Podanie na policjanta , Adrian Lake

Temat na forum 'Podania' rozpoczęty przez Lake, Czerwiec 12, 2018.

1. Lake

Lake Nowy

Polubienia:
    0
    Wzór podania : (IC)

Imię i Nazwisko : Adrian Lake
    Zamieszkanie : Nadzieja
    Wykształcenie : Wyższe
    Stan cywilny : Kawaler
    Dotychczasowe doświadczenie : znam się na broni każdego rodzaju :)
    Kilka słów o sobie : Jestem zwykłym człowiekiem który chciał by sprawić się w roli policjanta :)

List motywacyjny :
    Mój dziadek był policjantem, mój tata był więc też postaram się spełnić rolę policjanta !

(Część OOC)

Wzór podania OOC:

Ile spędzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji ? W unturned gram około 3-4 h , na pracę policji poświęcę większość tego czasu :)

Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach ? Bardzo dobrze :)

Ile masz lat ? 15 lat mam heh

Kim jesteś ? Napisz kilka słów o sobie ? Mam na imię Maks , chodzę do szkoły informatycznej , zajmuję się przeważnie grafiką :)

Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP:
    "Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo.........." , podchodzę do nich i zwracam im uwagę , nie odpowiadają wyciągam pałkę żeby zwrócili na mnie , oni uciekają . Wsiadam w radiowóz i ich gonie ! Gdy ich złapałem zawiozłem na departament i oddałem ich w ręce mejdiego ! :)

Ostatnia edycja: Czerwiec 12, 2018
  2. SzMiT

SzMiT Stary wyjadacz

Polubienia:
    42
    List motywacyjny za krótki

3. Zero Skila

Zero Skila Stary wyjadacz

Polubienia:
    259
    Chyba źle zrozumiałeś o co chodzi w "Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP " otóż nie chodziło o to byś sam wymyślił jakąś akcja ale dokończył tę "Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo.........."

4. Lee Everet

Lee Everet Stary wyjadacz

Polubienia:
    517
    Kilka słów o sobie, list motywacyjny, akcja RP za krótkie. Do poprawy według mnie.

5. Lake

Lake Nowy

Polubienia:
    0
    Dziękuje za poprawkę , zaraz to poprawie

6. Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    277
    Kolejny żart ?

7. papi

papi Stary wyjadacz

Polubienia:
    100
    Kiedy nie umiesz pisać podań w wieku 15 lat :D powodzenia w życiu kolego!
    Na nie, chociaż nie wiem, czy mój głos się liczy, jeżeli raz na jakiś czas wchodzę na rp :D

8. EvilBoy

EvilBoy Stary wyjadacz

Polubienia:
    20
    Na nie.
    -słabo napisane podanie (krótko)
    -wystarczająco policji
    -nie widziałem cię nigdy na serwerze

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.