1. Gość,
    Nowy serwer Survival wystartował - 02.02.2018
    Zapraszamy do gry!

Więcej informacji

Podanie na policemana

Temat na forum 'Podania' rozpoczęty przez Knykciu197, Luty 11, 2019 o godzinie 15:00.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Knykciu197

Knykciu197 Policja RP Policja RP

Polubienia:
    1052
    Hive
    -Zamieszkanie (dotychczasowe):Zadobrze
    -Wykształcenie : Wyższe (informatyka 2 stopnia)
    -Stan cywilny : kawaler
    -Dotychczasowe doświadczenie :Doświadczony były technik policyjny z innego wydziału w sąsiednim stanie. Posiadanie licencji na broń krótką jak i długą. Wygrywałem najrozmaitsze zawody strzeleckie. Testy sprawnościowe zdane w najwyższych notach.
    -Kilka słów o sobie : Mówią mi Salv jestem stanowczym sumiennym człowiekiem czerpiący z życie tyle ile fabryka dała. Jestem bardzo upartą, lecz za razem cierpliwą osobą. Z załamanego ojca którego syn zginął w porachunkach mafinych stałem się wykwalifikowanym stróżem prawa zajmujący się ciężkimi sprawami powiązanymi z działalnością zorganizowanych grup przestępczych. Niestety na moje nieszczęście zostałem wrobiony w morderstwo byłego członka gangu i mój były komendant zapewnił mi nietykalność w zamian za usunięcie się z pracy funkcjonariusza z obecnego rejonu. Był to ciężki okres w moim życiu praca policjanta była moim życiem, moim uzależnieniem dlatego szukam tego do czego zostałem stworzony tutaj na wyspie Pl 10.
    List Motywacyjny:
    Chciałbym zasilić szeregi policji ponieważ ta praca daje mu satysfakcję z życia. Udaremnianie przestępstw walka z tymi którzy łamią prawo. Pomoc w problemach zwykłych szarych mieszkańców nie szukających zwarcia w żadnym aspekcie życia. Myślę że mógłbym nauczyć swoich kolegów po fachu kilku sztuczek których nauczyła mnie poprzednia praca.

(Część OOC )
    -Ile spedzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji?
    W unturned posiadam ponad 2000 godz łącznie na kilku kontach w służbie policji poświęcałbym od 1-5 godz dziennie.
    -Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach?
    Gram od pierwszej edycji serwera, jestem byłym policjantem, ze względów na spinek z komendantem ale wychodzę z założenia że czas leczy rany i może jakoś się uda. Zasady znam dobrze jako funkcjonariusz miałem spisany taryfikator kar. Żeby nigdy się nie mylić i być sumienny w tym co robie. W historii mojego bycia policjantem została na mnie złożona jedną skarga która rozwiązaliśmy polubownie i oczywiście wyciągnąłem z tego wnionski.
    Chciałbym wrócić na to stanowisko, ponieważ aktualnie moi znajomi raczej nie grają na RP a oczywiście dobra ekipa to podstawa do zabawy na tego typu serwerze policjantów znam lubię ich raczej nie ma między nami żadnych zwarć.
    -Ile masz lat?
    17
    -Kim jesteś? Napisz kilka słów o sobie.
    Na imię mam Maks, mieszkam w województwie opolskim. Jestem uczniem liceum ogólnokształcącego na kierunku mat-fiz. Moje zainteresowania to informatyka,asg ,paintball i koszykówka. Posiadam spory dystans do siebie oraz nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości i pomocą dla innych.
    -Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP:
    **Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo**

Pierwszym krokiem będzie obserwacja czy owi panowie nie zachowują się w sposób agresywny i w jakim stanie upojenia alkoholowego są jeżeli widzę że mogę podejść i czuć się bezpiecznie to podchodzę legitymuje się, następnie prezentuje powód zatrzymania sprawdzam czy na pewno spożywają alkohol.

Następnie

Proszę o dmuchnięcie w alkomat jeśli jest potrzeba wypisuje mandat w odpowiedniej kwocie Kończę interwencję.
    W przypadku gdy owi "zawodnicy" są agresywni dzwonie po wsparcie i większy pojazd mogący zabrać większą(wymieniam liczbę osób) liczbę osób. Czekam aż przyjedzie wsparcie i przeprowadzamy akcje w sposób spokojny. na komendzie zostaną umieszczeni w izbie wytrzeźwień osoby z rodziny zostaną powiadomione o zajściu. Zostanie wypisany mandat za odpowiednią kwotę oraz jeżeli doszlo do zniszczeń zostanie wytoczony proces(sprawą zniszczeń zajmą się technicy policyjni)

