Podanie#2

Status
Zamknięty.

Gundis

Dobrze znany
Kwiecień 19, 2019
100
21
33
Nick: Lucky Luciano
Majątek (konto/domy/pojazdy): 300k 8 domków 4 tanie auta motor rower
Kilka słów o sobie: Jestem nerdem z matfizu, sądzę że dobrze sprawdzę się jako policjant. Umiem dobrze odgrywać RP i dobrze krzyczeć. Sądzę że moje krzyki i wewnętrzny spokój ogarną pokojem cały serwer. A tak na poważnie to składam podanie po raz 2 nabyłem doświadczenia poznałem serwer jak to tylko możliwe, ukończyłem każda misje poza nową dilerka z lenistwa. Potrafię bardzo dobrze strzelac, całkiem wychodzi mi RP pomimo że odgrywając czasem prawie płacze ze śmiechu sądzę że zapanuje nad każdym niegrzecznym chłopcem na serwie aby ci grzeczni mieli dobrze. Jestem wyszczekany obecni policjanci mnie kochają i no kochajcie mnie i wybierajcie.
Ile grasz na serwerze?: W tygodniu godzinka. w wolne i weekendy 8-15 godzin jeśli chodzi o to jak długo to ponad miesiąc a nawet blisko 2 miesięcy
Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa): obecnie sam
Spełniasz wymagania?: Aż zbyt dobrze
Czy byłeś banowany i za co?: Niestety tylko przyczyniłem się do banów innych zgłaszając ich za łamanie praw :D
Link do konta steam lub steamID64:

Ostatnia edycja:

DOMkamilo

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 31, 2017
393
154
98
Nick: Lucky Luciano
Majątek (konto/domy/pojazdy): 300k 8 domków 4 tanie auta motor rower
Kilka słów o sobie: Jestem nerdem z matfizu, sądzę że dobrze sprawdzę się jako policjant. Umiem dobrze odgrywać RP i dobrze krzyczeć. Sądzę że moje krzyki i wewnętrzny spokój ogarną pokojem cały serwer. A tak na poważnie to składam podanie po raz 2 nabyłem doświadczenia poznałem serwer jak to tylko możliwe, ukończyłem każda misje poza nową dilerka z lenistwa. Potrafię bardzo dobrze strzelac, całkiem wychodzi mi RP pomimo że odgrywając czasem prawie płacze ze śmiechu sądzę że zapanuje nad każdym niegrzecznym chłopcem na serwie aby ci grzeczni mieli dobrze. Jestem wyszczekany obecni policjanci mnie kochają i no kochajcie mnie i wybierajcie.
Ile grasz na serwerze?: W tygodniu godzinka. w wolne i weekendy 8-15 godzin jeśli chodzi o to jak długo to ponad miesiąc a nawet blisko 2 miesięcy
Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa): obecnie sam
Spełniasz wymagania?: Aż zbyt dobrze
Czy byłeś banowany i za co?: Niestety tylko przyczyniłem się do banów innych zgłaszając ich za łamanie praw :D
Link do konta steam lub steamID64:
Krzyczenie na innych to dosyć słaba cecha robi tak np. diez
Nie wiem czy wiesz ale na serwerze ją też 2 dziewczyny. Nad nimi też byś zapanował?

• Haha
Reactions: Gundis

Gundis

Dobrze znany
Kwiecień 19, 2019
100
21
33
Krzyczenie na innych to dosyć słaba cecha robi tak np. diez
Nie wiem czy wiesz ale na serwerze ją też 2 dziewczyny. Nad nimi też byś zapanował?
Z tym krzykiem to przecież zart. Jak niegrzeczne to będzie trzeba trochę nad nimi zapanować

Gundis

Dobrze znany
Kwiecień 19, 2019
100
21
33
Mój majątek dziś zmeinil się: 11 domków, 4 biedne auta 150k oraz ford niebieski za 350k

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
847
228
98
Jestem na nie jak potrafi zarabiac po 200k na dzien to niech jakas firme zalozy a nie do policji idzie
Wydajesz mi sie toxikiem i z tego co slyszalem to nim jestes

Status
Zamknięty.