Podanie do Policji

Status
Zamknięty.

MREQ

Policja RP
Policja RP
Lipiec 13, 2018
52
17
43
16
Poland
-Nick: Amado Carrillo
-Majątek (konto/domy/pojazdy): BMW M3, Gyro, 2 domki, Fundacja "Caritas Nadzieja", Stan konta około 10k
-Kilka słów o sobie: Jeśli chodzi o OOC to tak: Witam, Mam na imię Szymon i wychowywałem się w katolickiej rodzinie Babcia katechetka.
Ja zaś Gram w kościele na gitarze ogólnie to od ponad roku.
Mam kanał na YT mam ponad 1k sub. Lube montować filmy robić Live no i takie tam.
Latam dronem na weselach no i jakoś to leci.
Wszyscy mi mówią że jestem bardzo spokojną i odpowiedzialną osobą. Lubię pomagać innym.
Potrafię odgrywać RP. Mam nadzieję że wystarczy. :)

-Ile grasz na serwerze?: Na serwerze gram ponad pół roku a spędzam dziennie tak 2-6h- Na służbę poświęcał bym całość.
-Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa): Grupa Majoneza, Bogumir, Hylusek, Oswek, KaroleX i jeszcze parę innych osób.
-Spełniasz wymagania?:Moim zdaniem jak najbardziej Tak.
-Czy byłeś banowany i za co?: Nie byłem banowany.
-Link do konta steam lub steamID64: https://steamcommunity.com/profiles/76561198082801095/

Ostatnia edycja:

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
502
228
98
9
Ten oto osobnik jest bardzo miły,Jego fundacja pomogła mi w życiu i kolegom których nie mam.Człowiek bardzo miły i dobrym serduszku wydaje mi się że będzie z niego bardzo dobry policjant lecz to tylko moje przemyślenia.Na tak!

• Lubię to!
Reactions: MREQ

marekqa1 | dogry.pl

Dobrze znany
Wrzesień 28, 2018
6
1
38
17
Poland
Bardzo pomocny, miły gracz kiedy byłem bambolem (nadal nim jestem) bardzo chętnie mi pomagał w kryzysowych sytuacjach jak i w błachostkach. Gdyby nie on w 1 dniu grania już bym zaprzestał. Jestem jak najbardziej na tak ponieważ jestem pewny że będzie jednym z najlepszych policjantów na serwerze

• Lubię to!
Reactions: MREQ
Status
Zamknięty.