1. Gość,
  Nowy serwer Survival wystartował - 02.02.2018
  Zapraszamy do gry!

  Więcej informacji

Podanie Lea Sznuk

Temat na forum 'Podania' rozpoczęty przez Lea Sznuk, Lipiec 13, 2018.

Status Tematu:
Zamknięty.
 1. Lea Sznuk

  Lea Sznuk Stary wyjadacz

  Dołączył:
  Listopad 16, 2017
  Posty:
  697
  Polubienia:
  144
  (od razu mówie że ogarne sobie mikro, i będzie git. Wiem ze każdy da na NIE bo mnie nie lubicie, ale możecie dać mi w sumie szanse + dodaje że mam bana na ts3 i powinienem dostać ub na ts3 bo miałem na 4 miesiące i go nadal mam)

  (IC)
  -Imię i nazwisko: Lea Sznuk
  -Wiek: 25 lat
  -Zamieszkanie: Półkole, dom jedno piętrowy.
  -Wykształcenie: Średnie - ukończone technikum.
  -Stan cywilny: Kawaler.
  -Dotychczasowe doświadczenie: Jestem bardzo doświadczonym cywilem, bardzo dużo czasu spędzam na łowieniu ryb - znam wszystkie rodzaje ryb oraz rodzaje narkotyków. Odróżniam wszystkie narkotyki i znam nawet jak się nazywają. Jest to dość małe doświadczenie ale zapamiętać wszystkie nazwy ryb to już jest duża sztuka.
  -Kilka słów o sobie: No tak jak wspominałem nazywam się Lea Sznuk, posiadam trochę broni do obrony przed napadami. Jestem bardzo zmotywowany żeby żyć przez mojego kolegę Wojtuśa Menele. On nie jest menelem tylko tak ma na nazwisko. Umiem ugotować obiad dla siebie oraz pana Wojtuśia, ponieważ nie mam zbyt dużo gości. Wszystko to przez małą aktywność w mieście ponieważ wyjechałem na pół kole. I tam mieszkam cały czas z moim kolegą. Ciasto na zimno też potrafię zrobić. Nazywa się ono "Tiramisu" i mi bardzo smakuje - Jest to jedno z moich ulubionych zimnych ciast.

  List motywacyjny:

  Trenowałem bardzo dużo strzelania z wiatrówki od mojego kolegi, pożyczałem od niego i strzelałem do tarczy 3-5 godzin dziennie - teraz umiem bardzo dobrze strzelać z wiatrówki, za niedługo przerzucę się na jakiegoś pół-automata. Jestem bardzo miły dla wszystkich cywili jak że dla świętej Policji - od tego jak wyszedłem z więzienia. Siedziałem za posiadanie jakiejś broni nie legalnej, nawet nie wiem która to była bo nawet jej na oczy nie widziałem (pewnie pan Wojtuś mi podłożył do auta) i za to siedziałem za co bardzo przepraszam. Od tego czasu jestem miły dla każdego bo nie lubię siedzieć w więzieniu jako więzień. Podziwiam to jak Policja się opiekuje więźniami - daje picie, jedzenie, można się umyć, wszystko można zrobić jak się poprosi.

  [Część OOC]
  -Ile spędzasz codziennie czasu w Unturned i ile poświęcisz na pracę w policji? Na unturned spędzam około 4-8 godzin dziennie, a na RP gdzieś 5-7 godzin. A jakbym był jakimś sposobem policjantem, wiem że raczej nie będę bo każdy mnie nienawidzi. Ale jak bym był to tak 5-8 godzin bym poświęcał.

  -Jak odnajdujesz się w zasadach RP opisanych w innych tematach? No nawet dobrze, jest spoko. Fajnie że ogólnie jest rozwinięte RP że są zasady itp. Dlatego specjalnie będę czytał praktycznie codziennie żeby to utrwalić w głowie i żeby mieć wszystko w głowie.

  -Ile masz lat? Mam 14 lat, wiem że jest od 19 rekrutacja na policjanta ale no, mutacje za niedługo przejdę. Myślę że po wakacjach już będę mieć. Tak więc wiem że to jest spory problem.

  -Kim jesteś? Napisz kilka słów o sobie. Jestem Kacper, mam 14 lat i mieszkam w Niemczech. Mam bardzo dobre oceny w szkole. Nauczyciele mnie lubią i uczniowie też. Chodzę do 8 Klasy. Lubię grać w Unturned oraz League of Legends. Lubię także grać w piłkę nożną i w koszykówkę. Zawsze na przerwach gram z kolegami na przerwie. Chciałbym być w przyszłości Informatykiem z zawodu - jest to serio fajne bo mój brat ma 28 lat i jest z zawodu Informatykiem. Ogólnie chce zrobić własną grę komputerową (wiem że mi nie wyjdzie ale spróbuje chociaż.) Unturned 4.0 będzie i się cieszę bo chce zobaczyć jak to wszystko będzie wyglądać i jak będzie się grało na Role Play'u.

