Podanie Bogumir Blaszecki

Status
Zamknięty.

Bogumir

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 12, 2018
105
53
73
Strzelce Krajeńskie
Nick: Bogumir Blaszecki
Majątek (konto/domy/pojazdy): 100k , dwa domy parterowe , jeden dom piętrowy , jeden mechanik , pojazdy : Ford Mustang GT350 czarno-zielony , coaster , gyro .
Kilka słów o sobie: Nazywam się Bogumir jestem ostatnim z plemienia gimbusów . Ogarnięty jak na swój niski wiek . Lubię pomagać ludziom i zwierzętom . Chciałbym się sprawdzić w roli policjanta .
Ile grasz na serwerze?: około 3mies .
Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa): grupa-(John Wick , Hylusek , Boris Mc bl*at , jjecob , Oswek Leszczyk , Amado Carrillo , Python . W sojuszu byłem z grupą Oscara Mcdonald i Kanapką zMajonezem , Fiolareno Mclaren , Pietrek Kogucik . Wrogów pewnie posiadam ale tego sam nie wiem .
Spełniasz wymagania?: Za 7mies będzie 16 lat .
Czy byłeś banowany i za co?: tak byłem raz za 6 plot pomarańczek w nadzieji (nie wiedziałem wtedy że nie można mieć tylu).
Link do konta steam lub steamID64: https://steamcommunity.com/profiles/76561198321473276/

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
703
146
98
Ci co z tobą grają to tutaj głosu nie mają - po prostu się nie zalicza głos. Mejdiś i tak bierze tych ludzi co 24/7 grają na RP. Taka prawda.

Lee Everet

Stary wyjadacz
Czerwiec 26, 2017
540
546
158
Zgodnie z nowymi wymaganiami masz mieć 16 lat w chwili składania podania więęęc.... yyyy..... no chyba rozumiesz?

Status
Zamknięty.