Podanie na KidModeratora [Survival]

Takasugi

Dobrze znany
Luty 9, 2019
6
1
38
26
Nick kandydata: Kaznodzieja
Jak długo grasz u nas?: Na serwerach Unturned.pl gram ok 2-3 miesiące zliczając cały czas jaki tu spędziłem poświęcając na rozgrywkę.
Dlaczego Ty?: Pytanie dość trudne by opisać dlaczego akurat Ja? Może zacznę tą wypowiedź niczym innym niż argumentami skierowanymi mojej osobie. Myślę i tak uważam, że jestem osobą w miarę spokojną, lecz czasem ulegam wybuchowi agresji co nie da się ukryć ponieważ, każdy posiada tą wadę, lecz nie mogę ukryć, że potrafię powstrzymać się przed tym obracając to w żart czy tym podobne zachowanie do obrócenia sytuacji by ją rozwiązać w sposób neutralny, bądź śmieszny. Następnym argumentem dlaczego powinienem dołączyć do ekipy jest to, że nie ukrywając od początku wipe serwera gram po 5-10godzin dziennie nie wliczając w to ferii w moim województwie, ponieważ ich już nie obchodzę z uwagi na wiek, który posiadam :D
Szczególnie chce być szczery w tym podaniu bo nie lubię słodzić nikomu bo nie jestem takim typem człowieka. Również chce dodać, że posiadam własny serwer oraz forum, gdzie wszystko założyłem sam i posiadam zdolności techniczne w pluginach, oraz oprogramowaniach, które mogą się przydać.
Dodam, że posiadałem nie na jednym serwerze moderatora a więc przejdźmy dalej !
Co wniesiesz do ekipy?: Niestety lekko się zagalopowałem i użyłem jednego argumentu powyżej co można przeczytać wyżej. Do ekipy mogę wnieść pomoc, sumienność i swoją osobę, która pomoże w utrzymaniu porządku na serwerze i dążenie do ładu a nie chaosu, który czasem znajduję się pod nieobecność administracji.
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198336329668/
Coś od Siebie:
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania jak i nie pisać zbędnych komentarzy, kierujących do mojej pisowni oraz ortografii. Myślę, że wszystko powinno być dobrze z interpretowane w szybki i krótki sposób.
P.S posiadam 96.5h przegranych w 2 tyg tylko na Unturned.pl
Pozdrawiam !

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4373
4508
198
27
Klan
Konfederacja
Również chce dodać, że posiadam własny serwer oraz forum, gdzie wszystko założyłem sam i posiadam zdolności techniczne w pluginach, oraz oprogramowaniach, które mogą się przydać.
To na pewno by się przydało.