Majątek (konto/domy/pojazdy): nowa eda więc brak
    Kilka słów o sobie: Ambitny mężczyzna chcący pilnować porządku na jego ukochanej wyspie. Posiadam szkolenia w zakresie retoryki i negocjacji, ale moją mocną stroną również jest celne oko i pewność w podejmowaniu decyzji. Z krytyki potrafię wyciągnąć konsekwencje, zawsze staram się rozwiązywać konflikty w sposób polubowny i korzystny dla każdej ze stron.
    Ile grasz na serverze: Grałem bardzo dużo aktualnie miałem drobną przerwę ale jestem wstanie poświęcać kilka godzin dziennie na służbę
    Z kim grałeś na serverze? (osoba/grupa): Grupa ciubów jestem w niej prawie od początku czyli od ponad roku
    Spełniasz wymagania ?: Yup (nie byłem wydalony z policji w związku z żadnym nie poprawnym zachowaniem IC, odszedłem z własnej woli po zrobieniu czegoś głupiego)
    Czy byłeś banowany i za co?: Byłem banowany permanentnie jednokrotnie w związku z incydentem w którym ciężko raniłem 2 policjantów następnie zgrabilem ich broń i żeby uniknąć konsekwencji oddałem pewnej osobie.
    Link do konta steam lub steamID64:
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198148749757

Liczę na pozytywne rozpatrzenie tego podania

Pozdrawiam

Salvatore Hive

Postanowiłem połączyć oba podania bo wydają mi się naprawdę dobrze napisane i warte przeczytania jeżeli chodzi o aspekty RP

Barti_PL i hyasdw lubią to.
  2. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    3544
    Podanie nie zgodne z wzorem.
    Kiedy ostatnio grałeś na serwerze?

Hubx lubi to.
  3. Knykciu197

Polubienia:
    1052
    Podanie jest zgodne ze wzorem polecam przeczytać całe ;p a grałem okola miesiąca temu

4. KrzeneQ

KrzeneQ Stary wyjadacz

Polubienia:
    27
    X D Policja powinna być aktywna.

5. Knykciu197

Polubienia:
    1052
    Chłopie gram od pierwszej edycji serwera mam na nim ponad 300 godzina a grałem dawno bo nie miałem z kim i po co rozdałem Pagani I gtra wraz z bronią i vestami garniturami etc losowym graczom teraz chce wrócić na nowej edycji do funkcji policjantami którym kiedyś już byłem ale odszedłem przez pewną głupotę którą zrobiłem

6. Xx_2famous4U_xX

Xx_2famous4U_xX Stary wyjadacz

Polubienia:
    38
    ty lepiej wracaj sie strzelać na freezerki i arive

Yato i lamytomy lubią to.
  7. Knykciu197

Polubienia:
    1052
    Uh
    No mi się nie chce xD a na RP bym sobie pograł.

8. Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    509
    Czy to to legendarne ofrołdowe pegani?

9. Knykciu197

Polubienia:
    1052
    Tak to ono xD

10. eminem

eminem Stary wyjadacz

Polubienia:
    254
    W sumie to jako gracz wydaje sie być nawet spoko na tak

11. Radosław Kowalll

Radosław Kowalll Stary wyjadacz

Polubienia:
    101
  12. Knykciu197

Polubienia:
    1052
  13. DOMkamilo

DOMkamilo Policja RP Policja RP

Polubienia:
    62
    Miałeś już swoją szanse w policji, i ją zmarnowałeś. Na nie :laughing:

14. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    3544
    Jeśli będę grał po WIPE serwera to możliwe że w poniedziałek przejdziesz rekrutację na ts.

Zero Skila lubi to.
  15. Knykciu197

Polubienia:
    1052
    Potraktuj mnie obiektywnie ja domkamilo osobiście do ciebie nic nie mam ale twoje dawne zachowanie na RP było dosyć mało związane z RP. A ty odrazu na nie bez argumentów bo tej knykciu to zły bo mówił że jestem zły na forum. Czy między nami jakaś spina na tsie była kiedyś? Wydaje mi się że nie. A jeśli masz jakieś zaprzeczenia co do mojej gry to śmiało pisz postaram się poprawić :D

Zero Skila lubi to.
  16. Josef Mengele

Josef Mengele Stary wyjadacz

Polubienia:
    1396
    Znasz jego sekrety pokazał ci jak rozjeżdżać zombie na deadzonie i zabijać mega z bluncika bo taniej.

Zero Skila lubi to.
  17. Knykciu197

Polubienia:
    1052
    No podobno już tak nie robi więc plus dla niego

18. Fiolar

Fiolar Stary wyjadacz

Polubienia:
    125
    Knykciu był dobrym policjantem (a napewno lepszym od królika i williego). Umie strzelać co się przyda żeby majonez nie płakał o fenka 24/7. Jestem na tak.

19. Tomeek89

Tomeek89 Stary wyjadacz

Polubienia:
    57
    @mejdi chciałeś zobaczyć kogoś kto o tym gada jeszcze.

20. Zero Skila

Zero Skila Kid-Moderator Serwera

Polubienia:
    545
    aż trudno uwierzyć że grasz z Martinezami
    No cóż ja Knykcia lubię, w policji się dobrze sprawował, przyda się odrobina faworki na start, jestem na TAK

mejdi i Knykciu197 lubią to.
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.