Podanie na Policjanta

Status
Zamknięty.

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1739
874
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
Wzór Podania: (IC)

-Imię i nazwisko : Robert Janoski

-Zamieszkanie (dotychczasowe) : Nadzieja

-Wykształcenie : Wyższe

-Stan cywilny : Kawaler

-Dotychczasowe doświadczenie : Mam skończone kursy samoobrony w zakresie użycia broni białej jak i palnej posiadam również pozwolenie na broń

-Kilka słów o sobie : Mam na imię Robert jestem opanowany i umiem zachować zimną krew , umiem także współpracować w grupie .

List Motywacyjny Gdy byłem mały oglądałem dużo bajek i anime o superbohaterach , którzy zainteresowali mnie tym że pomagają osobą im nieznanym , jako że nie mogłęm zostać superbohaterem to powiedziałem sobie że i tak bendę pomagał ludziom dlatego postanowiłem zostać policjantem .

( Część OOC )

Wzór Podania OOC :
-Ile spedzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji? W unturned spędzam dużo czasu około 5-6 godzin , na prace w policji bendę poświęcał większość tego czasu .

-Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach? Myśle że w zasadach RP odnajduję się dobrze gdyż już w miarę długo gram na rp

-Ile masz lat? Mam 14 lat

-Kim jesteś? Napisz kilka słów o sobie. Mam na imię Ernest . Jestem osobą wytrwałą i taką ktura będzie potrafiła zachować zimną krew . Uczęszczam do szkoły muzycznej .

-Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP:
Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo..........

Rospoznaje twarze niektórych z nich gdyż podczas dzisiejszego zebrania w policji omawialiśmy nową paczke handlarzy narkotyków w naszym mieście .
Jako że zauważam pod płaszczem jednego z nich nóż to wolę nie ryzykować , postanawiam się gdzieś ukryć i obserwować ich z daleka , a w między czasie wzywam posiłki na radiu .
Gdy podjechały dwa kolejne radiowozy wkraczam wraz z nimi do akcji . Wszyscy dla bezpieczeństwa celują w nich z broni .
Nagle jeden z nich postanawia uciec , informuje moich kolegów o tym i zaczynam go gonić . Gdy zmniejszyłem odległość do niego na tyle by go złapać , kopnąłem go w dolną część nogi .
Przez mój ruch uciekinier się potyka i upada na ziemię . Szybko do niego podbiegam skuwam mu ręce cały czas uważając na niego . Po wszystkim trzymam go i zgłaszam na radiu że go dopadłem .

Mój steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198175828159/

Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
Reactions: Keren

NiekrytyCov

Stary wyjadacz
Luty 16, 2017
462
288
88
W podaniu zrobiłeś 3 błędy ortograficzne policja od 16 lat chodzisz do szkoły muzycznej i będziesz pewnie grał mejdiemu na nerwach swoim piskiem jak kiedyś był taki policjant lil coś tam nie pamiętam.

Na nie.

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1739
874
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
W podaniu zrobiłeś 3 błędy ortograficzne policja od 16 lat chodzisz do szkoły muzycznej i będziesz pewnie grał mejdiemu na nerwach swoim piskiem jak kiedyś był taki policjant lil coś tam nie pamiętam.
To zacznijmy od tego że 3 błędy ortograficzne na tyle tekstu to jak dla mnie nic , tak przyjmują od 16 lat ale cytuje "najlepiej aby miały ukończone 16 lat choć nie dyskwalifikujemy od razu młodszych kandydatów" i jeszcze sam zrobiłeś błędy w swojej wypowiedzi , a konkretnie błędy interpunkcyjne , a dokładnie 3 , tak samo nie wiem czy pamiętasz że dosyć długi już czas ze mną nie gadałeś więc nie wiesz czy nie przeszedłem mutacji .

• Lubię to!

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4399
4553
198
27
Klan
Konfederacja
Ja lubię zero skilla.
Dlaczego.nie chcesz grać już z czarnobrodym?

• Lubię to!

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4399
4553
198
27
Klan
Konfederacja
A dlaczego chcesz dołączyć do policji?

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1739
874
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
A dlaczego chcesz dołączyć do policji?
Chce dołączyć do policji ponieważ , chciałbym zobaczyć jak to jest być policjantem , spróbować czegoś nowego , a jako że ze Sznukiem gram już długo to myślę że mógłbym mu pomóc na patrolach , bo mamy dobre zgranie .

Ostatnia edycja:

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2722
2306
198
Katowice
Chce dołączyć do policji ponieważ , chciałbym zobaczyć jak to jest być policjantem , spróbować czegoś nowego , a jako że ze Sznukiem gram już długo to myślę że mógłbym mu pomóc na patrolach , bo mamy dobre zgranie .
Sznuk pomaga menela wiec miedzy twoja gra jako bandyta a policjant zmieni sie jedynie to ze nie bedziesz mogl napadac :)

papi

Stary wyjadacz
Sierpień 23, 2017
288
144
88

Na nie.
Będzie grał na flecie wypuszczając cię z kary na 24h XDDD

Status
Zamknięty.