Odwołanie (zeby ustalic na ile mam miec bana)

Status
Zamknięty.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4793
4899
198
27
Klan
Konfederacja
Za bugowanie jest Perm od razu nie ważne czy to pierwszy raz.Tym bardziej ty robiłeś to świadomie co widać na załączonym filmie w formie dowodów (pozdro @SkaR )

• Lubię to!
Reactions: SkaR i SonAmadik

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
708
148
98
Za bugowanie jest Perm od razu nie ważne czy to pierwszy raz.Tym bardziej ty robiłeś to świadomie co widać na załączonym filmie w formie dowodów (pozdro @SkaR )
2 Postawione sandbagi to bugowanie? Poza tym nikomu sie nic nie stało. Ani aut ani garażu podziemniego.

Josef Mengele

Stary wyjadacz
Listopad 9, 2017
1922
1558
198
16
To dzięki mnie dostał tego perma dajcie mój możliwość kupna unbana. Ja to widzę tak nie grała żadna poważniejsza osoba na serwerze (nagrywająca, ogarniająca) no i się trochę rozhulali i pozapominali o zasadach. Może nauczka w postaći ub za trochę więcej niż 30 zł nie wiem 50zł dała by mu do myślenia.

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
708
148
98
30zl za unbana, współczuje twoim rodzicom że muszą utrzymywać takie pyszczate gówno.
Czy on mnie tylko wkurza i myśli ze jest fajny bo wyzywa po rodzicach ze ich na to nie stać? Weż się zastanów co ty robisz w internecie, pewnie twoja stara i twój stary nie robią i utrzymujesz ich z 500+.

Tadeusz Sznuk

Stary wyjadacz
Sierpień 25, 2017
651
586
158
Klan
LudoweWojskoPolskie
Czy on mnie tylko wkurza i myśli ze jest fajny bo wyzywa po rodzicach ze ich na to nie stać? Weż się zastanów co ty robisz w internecie, pewnie twoja stara i twój stary nie robią i utrzymujesz ich z 500+.
Tyle że on nigdzie nie obraził twoich rodziców a wyśmiał Cię i właśnie im współczuł.

• Lubię to!
Reactions: eminem i Runo

Runo

Stary wyjadacz
Wrzesień 17, 2017
616
959
158
18
Klan
CIUBY
Ja mam się zastanowić? Ja nie robię publicznie z siebie idioty i nie upokarzam się na tym forum. Ty w ogóle używasz mózgu jak cokolwiek piszesz lub czytasz? Tym wpisem tym bardziej zrobiłeś z siebie debila niż poprzednim.

Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
Reactions: eminem
Status
Zamknięty.