Permicja za Zabicja

Status
Zamknięty.

Resovia212 2

Stary wyjadacz
Czerwiec 29, 2018
117
1
53
23
Witam w dzisiejszej audycji chciałbym odapelować od kary za czyn bardzo zły.
Czyn ten został dokonany przezemnie dnia pańskiego 06.04.2018 o godzine 14:12:48.
Dokonałem w tedy aktu zabicia pana na strefie zielonej bo bardzo nie podobało mi się to że łazi na polu
z wyciągniętym HK.
Bardzo żałuje tego czynu i mam duże chęci na poprawę swojego karygodnego zachowania.

Resovia212

hyasdw

Policja RP
Policja RP
Październik 25, 2015
487
670
158
17
Hiszpania :P [Malaga]
Klan
=S.A=
" Bardzo żałuje tego czynu i mam duże chęci na poprawę swojego karygodnego zachowania. " Tydzień temu zrobiłeś sobie 2 mulciaki za które zostałeś zbanowany , wątpię abyś poprawił swoje karygodne zachowanie, pisze tylko swoje zdanie , czy dostaniesz unbana czy nie zależy tylko i wyłącznie od @mejdi @dzonyloker - proszę @SonAmadik o przenoszenie tej skargi na dział serwerów RP

Ostatnia edycja:

Resovia212 2

Stary wyjadacz
Czerwiec 29, 2018
117
1
53
23
drogi hype gdyby nie te mulciaki to golec by był ojebany przez ciebie :)
Napisz do niego on ma inne zdanie o mnie niż ty.
A o sprawie z Golcem to już nie napiszesz :)

Ostatnia edycja:

DogePLL

Administrator Serwera Survival
Członek Załogi
Czerwiec 15, 2016
553
208
98
Wadowice
Klan
BH+
Ty nadal nie rozumiesz że to dział od survivalu !? Ostatnio ci już pisałem a tu nic...
Powtórzę to co pisałem ostatnio "Dlaczego mieli by ci dać unbana na rp gdzie trzeba być trochę ogarniętym jak nawet działów nie rozróżniasz"?
Edit: To już chyba 4 temat od ciebie xD ostatnio ci odrzucili teraz będzie raczej to samo.

Ostatnia edycja:

Resovia212 2

Stary wyjadacz
Czerwiec 29, 2018
117
1
53
23
Ostatnia edycja:

Mr.Horse

Stary wyjadacz
Listopad 1, 2017
669
160
98
Australia
Na nie obyś nie dostał ub . Wiele razy tak robiłeś tylko w tamtym momencie zostałeś przyłapany . I nie kurwa ,że ci się nie podobało ,że chodzi z wyciągniętą bronią tylko to ,że ci się podobała ta broń .

• Lubię to!
Reactions: Resovia212 2
Status
Zamknięty.