Odwołanie się od Perm Banicji

Status
Zamknięty.

Re$pecT Key-Drop.pl

Dobrze znany
Lipiec 13, 2018
35
3
43
19
https://steamcommunity.com/id/sikukochanie/ - Mirosław Kromołowski- w grze,
A więc dostałem perm bana niesłusznie ponieważ jest w nim napisane że miałem 20 plotów na chacie ale to jest nieprawda miałem 4 - za to jest kara ale nie powinien być perm ban. 2 sprawa mam napisane że posiadam gyro z 6 największymi lockerami tylko sęk w tym że to nie było moje gyro tylko jednego z Torresów za które dostał bana jakiś czas temu. Bana dostałem już jakiś tydzień temu i wydaje mi się że to była już właściwa kara którą powininem dostać. Dostałem za to nauczkę i chciałbym się poprawić grając regulaminowo.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie sprawy :)

WENONUS

Stary wyjadacz
Styczeń 27, 2018
203
50
63
18
Gracz nie przeszkadza w codziennej rozgrywce na RP wydaje mi się że powinienem dostać UB. Na TAK

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
502
228
98
9
To tylko zależy od humorku dzonego i wasze TAK nic tu nie zdziała. Ewętualnie mejdi może by cię odbanował lecz powątpiewam a pisanie każdemu na steam podpisz mi się pod odwołaniem na FORUM proszę nic nie da.Ja powiem tyle dowodów nie ma?A ja uważam że torresy już dawno perma powinny dostać.Tak btw;W niezłe gówno wdepłeś w te torresy.

Re$pecT Key-Drop.pl

Dobrze znany
Lipiec 13, 2018
35
3
43
19
z mejdim tez mialem fajną akcje nic wspolnego z rp nie miala ale bawila mnie, Robilismy niezla beke bo gyro nie umialem latac i c4 mi dal na nia xd i dalej tam jest XDDD

• Lubię to!
Reactions: mejdi
Status
Zamknięty.