1096
    Jesli to jest Trevor to oczywisciw,ze na tak <3

8. Zero Skila

Polubienia:
    319
    Jaki miał wcześniej nick ?

9. Bananek1337

Bananek1337 Użytkownik

Polubienia:
    2
    Dzięki wielkie, miło mi to słyszeć.
    Tak, tak było hyhy.
    To patrz uważniej :p
    John Marshall, aktualnie Luke Hobbs, żeby nie było powiązań z grupami gangsterskimi itd :)
    Tak, TREVOREK TO JA :D
    To nie jest moje pierwsze podanie, a na kompie mam zrobiony wzorek co napisać, żeby podanie było spoko :) Wiem, że jest środek wakacji, ale ten dopisek według mnie nie zaszkodzi. Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/Gieraaa/

10. lamytomy

lamytomy Stary wyjadacz

Polubienia:
    48
    Jestem na tak, był to jeden z lepszych policjantów w historii. xd

Bananek1337 lubi to.
  11. Zero Skila

Polubienia:
    319
    Aha czyli to Trewor ten super policyjny pilot helikoptera , sprzedawca fajnych rzeczy , itp , ale i tak jak na razie jestem neutralny co do przyjęcia cię do Policji

12. Bananek1337

Bananek1337 Użytkownik

Polubienia:
    2
    Co jak co, ale helką latać potrafiłem i potrafię... To, że przy moim wieżowcu były wraki helek policyjnych to sprawka innych osób. A co do sprzedaży fajnych rzeczy to już nie będę grał skorumpowanego gliny tak jak wcześniej i nie będę też biznesmenem :D

13. Al Capone

Al Capone Stary wyjadacz

Polubienia:
    48
    Jak Trevor będzie w policji to namawiam sebe i wracam z nim na rp. Otworzymy fabryke broni policyjnych ,, Trevor,,

Bananek1337 lubi to.
  14. Bananek1337

Bananek1337 Użytkownik

Polubienia:
    2
    no ejjj xD. Wtedy padałem, bo zanim wyciągnąłem broń to kulkę dostawałem, a teraz mam 10x więcej FPS więc serio gra się łatwiej :D

15. Masujkota

Masujkota Dobrze znany

Polubienia:
    0
    Super Podanie XDDDDDD

16. adam1976

adam1976 Użytkownik

Polubienia:
    1
    Tomek ReQ
    19 lat
    nadzieja
    wykształcenie mundurówka,studia polityczne, antyterorystyczne
    stan cywilny: wolny
    praca w jednostce specjalnej "GROM"

Witam nazywam się Tomek ReQ mam 19 lat i pracowałem w jednostce specjalne grom. Jestem spokojnym obywatelem chętnym do pomocy obywatelom. Mam siłe do wykonywania wszelkich zadań. Jestem nieuchronny i pracowity. Podczas pracy wykonywaliśmy zadanie w 14 krajach. Po rozbiciu jednostki schowałem dumę i odzankę do szafy. Stałem się bezwzględny i niebezpieczny, nadal mam największy szacunek na rejonie. Kiedy dowiedziałem sie o pracy w policji tutaj zaczołem cwiczyć i jestem gotów. Jestem szybki, mam zabujczą celność. Beac w poprzedniej pracy nauczyłem się dyscypliny.

W unturned spędzam 10 godzin dziennie
    zasady w rp są dlamnie jasne i zrozumiałe
    Witam nazywam się tomek matuszewicz mam 19 lat jestem uczniem liceum lotniczego. Moim hobby jest asg.mam dobre wyniki w nauce i 10 samodzielnych lotów za sobą.Jestem wzorowym uczniem i same paski na świadectwie.

Po odejściu od tych ludzi usłyszałem krzyk i pisk opon, jak najszybciej pobiegłem do źrudła chałasu, na jezdni leżała martwa kobieta. Wezwałem wsparcie, technicy zabezpieczyli ciało a poszedłem obejrzeć film na kamerach obok restauracji "szybki dil" byłem zszokowany tablice rejestracyjne nalęzały do moego brata, pojchałem do niego gdy otworzył mi dzwi był cały zapłakany powiedział mi że to ona zabiła naszą matkę w 1998r szybko wskoczył do auta i ją uderzył nie miałem wyboru yło to dla mnie ciężkie leczm musiałem go aresztować.

Czajka lubi to.
  17. Czajka

Czajka Stary wyjadacz

Polubienia:
    157
    Na tak widac że jesteś bardzo ogarnięty,schludnie napisane podanie.
    A tak serio to nawet nie wiesz gdzie masz podanie napisać.
    Co do trevora na tak

18. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    1051
    Mi się wydaję, że od razu powinni cie wziąć na bagiet majstra.

Fustion lubi to.
  19. Zero Skila

Polubienia:
    319
    Nowy temat zrób a nie pod czyimś podaniem piszesz cepie

Fustion lubi to.
  20. Fustion

Fustion Stary wyjadacz

Polubienia:
    92
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.