Pochwała dla 4 pancernych i psa.

Status
Zamknięty.

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Chcę pochwalić policjanta Tadeusza Sznuka który wykazał się cierpliwością oraz aimem w zabijaniu przestępców.
Chciałbym pochwalić Roberta Janoskiego ps. Zero, wykazał się on inteligencją oraz niesamowitymi umiejętnościami.
Proszę o awans dla nich!
Pochwała dla hype niżej

No chyba nie xd
Edit:
Pochwała dla Shonela,policjant ten wykazał się cierpliwością oraz stalowymi nerwami zabijając groźnych bandytów.

Ostatnia edycja:

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Chcę pochwalić policjanta Tadeusza Sznuka który wykazał się cierpliwością oraz aimem w zabijaniu przestępców.
Chciałbym pochwalić Roberta Janoskiego ps. Zero, wykazał się on inteligencją oraz niesamowitymi umiejętnościami.
Proszę o awans dla nich!
Pochwała dla hype niżej

No chyba nie xd
Miss click

hyasdw

Administrator Serwera Survival
Październik 25, 2015
588
768
178
18
Hiszpania :P [Malaga]
Klan
=S.A=
Proszę o awans dla nich!
Pochwała dla hype niżej

No chyba nie xd
Edit:
Pochwała dla Shonela,policjant ten wykazał się cierpliwością oraz stalowymi nerwami zabijając groźnych bandytów.
WTF żart jakiś.

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
2040
1651
218
17
Kluczbork
Doczekałem sie momentu w którym pijany czajka odwiedził forum. Co do pochwały nie wiem czy jesteś świadomi ale ci policjanci są dawno na emeryturze. Plus Shonel to był upośledzony prawnik xD

• Lubię to!
Reactions: Czajka

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Ojczyzna i prawo!
Buk honor ojczyzna
WTF żart jakiś.
Ty no niewiem.
Doczekałem sie momentu w którym pijany czajka odwiedził forum. Co do pochwały nie wiem czy jesteś świadomi ale ci policjanci są dawno na emeryturze. Plus Shonel to był upośledzony prawnik xD
Nie obrażaj shonela i niewiem czy pijanym można nazwać po pikolo.
Przeciez on troluje lol
Jakim cudem, tyle osób nabrało się na takiego ''super'' trolla?
Chyba ty

Status
Zamknięty.