Podanie na Policjanta

Status
Zamknięty.

Maszczu

Dobrze znany
Wrzesień 18, 2017
76
33
33
Część IC:
**Wydruk A4, estetycznie złożony na pół w kopercie leży w skrzynce na listy Departamentu Policji**
Imię i nazwisko: Amadeusz Pierdoleusz.
Zamieszkanie (dotychczasowe):
Wykształcenie: Średnie.
Stan cywilny: Kawaler.
Dotychczasowe doświadczenie: Brak doświadczenia Policyjnego, wcześniej wycinka drzew oraz prowadzenie Zakładu Pogrzebowego.
List motywacyjny: W odpowiedzi na państwa ogłoszenie z dnia 12.09.2017 zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko Policjanta.
Jestem zainteresowany pracą w Policji .
Warunki jakie pan oferuje są dla mnie wprost idealne.
Moim celem jest rozwój zawodowy , podjęcie pracy pozwoliłby mi na zdobycie nowych kwalifikacji.
Pomimo młodego wieku jestem osobą zdyscyplinowaną , odpowiedzialną, operatywną, bez nałogów, posiadam łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.
Cechuje mnie punktualność, doskonałość i staranność w wykonywanie powierzonych mi zadań.
Moim atutem jest przyjazny stosunek do otoczenia i umiejętność pracy w zespole.
Poszukuję pracy w firmie dającej pewność i stabilność z życiu.
Nie boję się żadnej pracy.
Pragnę zapewnić, iż dołożę wszelkich starań ,aby Pracodawca był zadowolony z zatrudnienia mojej osoby.
Mam nadzieję , że zainteresowałem Pana swoją osobą i będę mógł się sprawdzić w odpowiedzialnej roli jaką daje mi Policja.
Oczekując Pana odpowiedz

Z wyrazami szacunku

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Ile spedzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji?: gram od 2 dni i spędzam około 7h (rekord 14h) lecz może się to zmienić na 3h dziennie minimum. Chce doprowadzić do eliminacji szkodliwych graczy działających głównie na nie korzyść innych. Mam na myśli zabijanie w zielonych strefach co ostatnio miało miejsce (dla mnie to jest czysty terroryzm w grze)
Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach?: Nie mam problemów z zasadami ale jeżeli ktoś do mojej osoby podchodzi nie fer odwzajemniam to z nawiązką :).
Ile masz lat?: 19 lat jak wspomniałem wyżej 20 kończę w listopadzie :).
Kim jesteś? Napisz kilka słów o sobie: Na co dzień jestem motorem napędowym w rodzinnej firmie pogrzebowej :) Potrafię być miłym dla każdego ale do czasu kiedy nie wyjawia w moją stronę chamstwa i agresji :) Raczej jestem stanowczą osobą.
Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP:
**Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo**

"Proszę o wsparcie najbliżej znajdującego się policjanta opisując mu całą zaistniałą sytuację"

Podchodząc z kompanem, staramy się ułagodzić stosownie sytuację upominając i wystawiając mandaty.
Jeżeli grupa wyjawia agresje (mówię tu o ataku na Policjanta podczas wykonywanych czynności) to staramy się obezwładnić tych że cywili wzywając większe wsparcie.

Po udanej akcji udajemy się z agresorami na komisariat zamykamy w więzieniu i wypełniamy protokół z zajścia.

To wszystko co mogę dodać :) starałem się jak najkrócej opisać wszystkie punkty :D liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)

z poważaniem Amadeusz Pierdoleusz

• Lubię to!
Reactions: Drake

Maszczu

Dobrze znany
Wrzesień 18, 2017
76
33
33
jestem stosunkowo nowym graczem na tym serwerze RP Unturned.pl i nie znam poszczególnych nazw miast jeżeli będzie taka możliwość to proszę o nadesłanie mapki z ulicami i nazwami :)

SkaR

Stary wyjadacz
Lipiec 5, 2017
518
315
128
19
Poznań
Podanie bardzo fajne i przejrzyste, chociaż mam dziwne wrażenie jakbym je gdzieś widział :wacko: Ale jak na ten czas jestem na TAK

Maszczu

Dobrze znany
Wrzesień 18, 2017
76
33
33
właśnie zostałem zabity na zielonej strefie (strzelało do mnie 3 ludzi :D) trzeba to zmienić :) :D

Maszczu

Dobrze znany
Wrzesień 18, 2017
76
33
33
skopiowałem wzór i z edytowałem w własne słowa znajdź coś co jest tak samo napisane :D robiłem to 55 min a cntrl+c trwa 1 sek :D wyciągnij z tego wnioski

Maszczu

Dobrze znany
Wrzesień 18, 2017
76
33
33
a stwierdzilem ze ladnie wyglada " **Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo** "

więc .. :D znajdziesz coś więcej ? czy tylko starasz się zaszkodzić ?

• Lubię to!
Reactions: Grom

Maszczu

Dobrze znany
Wrzesień 18, 2017
76
33
33
**Wydruk A4, estetycznie złożony na pół w kopercie leży w skrzynce na listy Departamentu Policji** tego nie zauważyłem :D ale już tłumacze dla czego : zszedłem niżej aby sprawdzić co ludzie po wypisywali ,poczytałem ,zorientowałem się jak ma to mniej więcej wyglądać po czym skopiowałem (jak myślałem wtedy) wzór. Pokasowałem odpowiedzi i wpisałem swoje ... nic po za tym nie pozostało ... więc wątpię aby było to problemem :D pozdrawiam.

• Lubię to!

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Listopad 1, 2015
799
210
78
Klan
Konfederacja
Dzony mi wczoraj powiedział, że trzeba uprościć wzór podania bo odstrasza ludzi. I dobrze, że odstrasza bo byle tępak się nie dostanie. Zajebisty plus już za sam początek. Opisujesz jak dostarczone jest podanie, jak to wygląda... świetne! ;)

Dalej też jest okey. Gdybym był nadal szefem policji od razu bym cię przyjął bo tak dobrego podania od dawna nie było.

p.s.

Oczywiście zawsze można się nieco przypierdolić do stylistyki, ale nie chce mi się bo czuć klimat.

• Lubię to!
Reactions: Grom i SkaR

SonAmadik

Stary wyjadacz
VIP
Zasłużony
Luty 22, 2016
822
1420
158
Drake napisał:
Dzony mi wczoraj powiedział, że trzeba uprościć wzór podania bo odstrasza ludzi. I dobrze, że odstrasza bo byle tępak się nie dostanie. Zajebisty plus już za sam początek. Opisujesz jak dostarczone jest podanie, jak to wygląda... świetne! ;)

Dalej też jest okey. Gdybym był nadal szefem policji od razu bym cię przyjął bo tak dobrego podania od dawna nie było.

p.s.

Oczywiście zawsze można się nieco przypierdolić do stylistyki, ale nie chce mi się bo czuć klimat.
Ale wiesz ze "Opisujesz jak dostarczone jest podanie" sam raz jest w częsci skopiowane z innego podania i mocno "inspirowane" innym.
Reszta wygląda w porządku. Zwlaszcza ze, zeby cos skopiowac tez trzeba miec troche rozumu.
Ładnie i schludnie napisane, podoba mi sie.
Jestem na
.

• Lubię to!
Status
Zamknięty.