Podanie Garry Mitch

Status
Zamknięty.

Spychacz

Dobrze znany
Październik 8, 2018
10
1
38
20
Grudziądz
Klan
NPNI
Nick: Garry Mitch
Majątek: (konto/domy/pojazdy): Konto:5000
Domy: Parterowy w Pomysłowie
Samochody: Toyota Corolla
Kilka słów o sobie: Miły i towarzyski chłopak lubiący serwery typu RP. Większość czasu spędzonego w grze spędziłem na serwerach typu RP, na wielu serwerach należałem do policji na wysokich stanowiskach i swoje obowiązki wypełniałem z dużym zaangażowaniem i starannością z tego względu że praca policjanta sprawia mi dużą satysfakcję i przyjemność co jest bardzo przydatne na serwerach takiego typu. Jako policjant chcę wyeliminować na serwerze nierówność i wrogość pomiędzy graczami a działania siłowe będą dla mnie ostatecznością ponieważ każde życie jest ważne. Grałem również na serwerach RP GTA V byłem tam medykiem myślę że mam dość duże doświadczenie w serwerach RP.
Ile grasz na serwerze?: Ponad 150 godzin na poprzednich edycjach, na aktualnej edycji ok 30 godzin
Z kim grałeś na serwerze?: (osoba/grupa):Obi MajorkaRP,Saburo Ishihara,argons03 [NPNI]
Spełniasz wymagania?: Tak
Czy byłeś banowany i za co?: Nie i mam nadzieje że nie dopuszczę do sytuacji by go otrzymać :wink:
Link do konta steam lub steamID64:https://steamcommunity.com/profiles/76561198283733287/

Ostatnia edycja:

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4373
4508
198
27
Klan
Konfederacja
Pograj jeszcze z tydzień bo Cie za bardzo nie kojarzę, I do tego nie pamietasz swojego poprzedniego nicku.

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
703
146
98
Jestem na NIE ponieważ Ciebie nie widziałem nigdy na serwerze. Zapoznaj się z zasadami i tp. tak z miesiąc to zmienię zdanie :)

Status
Zamknięty.