  -Dopisz dalszy ciąg krótkiej akcji RP:

  Jest godzina 18:00, a ty właśnie wyruszasz na patrol, tym razem twój partner się rozchorował i jesteś sam. Po kilku krokach zaledwie, zauważasz grupkę pięciu osób stojącą na środku skrzyżowania i popijającą piwo. Podchodzisz do nich, ale oni jakby cię nie zauważają, jedynie śmieją się i rozmawiają głośno między sobą wciąż łamiąc prawo.

  To tak, pierwsze co robię to próbuje ich na chodnik zabrać bo na drodze jest niebezpiecznie. Potem próbuje z nimi porozmawiać i oni odkładają piwo na ziemie i dalej coś tam gadają ze sobą. A więc wołam przez słuchawkę posiłki - (pan Paweł Golec się rozchorował) Pan Axel Foley mi odpowiada że za chwilę przyjedzie z Januszem Capone, bo i tak na patrol jechali w stronę Nadzieji. A więc ich ostrzegam żeby oni się rozeszli bo nie można spożywać alkoholu w miejscu publicznym - oni dalej mnie nie słuchają i gadają o jakichś narkotykach. Po krótkiej chwili przyjeżdża Pan Axel Foley oraz Janusz Capone, ja powtarzam przez megafon żeby się rozeszli - oni nie reagują. To pan Janusz Capone strzelił raz w niebo dlatego że nie lubi boga a oni się przestraszyli i się przewrócili dlatego że wypili alkohol i byli pijani.. Potem Axel Foley ich przeszukuję i mają bardzo dużo towaru z "Kokainą" to ich zamykamy za nie wykonywanie poleceń przez zemnie. "Proszę się rozejść" to ich wsadzamy do więzienia za kokainę oraz za nie słuchanie polecań oraz za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. (wyszło około 15 godzin) To ja ich zakuwam Axel Foley bierze jednego do Lamba policyjnego, Janusz Capone bierze dwóch do audi policyjnego a ja biorę ostatniego (bo były 4 osoby *prawdo podobnie Ciuby*) do mojego Policyjnego Lamba i ich zamykamy w więzieniu. Ja ich rozkuwam od kajdanek i wsadzam na Departamencie Policji ich do więzienia. Każdemu po 15 godzin. I się ich Pytam czy chcę się wykupić za 30 tysięcy złotych od osoby. Oni odpowiadają że nie. To się rozeszliśmy i im podziękowałem za akcję. Potem tam sobie patroluje a Axel Foley i Janusz Capone jadą sobie też na patrol w ogół Pomysłowa.
   
  Ostatnia edycja: Lipiec 13, 2018
 2. Knykciu197

  Knykciu197 Policja RP Policja RP

  Dołączył:
  Wrzesień 27, 2017
  Posty:
  1103
  Polubienia:
  1061
  Made my day. Jestem na TAK . Ktoś taki jest nam potrzebny.
   
 3. Dziki

  Dziki Dobrze znany

  Dołączył:
  Maj 27, 2018
  Posty:
  3
  Polubienia:
  1
 4. hyasdw

  hyasdw Policja RP Policja RP

  Dołączył:
  Październik 25, 2015
  Posty:
  482
  Polubienia:
  578
  Jestem na TAK taki policjant jest nam potrzebny ! nie zawodny z dobrymi ocenami i dobrym podaniem !
   
  Ostatnia edycja: Lipiec 13, 2018
  Zero Skila lubi to.
 5. DOMkamilo

  DOMkamilo Policja RP Policja RP

  Dołączył:
  Sierpień 31, 2017
  Posty:
  182
  Polubienia:
  62
  Jestem na tak, taki policjant jest nam potrzebny :tearsofjoy:
   
 6. fmcio

  fmcio Stary wyjadacz

  Dołączył:
  Sierpień 30, 2015
  Posty:
  1106
  Polubienia:
  850
  XD A JAK TO OBLICZYŁEŚ, ŻE PO WAKACJACH PRZEJDZIESZ MUTACJE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
   
  Barti_PL, papi i hyasdw lubią to.
 7. Knykciu197

  Knykciu197 Policja RP Policja RP

  Dołączył:
  Wrzesień 27, 2017
  Posty:
  1103
  Polubienia:
  1061
  No a jak na kalkulatorze xD
   
  Barti_PL, CzarnoBrody i hyasdw lubią to.
 8. Lea Sznuk

  Lea Sznuk Stary wyjadacz

  Dołączył:
  Listopad 16, 2017
  Posty:
  697
  Polubienia:
  144
  No wiesz, jest taka aplikacja na telefon... I tak mi wykryło że 4 września.
   
  SonAmadik lubi to.
 9. papi

  papi Stary wyjadacz

  Dołączył:
  Sierpień 23, 2017
  Posty:
  275
  Polubienia:
  132
  XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  edit: jestem na nie
   
  MrPitt- i SkaR lubią to.
 10. Zero Skila

  Zero Skila Kid-Moderator Serwera

  Dołączył:
  Lipiec 15, 2017
  Posty:
  1162
  Polubienia:
  551
  Oczywiście jestem na TAK taka osoba jak ty na pewno nam się przyda , wszystko wskazuje na to by cię przyjąć
  Edit : Ps jebać niemcy

  (a tak naprawde to nie
  )
   
 11. MrPitt-

  MrPitt- Dobrze znany

  Dołączył:
  Czerwiec 20, 2018
  Posty:
  24
  Polubienia:
  6
  Na NIE, za dużo tych policjantów i przy okazji jeszcze Skar wraca.
   
 12. SonAmadik

  SonAmadik Moderator Forum Członek Załogi

  Dołączył:
  Luty 22, 2016
  Posty:
  753
  Polubienia:
  1177
  Temat pełen śmiechu :DDDDDDdDDD

  Oczywiście na tak, taka osoba jest nam potrzebna w policji.
   
 13. Zaiser 2

  Zaiser 2 Stary wyjadacz

  Dołączył:
  Styczeń 13, 2018
  Posty:
  713
  Polubienia:
  1246
  xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
   
 14. Lea Sznuk

  Lea Sznuk Stary wyjadacz

  Dołączył:
  Listopad 16, 2017
  Posty:
  697
  Polubienia:
  144
  No widzisz, jakiś 14 latek sobie pobrał program "Kiedy mam mutacje"
   
  CzarnoBrody lubi to.
 15. SonAmadik

  SonAmadik Moderator Forum Członek Załogi

  Dołączył:
  Luty 22, 2016
  Posty:
  753
  Polubienia:
  1177
  Ps. Co rybactwo ma wspólnego z rozpoznawaniem narkotyków, jak to się lączy w spójną całość? ;)
   
 16. fmcio

  fmcio Stary wyjadacz

  Dołączył:
  Sierpień 30, 2015
  Posty:
  1106
  Polubienia:
  850
  1. Jak przebiega mutacja głosu?
  Proces mutacji głosu można podzielić na etap przedmutacyjny, mutację właściwą i etap pomutacyjny. Na etapie przedmutacyjnym narządy mowy przygotowują się do zmian i dochodzi do pierwszych zmian w barwie głosu. Mogą pojawiać się trudności z wytworzeniem tonów wysokich. W przypadku mutacji właściwej charakterystycznym objawem jest ochrypnięty głos. Bardzo często pojawiają się tzw. kiksy, czyli gwałtowne przeskoki z niskich do wysokich częstotliwości. Okres pomutacyjny to czas stabilizacji głosu po mutacji.
  Może trwać nawet do 19. roku życia.
   
 17. Radosław Kowalll

  Radosław Kowalll Stary wyjadacz

  Dołączył:
  Luty 11, 2018
  Posty:
  487
  Polubienia:
  101


  Taki brat informatyk że mu ruter odłancza i musi grać na lodówce, pozatym nikogo nie obchodzą twoje oceny, równieśnicy ale mimo tego JESTEM NA ZDECYDOWANE TAK.
   
 18. Lea Sznuk

  Lea Sznuk Stary wyjadacz

  Dołączył:
  Listopad 16, 2017
  Posty:
  697
  Polubienia:
  144
  Do tego programu się mówi i wyskakuje.
   
 19. Adrian Szczękoczułka

  Adrian Szczękoczułka Stary wyjadacz

  Dołączył:
  Styczeń 18, 2018
  Posty:
  345
  Polubienia:
  95
  prawie lil pump xD
   
  Fustion i Zero Skila lubią to.
 20. Barti_PL

  Barti_PL Stary wyjadacz

  Dołączył:
  Kwiecień 23, 2016
  Posty:
  2279
  Polubienia:
  1946
  XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
   
  CzarnoBrody lubi to.
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

 1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
  Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.