Pochwała dla 4 pancernych i psa.

Status
Zamknięty.

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Chcę pochwalić policjanta Tadeusza Sznuka który wykazał się cierpliwością oraz aimem w zabijaniu przestępców.
Chciałbym pochwalić Roberta Janoskiego ps. Zero, wykazał się on inteligencją oraz niesamowitymi umiejętnościami.
Proszę o awans dla nich!
Pochwała dla hype niżej

No chyba nie xd
Edit:
Pochwała dla Shonela,policjant ten wykazał się cierpliwością oraz stalowymi nerwami zabijając groźnych bandytów.

Ostatnia edycja:

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Chcę pochwalić policjanta Tadeusza Sznuka który wykazał się cierpliwością oraz aimem w zabijaniu przestępców.
Chciałbym pochwalić Roberta Janoskiego ps. Zero, wykazał się on inteligencją oraz niesamowitymi umiejętnościami.
Proszę o awans dla nich!
Pochwała dla hype niżej

No chyba nie xd
Miss click

hyasdw

Administrator Serwera Survival
Październik 25, 2015
565
746
178
17
Hiszpania :P [Malaga]
Klan
=S.A=
Proszę o awans dla nich!
Pochwała dla hype niżej

No chyba nie xd
Edit:
Pochwała dla Shonela,policjant ten wykazał się cierpliwością oraz stalowymi nerwami zabijając groźnych bandytów.
WTF żart jakiś.

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1919
1553
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Doczekałem sie momentu w którym pijany czajka odwiedził forum. Co do pochwały nie wiem czy jesteś świadomi ale ci policjanci są dawno na emeryturze. Plus Shonel to był upośledzony prawnik xD

• Lubię to!
Reactions: Czajka

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Ojczyzna i prawo!
Buk honor ojczyzna
WTF żart jakiś.
Ty no niewiem.
Doczekałem sie momentu w którym pijany czajka odwiedził forum. Co do pochwały nie wiem czy jesteś świadomi ale ci policjanci są dawno na emeryturze. Plus Shonel to był upośledzony prawnik xD
Nie obrażaj shonela i niewiem czy pijanym można nazwać po pikolo.
Przeciez on troluje lol
Jakim cudem, tyle osób nabrało się na takiego ''super'' trolla?
Chyba ty

Status
Zamknięty.