Podanie na KidModa

♎Meta

Stary wyjadacz
Kwiecień 2, 2017
73
60
63
Nick kandydata: Meta
Jak długo grasz u nas?: 821 dni czyli 2 lata i kilka miesięcy
Dlaczego Ty?: Teoretycznie jest wystarczająco moderatorów i adminów ale niestety nie zawsze siedzą na serwerach. A zło nigdy nie śpi. Tak samo nowi gracze potrzebujący pomocy. Na PL4 na przykład zauważyłem tylko Pittbulita i jednego takiego co na vanishu nam drzwi blokował więc przydałby się jednak ktoś jeszcze. Powiedzmy że będę to ja. Ekspertem w Unturned nie jestem, ale jestem (chyba?) dobrze znany(??) na Unturned.pl, więc można dać mi szansę.
Co wniesiesz do ekipy?: Dobry humor? Zabawę? Kto widział mój temat o memach z UT ten wie co wniosę do ekipy. Ale tak poza tym to można zawsze ze mną spokojnie porozmawiać na prawie każdy temat.
SteamID: 76561198037578610

Ostatnia edycja:

Voorhes

Stary wyjadacz
Zasłużony
Lipiec 30, 2017
175
200
88
31
Chojnice
Klan
[BH+]
To jak Ty teraz starasz się o awans to nie widzę sensu żeby kolega z grupy starał się o kid moda, skoro i tak nie będzie w stanie się przy Tobie wykazać.

• Lubię to!
Reactions: BamboS#111

BamboS#111

Administrator Serwera Survival
Maj 9, 2017
528
298
128
18
Klan
Tajne Ninje
To jak Ty teraz starasz się o awans to nie widzę sensu żeby kolega z grupy starał się o kid moda, skoro i tak nie będzie w stanie się przy Tobie wykazać.
Jestem tego samego zdania. Nic dodać nic ująć. Po prostu ----- popieram:D

♎Meta

Stary wyjadacz
Kwiecień 2, 2017
73
60
63
Zauważcie też że Pit nie zawsze będzie na serwerze. Ja w sumie też nie. Ale jak nie będzie go to będę ja i na odwrót. Temu człowiekowi można zaufać.

BamboS#111

Administrator Serwera Survival
Maj 9, 2017
528
298
128
18
Klan
Tajne Ninje
Zauważcie też że Pit nie zawsze będzie na serwerze. Ja w sumie też nie. Ale jak nie będzie go to będę ja i na odwrót. Temu człowiekowi można zaufać.
Wiesz ale co do liczby osób grających na serverach zbyt duża liczba administracji nie jest potrzebna. Jak będzie nas wielu to większość nie będzie miała co robić a nie na tym to wszystko polega. Każdy z administracji musi mieć jakieś zadanie co jakiś czas. To daje mu wtedy satysfakcję iż posiada takową funkcję. Czuje się on wtedy spełniony i dumny z siebie. Moim zdaniem obecna załoga Administracji jest w sam raz na daną liczbę graczy.;)

Edit1: Nwm po ile grasz skoro po jak to sam napisałeś "821 dni" masz przegrane 286 godzin. :tearsofjoy: 35min dziennie to malutko

Ostatnia edycja: