Odwołanie Od Perma

Status
Zamknięty.

MvTiX

Stary wyjadacz
Sierpień 11, 2019
48
42
53
19
Łódź
Jak dla mnie każda osoba może zabłądzić, zrobić mu WIPE i niech chłopak gra bo z tego co widziałem był bardzo aktywnym graczem na tym serwerze.:)

• Lubię to!
Reactions: Fernando Chudini

Zaiser 2

Stary wyjadacz
Styczeń 13, 2018
965
1929
158
20
Warszawa
Klan
Kucfiry
pienkne jak jakies bambusy podpisują się sowim nazwiskiem z gry które maja napisane w nazwie profilu steam,a jeszcze cos co podkrenca te smiesznosc to to,ze kazda osoba ktora da na nie jest "podsumowywana" tekstem cos w stylu"BOISZ SIE KURWO?"

Gogras127

Stary wyjadacz
Wrzesień 30, 2018
582
269
118
Witam.
Kilka dni temu dostałem perma za kupowanie itemków za PSC.
Bardzo żałuję i chciałbym jeszcze pograć na serwerku, obiecuję że to się więcej nie powtórzy

Chudini
Chrząszcze, tęgopokrywe (Coleoptera) – jeden z najliczniejszych rzędów owadów (Insecta). Obejmuje około 400 tys. znanych nauce gatunków. W Polsce stwierdzono około 6200 gatunków. Szacuje się, że liczba nieopisanych gatunków może sięgać kilku milionów. Chrząszcze to zwierzęta kosmopolityczne, zamieszkujące najrozmaitsze środowiska i strefy klimatyczne. Mogą być roślinożerne, drapieżne, padlinożerne, wszystkożerne, mogą zamieszkiwać zarówno ląd, jak i wody słodkie.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4669
4792
198
27
Klan
Konfederacja
Myślę że w przypadku kupna nie szkodzi to tak jak sprzedaż.
Gracz powinien dostać WIPE i ub wg mnie.

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1849
949
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
Jak ktoś się wbugował do garażu deadschota i zniszczył wszystkie auta to nie powinien dostać perma bo przysłużył się ludzkości :p

Status
Zamknięty.