Podanie do policji

Status
Zamknięty.

noskill 198

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 8, 2017
365
145
78
18
Nick: Willi Accardi

Majątek (konto/domy/pojazdy): 180k, willa w Zadobrzu, Audi R8 V10

Kilka słów o sobie: Nazywam sie Noskill, do gry na RP namówił mnie kolega, a akurat był start drugiej edycji. Jestem juz starym graczem tego serwera i dobrze
znam zasady a nawet bardzo dobrze. Poprostu znudziło mi się już bycie gangsterem i poprostu chciałbym sprobować swoich szans w szeregach policji.

Ile grasz na serwerze?: Na serwerze zaczołem swą przygodę na początku drugiej edycji, a na codzień jestem od 3 do 4, a w weekendy ok 8 do 10 godzin

Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa): Adrian Mokotov (Adriks) ,Szmit Accardi,
Czarny Problem, Kierownik Wodociagu,
Konfident Accardi
Spełniasz wymagania?:tak

Czy byłeś banowany i za co?: tak raz na 24h za nie uwzględnienie opóźnienia voice czatu

Link do konta steam lub steamID64: https://steamcommunity.com/profiles/76561198326776718/

Ostatnia edycja:

K0z4k

Stary wyjadacz
Grudzień 31, 2017
96
46
63
A sam wyśmiewał się z Foxa, że robi błędy ortograficzne. Może ty również jesteś budowlańcem? Bo przecież tylko oni robią błędy. Zbyt często wyzywasz inne osoby bez powodu, gdy coś Ci nie pasuje. Na NIE.

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
703
146
98
Jestem na TAK bardzo fajnie się z nim grało na wcześniejszych edycjach oraz potrafi grać "RP" nie to co deedshot, didek robi typów bez interki po czym kupuje ub za 120zl. (a co ja będę się wtrącać)

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2733
2323
198
Katowice
Jestem na TAK. Wiem ze Noskill jest ogarniety bo gralem z nim dosyc dlugo. W dodatku przez to ze gra na serwerze praktycznie od poczatku, na pewno zapoznal sie ze wszystkimi zasadami.

Fiolar

Stary wyjadacz
Lipiec 16, 2018
253
142
88
13
Poland
Wcale się tego nie spodziewałem...

Jestem na TAK bardzo fajnie się z nim grało na wcześniejszych edycjach oraz potrafi grać "RP" nie to co deedshot, didek robi typów bez interki po czym kupuje ub za 120zl. (a co ja będę się wtrącać)
To nie złe gra rp. My z dead'em i policją robiliśmy akcje na lotnisku kazaliśmy im wyjść a oni mówili, że nie możemy im nic zrobić i ciągle to powtarzali aż w końcu dostali aresztem w łeb.

• Lubię to!
Reactions: K0z4k i Dead Schot

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Wcale się tego nie spodziewałem...

To nie złe gra rp. My z dead'em i policją robiliśmy akcje na lotnisku kazaliśmy im wyjść a oni mówili, że nie możemy im nic zrobić i ciągle to powtarzali aż w końcu dostali aresztem w łeb.
Robisz offtop i gównoburze amebo,
Jestem na tak,przydadzą sie nowi policjanci którzy spróbują ogarnąć serwer.Miły,sympatyczny i zawsze uśmiechnięty.Masz kidmoda czy tam moda na tsie a więc pewnie dogadujesz się z żonym,Powodzenia.

Status
Zamknięty.