Odwolanie...

Status
Zamknięty.

Fustion

Stary wyjadacz
Luty 26, 2018
329
101
63
Bałtyk
To jest najlepsze podsumowanie tego odwolania :D
Barti jestes najgorszym rakiem tego forum i serwera.
Przypomnę tylko jak wybugowal APC z kolegami i strzelał do wszystkich też prosił o unbana i też obiecywał poprawę :D
Jak dostał bana za napady które nie miały nic wspólnego z regulaminem kupił UB.
Uważam że nie powinieneś dostać szansy już nigdy bo czas nie leczy debilizmu.Przykro mi Barti ale jesteś nie uleczalny.
@dzonyloker wyciągnij wnioski.
A mówili że czas leczy rany....

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4380
4508
198
27
Klan
Konfederacja
Shonel wstawaj zesrałeś się.
Edit: Przecież to jest tak żałosne.Typek chwali się na forum filmikami jak buguje auta.
Wielokrotnie łamie regulamin i za każdym razem pisze że wyjebane w ten serwer nie będzie płakał itd. Po czym pisze odwołanie. Jesteś bardziej żałosny niż te całe Deadschoty i Majonezy :p

Ostatnia edycja:

NiekrytyCov

Stary wyjadacz
Luty 16, 2017
462
288
88
Shonel wstawaj zesrałeś się.
Edit: Przecież to jest tak żałosne.Typek chwali się na forum filmikami jak buguje auta.
Wielokrotnie łamie regulamin i za każdym razem pisze że wyjebane w ten serwer nie będzie płakał itd. Po czym pisze odwołanie. Jesteś bardziej żałosny niż te całe Deadschoty i Majonezy :p
Czemu nie zamkniesz tematu xDo_O

lamytomy

Stary wyjadacz
Czerwiec 29, 2017
315
180
88
15
Gungabad
Klan
=|KT|=
Według mnie powinien dostać ub, wydaje mi się że na nowej edycji raczej nie będzie niczego odwalać.:p

Radosław Kowalll

Stary wyjadacz
Luty 11, 2018
506
105
98
14
Poland
No dla mnie oczywiste jest że temat powinien zostać zamkniety w pierwszej minucie od powstania.Ale nie mam dostepu do tej części forum :p
Jak ty perma powinieneś wyrwać tutaj już dawno.. czytając te posty o odwalaniu akcji przed bartiego i reszte bugowania itd przypomnialo mi sie ze lea i majonez maja parominutowy film (kompilacje) różnych akcji jak ty coś odwalałeś czego nie miałeś prawa itd, i łamałeś regulamin.
Czas najwyższy abyś poniósł takie same konsekwencje jak każdy a nie cały czas być faworyzowanym i "nietykalnym" tylko bo jesteś komendantem co nie umie poprawnie sprawować tę funkcję.

NiekrytyCov

Stary wyjadacz
Luty 16, 2017
462
288
88
Jak ty perma powinieneś wyrwać tutaj już dawno.. czytając te posty o odwalaniu akcji przed bartiego i reszte bugowania itd przypomnialo mi sie ze lea i majonez maja parominutowy film (kompilacje) różnych akcji jak ty coś odwalałeś czego nie miałeś prawa itd, i łamałeś regulamin.
Czas najwyższy abyś poniósł takie same konsekwencje jak każdy a nie cały czas być faworyzowanym i "nietykalnym" tylko bo jesteś komendantem co nie umie poprawnie sprawować tę funkcję.
Masz 2 iq

Status
Zamknięty.