Plantacje wywalające/lagujące server

Co zrobić z tymi lagami?

• Ban dla sadzących (za punkt w regulaminie)

Głosy: 9 56,3%
  • Zakaz plantacji na dworze

Głosy: 7 43,8%

• Ilość głosów
    16
Status
Zamknięty.

Paweł Golec

Stary wyjadacz
Grudzień 24, 2017
223
312
108
21
Russia
Witam!
Iż ostatnimi czasy większa grupa graczy skarży się na potworne lagi na serverze czy crashe gry. Proponuje zrobić coś z tym faktem.
Propozycja jest tylko po to by każdy, niezależnie od tego jaki ma komputer. Mógł grać spokojnie na serverze.

Opcje które chciałbym zaproponować, to:
  • Zbanowanie osób lagujących server na podstawie regulaminu
  • Zakaz sadzenia na dworze
Zapraszam do ankiety powyżej!

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
3352
2880
218
Ban to zły pomysł.
Może ktoś ma lepszy pomysł od twoich @Paweł Golec ale coś trzeba z tym zrobić. Można też dać np. Hinda i zakazać strzelania do ludzi z niego.

Runo

Stary wyjadacz
Wrzesień 17, 2017
710
1305
158
18
Klan
CIUBY
Jak dla mnie to podchodzi pod lagowanie serwera + do tego grają oni w jakiejś 12 osobowej koalicji

Więc według mnie perm on sight
Chcesz dawać permy za takie coś? W takim razie poproszę o perma dla Zera który przychodzi na plantacje bez stroju policjanta i kiedy chcemy go napaść mówi jest "jest 2 policjantow debilu" lub bez interakcji zabija ludzi w plecy z backlasha. A tak po za tym nie gramy w koalicji tylko mamy ludzi od brudnej roboty, a to ze z Problemami nawzajem sobie pozwalamy zarobić bez zabijania się nie jest raczej koalicją. Nikogo nie napadamy, chyba ze policje albo ktoś będzie przeszkadzał na plantacji.

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1916
1014
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
nie wiem czy zauważyłem że słowa "perm" używam przy prawie każdej skardze za którą gracz powinien dostać kare , dlatego jest to taki trochę nie śmieszny żart z którego się nabijamy ze Sznukiem , itp . A co do tej akcji z backflaschem to po napisaniu tej skargi i rozpatrzeniu tego co zrobiłem jeszcze raz , od razu gdy wbiłem na serwer zawołałem Szmita , oddałem mu itemy i hajs za skille

• Lubię to!
Reactions: EvilBoy

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
5164
5222
218
27
Klan
Konfederacja
Dodać do regulaminu punkt mówiący o sadzeniu tylko na terenie swojego domu(no w plantarze nie posadzi 10k sadzonek).Dziekuje rozwiązałem wasz problem.
Zbalansuje to rozgrywkę bo raczej zarobek 200k dziennie to chyba coś jest tu nie tak prawda?

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
3352
2880
218
Dodać do regulaminu punkt mówiący o sadzeniu tylko na terenie swojego domu(no w plantarze nie posadzi 10k sadzonek).Dziekuje rozwiązałem wasz problem.
Zbalansuje to rozgrywkę bo raczej zarobek 200k dziennie to chyba coś jest tu nie tak prawda?
Też tak myślę.

radmejek

Stary wyjadacz
Maj 14, 2017
395
257
88
w momencie w którym pracuje na to kilkanaście osób jest to całkiem normalne policja mając tańsze bronie zarabia pasywnie nic nie robiąc do 48k dziennie do tego dochodzą mandaty i inne takie

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
5164
5222
218
27
Klan
Konfederacja
w momencie w którym pracuje na to kilkanaście osób jest to całkiem normalne policja mając tańsze bronie zarabia pasywnie nic nie robiąc do 48k dziennie do tego dochodzą mandaty i inne takie
Człowieku sam byłeś w policji i nie sadzie zebyś zarabiał tyle :D
Skąd 48k dziennie?Grając kurwa 24 godziny nie wydając na nic jest to możliwe.Jakie mandaty?Mówisz o tych których nie mogą zatrzymać dla siebie?Uważam że przeciętny zarobek policjanta dziennie to jakieś 5(taki był dla mnie) tysiecy grajac średnio po 2-3 h dziennie.Więc Radek skończ już pierdolić i idz spać dobra?

EvilBoy

Stary wyjadacz
Maj 10, 2017
103
20
53
Na terenie swojego domu czyli w dobudówkach też?

