Odwolanie...

Status
Zamknięty.

Shonel

Stary wyjadacz
Grudzień 31, 2017
430
341
108
(Nie mam pojęcia czy wypowiedź kolegi z teamu liczy się w jakiś sposób)
Jest dość wybuchowy i myśli impulsywnie. Dajcie mu szanse, tak na święta. Każdemu coś miłego się należy :p

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
703
146
98
Oczywiście jestem na TAK ponieważ kiedyś z nim grałem i naprawdę jak się przyłoży do gry to ma wiele w głowie i nie łamie regulaminu i robi zajeb*ste propozycje które wchodzą na serwer. Bardzo mi było smutno jak dostał bana, nie miałem z kim grać to znalazłem sojusze i się stało jak się stało, popełnił błąd za co się konkretnie przyznał.
Jak wspominałem, jestem na TAK
@dzonyloker , wypowiedz się na ten temat nie musisz mu dawać unbana tylko nie wiem, jeszcze na 14 dni lub możliwość Unbana.
Z mojej strony to wszystko i życzę powodzenia :)

eminem

Stary wyjadacz
Kwiecień 3, 2018
420
266
88
29
Ale moich uwag nigdy nikt nie bral na powaznie :< Znaczy pewnie brali na powaznie ale nie robili nic w kierunku zmiany tego.

Edit - Tak w sumie to nie wiem tez w jaki sposob moje odwolanie mialoby wplywac na postrzeganie moich uwag czy innych propozycji.
A no nie samo odwołanie ale całokształt tzn rozjebales ds auta a jak dostales perma przyznales sie do kolejnych bugów że niby wyjebane masz a odwołanie tylko dopełnia całą historie xd

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3750
4099
198
27
Klan
Konfederacja
A no nie samo odwołanie ale całokształt tzn rozjebales ds auta a jak dostales perma przyznales sie do kolejnych bugów że niby wyjebane masz a odwołanie tylko dopełnia całą historie xd
To jest najlepsze podsumowanie tego odwolania :D
Barti jestes najgorszym rakiem tego forum i serwera.
Przypomnę tylko jak wybugowal APC z kolegami i strzelał do wszystkich też prosił o unbana i też obiecywał poprawę :D
Jak dostał bana za napady które nie miały nic wspólnego z regulaminem kupił UB.
Uważam że nie powinieneś dostać szansy już nigdy bo czas nie leczy debilizmu.Przykro mi Barti ale jesteś nie uleczalny.
@dzonyloker wyciągnij wnioski.

Ostatnia edycja:

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1432
1256
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Przypomnę tylko jak wybugowal APC z kolegami i strzelał do wszystkich też prosił o unbana i też obiecywał poprawę :D
Uważam że nie powinieneś dostać szansy już nigdy bo czas nie leczy debilizmu.Przykro mi Barti ale jesteś nie uleczalny.
No widzisz mejdiś ale nawet jeśli ktoś robił podobne rzeczy zapłacił 100zl i zostało mu wybaczone, wręcz został takim pieskiem serwera. Więc nie mów proszę o sprawiedliwości itd

• Lubię to!
Reactions: Barti_PL and fmcio

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3750
4099
198
27
Klan
Konfederacja
No widzisz mejdiś ale nawet jeśli ktoś robił podobne rzeczy zapłacił 100zl i zostało mu wybaczone, wręcz został takim pieskiem serwera. Więc nie mów proszę o sprawiedliwości itd
Deadshot dostał szansę i ja wykorzystał.Barti dostał 3 i nie wykorzystał zadnej :D

• Lubię to!
Reactions: hyasdw

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2380
2024
198
16
Katowice
Klan
Bambiki FMa
Deadshot dostał szansę i ja wykorzystał.Barti dostał 3 i nie wykorzystał zadnej :D
Deadshot dostal szanse i ja wykorzystal XDDDDD
Porownaj sobie ile ja dostalem banow przez 1.5 roku gry a ile dostal ds przez niecale pol roku :)

Tak btw to to moje pierwsze odwolanie od bana ktory byl sluszny.

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3750
4099
198
27
Klan
Konfederacja
Deadshot dostal szanse i ja wykorzystal XDDDDD
Porownaj sobie ile ja dostalem banow przez 1.5 roku gry a ile dostal ds przez niecale pol roku :)

Tak btw to to moje pierwsze odwolanie od bana ktory byl sluszny.
Dokładnie jest to twoje pierwsze odwołanie bo wcześniej perma dało się wykupić i tak też robiłeś :)

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2380
2024
198
16
Katowice
Klan
Bambiki FMa
Dokładnie jest to twoje pierwsze odwołanie bo wcześniej perma dało się wykupić i tak też robiłeś :)
To prawda. Ale przez swoj czas gry mialem tylko 3 permy (moge sie mylic) i dwa z nich byly za jakies niezbyt znaczace rzeczy, wiec nie zamierzalem sie z nich odwolywac.

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2380
2024
198
16
Katowice
Klan
Bambiki FMa
Ale wrzucił filmik ze swojej perspektywy i cofam to co napisałem.Gdyby zrobił to wcześniej to wcale bym tego nie napisał.
Nagranie ds pokazywalo jak wjechali w nich autem tak ze wszystkich zbugowalo a potem z automatu zaczeli do nich strzelac mimo ze FM i reszta nawet nie zdazyli uslyszec ze to napad. No rzeczywiscie ten deadschot to ta swoja druga szanse wykorzystuje doskonale...

• Lubię to!
Reactions: Czajka

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
18
(Nie mam pojęcia czy wypowiedź kolegi z teamu liczy się w jakiś sposób)
Jest dość wybuchowy i myśli impulsywnie. Dajcie mu szanse, tak na święta. Każdemu coś miłego się należy :p
Shonel ja z nim nigdy nie grałem(Chociaż chyba na yukonie) i mogę mówić że nie jestem za UNBANEM

Mejdi o co ci chodzi,ds też dostał bany za nic wspólnego z regulaminem i jakoś mu wybaczyłeś.

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3750
4099
198
27
Klan
Konfederacja
Mejdi o co ci chodzi,ds też dostał bany za nic wspólnego z regulaminem i jakoś mu wybaczyłeś.
Nie ja :)
Jedynym argumentem jaki jest tu najczęściej używany żeby odbanować Bartiego to ten że DS dostał ub :D A to przecież żaden argument.
To naprawde Barti dużo przemawia za tym aby Cie odbanowac....

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
18
Nie ja :)
Jedynym argumentem jaki jest tu najczęściej używany żeby odbanować Bartiego to ten że DS dostał ub :D A to przecież żaden argument.
To naprawde Barti dużo przemawia za tym aby Cie odbanowac....
Chyba robicie graczom na złość każdy chce ub dla bartiego wy się jeszcze zastanawiacie dla ds nikt nie chciał ub a wy mu daliście,coś tu nie tak.

Status
Zamknięty.