Podanie na Kidmoderatora

Status
Zamknięty.

EnderSmoke

Stary wyjadacz
Legenda
Czerwiec 22, 2018
64
25
53
Kraków <3
Nick: Don EnderSmoke
Kilka słów o sobie: Jestem szesnastolatkiem który nie ma nic innego do roboty niż chodzenie do szkoły, na praktyki, wychodzenie na miasto z kumplami oraz granie w gry.
Uwielbiam psy zwłaszcza rasy Huski oraz York, często oglądam filmy na youtube (zwłaszcza bambosa) i lubię pomagać innym.
Co wniesiesz do ekipy?: Pomoc
Ile czasu spędzasz na serwerze?: 1-5 godz
Czy byłeś banowany i za co?: Byłem banowany raz za podbudowę do bazy

BamboS#111

Administrator Serwera Survival
Maj 9, 2017
526
298
128
18
Klan
Tajne Ninje
Gram z tobą od dawna i wiem że można Ci zaufać. Dużo czasu poświęcasz na grę co jest wielkim plusem. Dzięki graniu ze mną i @hyasdw sporo się nauczyłeś. Osobiście jestem na TAK

• Miłość
Reactions: EnderSmoke

Wander

Moderator Serwera
Maj 2, 2016
216
71
43
17
Legnica
Nick: Don EnderSmoke
Kilka słów o sobie: Jestem szesnastolatkiem który nie ma nic innego do roboty niż chodzenie do szkoły, na praktyki, wychodzenie na miasto z kumplami oraz granie w gry.
Uwielbiam psy zwłaszcza rasy Huski oraz York, często oglądam filmy na youtube (zwłaszcza bambosa) i lubię pomagać innym.
Co wniesiesz do ekipy?: Pomoc
Ile czasu spędzasz na serwerze?: 1-5 godz
Czy byłeś banowany i za co?: Byłem banowany raz za podbudowę do bazy
piszesz do mnie często, że ktoś przeklina albo kogoś sprawdzić, a po drugie nie ma żadnego kid moda. Myślę, że się nadasz. Na TAK

• Miłość
Reactions: EnderSmoke

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4827
4946
198
27
Klan
Konfederacja
Skoro grasz z Bambusem oczywiście jestem na nie bo patola z nim na TS3 wiecznie wchodzi nachlany i wtedy mogę się z nim normalnie dogadać.
O Wanderze już nie wspomnę jak na domku postawił sobie 100 lampek i jak odpalał generator na Hawajach to 20 FPS cziter jeden.

Oczywiście wszystko wyżej to żart Bambus to dobra partia a skoro grasz z nim i on Cię poleca nie mógłbym powiedzieć nic innego jak TAK!

Status
Zamknięty.