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
5164
5222
218
27
Klan
Konfederacja
Na terenie swojego domu czyli w dobudówkach też?
Nie dobudówki nie są w żaden sposób regulowane.Jak dla mnie powinny być zakazane o czym kiedyś też juz gdzieś mówiłem.A jeśli koniecznie muszą być(ale po co?)Jeśli chcesz dom z garażem to taki kup a nie buduj dobudówki?Jeśli musi być koniecznie ta dobudówka to max 2x2 na auto a nie na sadzenie 10tysiecy sadzonek.

EvilBoy

Stary wyjadacz
Maj 10, 2017
103
20
53
Nie dobudówki nie są w żaden sposób regulowane.Jak dla mnie powinny być zakazane o czym kiedyś też juz gdzieś mówiłem.A jeśli koniecznie muszą być(ale po co?)Jeśli chcesz dom z garażem to taki kup a nie buduj dobudówki?Jeśli musi być koniecznie ta dobudówka to max 2x2 na auto a nie na sadzenie 10tysiecy sadzonek.
A to jak nie na sadzenie to po co był by deszcz skoro na trawie był by zakaz sadzenia a w domu nie urośnie z plota.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
5164
5222
218
27
Klan
Konfederacja
A to jak nie na sadzenie to po co był by deszcz skoro na trawie był by zakaz sadzenia a w domu nie urośnie z plota.
Czy wiesz dlaczego pada deszcz? Zagotuj w czajniku wodę i wlej ją do kubka albo szklanki. Szybko połóż na szklance szklany spodeczek. Poczekaj chwilę. Najpierw zobaczysz jak woda paruje i osadza się na spodku. Potem, gdy woda zacznie stygnąć zobaczysz jak krople wody odrywają się do spodka i spadają do szklank
W ten sam sposób powstaje deszcz. Najpierw woda, która jest w rzekach, jeziorach, roślinach, zwierzętach i ludziach pod wpływem ciepła paruje. Jako para wodna unosi się wysoko tworząc chmury.

Dopóki chmury są wystarczająco nisko – deszcz nie pada, jeśli natomiast wzniosą się jeszcze wyżej, gdzie panuje niska temperatura – para wodna ochłodzi się i spadnie jako deszcz na ziemię.
WPIS ZOSTAŁ SKRADZIONY.
NIe mamy wpływu na opady deszczu ale napewno nie został on stworzony po to aby tobie rosła szybciej kokaina. :D

EvilBoy

Stary wyjadacz
Maj 10, 2017
103
20
53
Czy wiesz dlaczego pada deszcz? Zagotuj w czajniku wodę i wlej ją do kubka albo szklanki. Szybko połóż na szklance szklany spodeczek. Poczekaj chwilę. Najpierw zobaczysz jak woda paruje i osadza się na spodku. Potem, gdy woda zacznie stygnąć zobaczysz jak krople wody odrywają się do spodka i spadają do szklank
W ten sam sposób powstaje deszcz. Najpierw woda, która jest w rzekach, jeziorach, roślinach, zwierzętach i ludziach pod wpływem ciepła paruje. Jako para wodna unosi się wysoko tworząc chmury.

Dopóki chmury są wystarczająco nisko – deszcz nie pada, jeśli natomiast wzniosą się jeszcze wyżej, gdzie panuje niska temperatura – para wodna ochłodzi się i spadnie jako deszcz na ziemię.
WPIS ZOSTAŁ SKRADZIONY.
NIe mamy wpływu na opady deszczu ale napewno nie został on stworzony po to aby tobie rosła szybciej kokaina. :D
Według mnie w dobudówkach można byłoby sadzić ale max 2x1 lub 2x2

Ostatnia edycja:

radmejek

Stary wyjadacz
Maj 14, 2017
395
257
88
Tak bo to serwer roleplay a chyba policja zarabia o sporo mniej od mafii przynajmniej tak mi sié wydaje.
A no tak zapomnialem bo na nielegalnym biznesie trzeba zarabiac tyle ile na kopalni XD
Hmm ostatnio bylo 5ciu psiarskich w topce dziwne strasznie ;c
Poza tym wasze zarobki sa juz czysta kasa darmowe paliwo, jedzenie...
Ciagle respy, nie musicie placic mandatow.
Nie wykupujecie sie z jaila bo go nie macie
Ale jak zwykle boli tylek ze ktos zarabia wiecej od was to szybka zmiana regulaminu

Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
Reactions: Zaiser 2
Status
Zamknięty.