• Promocja

Każda paczka monet daje +20%.

Promocja trwa do 23 kwietnia 2019

Przejdź do sklepu

Odwolanie...

Status
Zamknięty.

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2595
2204
198
16
Katowice
Klan
Bambiki FMa
Chce sie odwolac od bana ktorego dostalem jakies 2 miesiace temu za rozjebanie carjackiem aut dsowi. To tyle w sumie bo nie mam pomyslu co tu dalej pisac :v

• Lubię to!
Reactions: :) _ViHi_ (:

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2595
2204
198
16
Katowice
Klan
Bambiki FMa
W sensie chcesz UB? Przecież śmiałeś się z RP. Odszedłbyś z twarzą, a nie.
To prawda ale zaczal tu grac fm z ktorym sie dlugo znam i go lubie wiec uznalem ze napisze to odwolanie zeby razem z nim pograc i milo spedzic ten czas.

Solo nie mam po co tu wracac bo mi Dzony wipea zrobil wiec poza pustymi domami nie mam nic.

Poza tym zawsze jak sie z tego RP smialem to potrafilem to uargumentowac a nie po prostu pisac ze ten serwer to syf bo tak.

Ostatnia edycja:

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1563
1792
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
To prawda ale zaczal tu grac fm z ktorym sie dlugo znam i go lubie wiec uznalem ze napisze to odwolanie zeby razem z nim pograc i milo spedzic ten czas.

Solo nie mam po co tu wracac bo mi Dzony wipea zrobil wiec poza pustymi domami nie mam nic.

Poza tym zawsze jak sie z tego RP smialem to potrafilem to uargumentowac a nie po prostu pisac ze ten serwer to syf bo tak.
Co nie zmienia faktu, że to żałosne.

• Lubię to!
Reactions: Runo

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3966
4236
198
27
Klan
Konfederacja
Co zobaczyłeś że serwer dobija pod 30 osób i sie szkoda zrobiło?
Z mojej strony nigdy sie nie zgodze na unbana dla Ciebie.
Po pierwsze na forum wyrządzasz szkode serwerowi.
Na serwerze notorycznie łamiesz regulamin.NIe ma sensu dawać Tobie kolejnej szansy.
Mam nadzieje że @dzonyloker się ze mną zgodzi.

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2595
2204
198
16
Katowice
Klan
Bambiki FMa
Co zobaczyłeś że serwer dobija pod 30 osób i sie szkoda zrobiło?
Z mojej strony nigdy sie nie zgodze na unbana dla Ciebie.
Po pierwsze na forum wyrządzasz szkode serwerowi.
Na serwerze notorycznie łamiesz regulamin.NIe ma sensu dawać Tobie kolejnej szansy.
Mam nadzieje że @dzonyloker się ze mną zgodzi.
Napisalem wyzej dlaczego chce to UB.

Po pierwsze na forum wyrządzasz szkode serwerowi..
W jaki sposob?

• Lubię to!
Reactions: Radosław Kowalll

Marian Kiszka

Stary wyjadacz
Październik 9, 2017
296
153
88
Białystok
Jestem za unbanem dla bartiego
Nie mam zielonego pojęcia o tej akcji za którą dostał bana, ale barti jest dobrą mordą, odgrywa dobre rp i chciałbym żeby znów grał :)
co do odgrywania rp to mam na myśli to, co widziałem, gdy zdarzało mi się grać z bartim
Wracaj <3

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1631
1367
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Ja powiedzmy że jestem na tak bo jak on wróci a będzie z kim grać to też bym se w sumie pograł bo jak się gra na tym RP to na tsie fajne rozmowy zawsze są. Ale skończy się to jak zwykle gdy dwie mocne ekipy się strzelają. Czyli setki skarg, plucie na policję, i wyzywanie, a niestety na tym cierpią najbardziej zwykli gracze bo to oni są ofiarami ciągłych napadów które wynikają z tego że każdy szuka tego drugiego do napadu.

• Lubię to!
Reactions: Barti_PL and eminem

eminem

Stary wyjadacz
Kwiecień 3, 2018
420
266
88
29
Zrobie ofensywnego rifresza bo teraz nie wychodze najgorzej na tle innych ludzi :V

Wydaje mi sie ze lepsze jest odwolanie od bana niz placenie za niego 100zl tak o po zrobieniu gorszej rzeczy niz ja.3
Ale wiesz ze teraz twoich uwag odnosnie serwera pewnie nikt nie wezmie na powaznie i bedzie beka z tej akcji xddd

• Lubię to!
Reactions: mejdi

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2595
2204
198
16
Katowice
Klan
Bambiki FMa
Ale wiesz ze teraz twoich uwag odnosnie serwera pewnie nikt nie wezmie na powaznie i bedzie beka z tej akcji xddd
Ale moich uwag nigdy nikt nie bral na powaznie :< Znaczy pewnie brali na powaznie ale nie robili nic w kierunku zmiany tego.

Edit - Tak w sumie to nie wiem tez w jaki sposob moje odwolanie mialoby wplywac na postrzeganie moich uwag czy innych propozycji.

• Lubię to!
Reactions: Czajka
Status
Zamknięty.