Podanie na KidModerator

papiotr13

Użytkownik
Czerwiec 1, 2018
19
1
18
papiotr13

gram od niedawna mniej więcej miesiąc lecz zwykle długo i wyszło z tego blisko 40 godzin

Jestem osobą ,która potrafi rozwiązywać wiele problemów zawsze znajdę jakieś rozwiązanie ,być odpowiedzialnym nie podejmować pochodnych decyzji nawet jak poniosą mnie emocje. Pomimo ,że mam 13 lat to dobrze sobie radzę też z dawaniem dobrej rady pomaganiu grałem na tym serwie 35h a już mam 10 sojuszników (jak dostane moda to nie będę ich bustować lepsza jest uczciwa gra)

Do ekipy wniosę na pewno wiele moich pomysłów jaki i od czasu do czasu jakiś dowcip lub przysłowie. Łatwo nawiązuje nowe znajomości i dogaduję się z grupą dzięki temu ,że potrafię słuchać, ale nie być też szarą myszką co w kącie siedzi.

SteamID64: 76561198389028313

Lee Everet

Stary wyjadacz
Czerwiec 26, 2017
540
546
158
Masz zdecydowanie za mało godzin + W podaniu użyłeś trochę za mocno slangu i nie zawsze można Cię zrozumieć. Dodatkowo kilka błędów gramatycznych i czasami niektóre części twojej wypowiedzi brzmią dziwnie.
Ale jeżeli chodzi o wiek to w sumie 14-latek jest kidmodem więc 13-latek to praktycznie to samo.

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1737
1957
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
Z tego co widziałem to myślałeś, że serwery ''S'' należą do tej serwerowni, więc tak niezbyt nadajesz się na kit-moda.

BamboS#111

Administrator Serwera Survival
Maj 9, 2017
429
260
108
17
Klan
Tajne Ninje
Po 1 - Jak miałbyś ich bustować mając Kit Moderatora ?
Po 2 - 40 Godzin to można nabić w tydzień
Po 3 - Z tego co się nie mylę podanie na Moderatora można składać gdy ma się wiek 15+
Po 4 - Przeliczając że w miesiąc masz 40 godzin to dziennie poświęcasz ok 1.5h na grę a to troszkę mało.
Niestety na NIE

Jeżeli chodzi o całokształt podania to + ;);)

Lee Everet

Stary wyjadacz
Czerwiec 26, 2017
540
546
158
Po 1 - Jak miałbyś ich bustować mając Kit Moderatora ?
Po 2 - 40 Godzin to można nabić w tydzień
Po 3 - Z tego co się nie mylę podanie na Moderatora można składać gdy ma się wiek 15+
Po 4 - Przeliczając że w miesiąc masz 40 godzin to dziennie poświęcasz ok 1.5h na grę a to troszkę mało.
Niestety na NIE

Jeżeli chodzi o całokształt podania to + ;);)
Nooo, nie ma nikogo z wiekiem poniżej 15
https://forum.unturned.pl/threads/juniormoderator-dawid.5539/

Czy mi się wydaje, czy jest tu adekwatne przysłowie: "Tu mam ciotkę, tam mam wuja, znajomości mam od... dużo"?

Ostatnia edycja:

DogePLL

Czerwiec 15, 2016
559
218
98
Wadowice
Klan
BH+
No powiedzenie w Polsce trafne ,ale tutaj raczej chodzi o zapotrzebowanie i pozytywną opinie administratorów.

Lee Everet

Stary wyjadacz
Czerwiec 26, 2017
540
546
158
No powiedzenie w Polsce trafne ,ale tutaj raczej chodzi o zapotrzebowanie i pozytywną opinie administratorów.
Pierwszy komentarz Krakena mówił o tym, że koleś nie ma szans na dostanie kidmoda, a jak pojawił się Diaxelf to natychmiastowo zmienił zdanie. Więc w sumie też mu dajcie szanse, pójdźcie z nim na rozmowę i zobaczcie jaki jest.

BamboS#111

Maj 9, 2017
429
260
108
17
Klan
Tajne Ninje
Nooo, nie ma nikogo z wiekiem poniżej 15
https://forum.unturned.pl/threads/juniormoderator-dawid.5539/

Czy mi się wydaje, czy jest tu adekwatne przysłowie: "Tu mam ciotkę, tam mam wuja, znajomości mam od... dużo"?
Widzisz ale Dawid cały czas ma Kid Moderatora a nie Moderatora. I poza tym on nie ma przegrane 40 godzin tylko 1580 a to jest ogromna różnica.
Na dodatek gra na naszej serwerowni dość długo więc wiemy jaki jest.

Gdyby miał przegrane znacznie większą liczbę godzin to inaczej bym na to patrzył. Na ten moment nie ma on zbytnio pojęcia o tej grze i nie wie w jaki sposób gracze mogą łamać regulamin. Nie zna bugów ani innych rzeczy które istnieją.

Ostatnia edycja: