Odwołanie od perma

Status
Zamknięty.

K0z4k

Stary wyjadacz
Grudzień 31, 2017
96
46
63
Witam
Chciałem sobie wbić na serwer po prawie rocznej przerwie, a tam ban, okazuje się, że to perm :eek: I tu moje zapytanie czy była by możliwość unbana, gdyż minął już prawie rok czasu.
Pozdrawiam

K0z4k

Stary wyjadacz
Grudzień 31, 2017
96
46
63
@mejdi Nie wiem jakim cudem nadal jesteś na takiej pozycji, skoro nie sprawdziłeś nawet czy to jest prawda, ale jak widzisz, że ktoś "atakuje" osobę, której nie lubisz to od razu ją popierasz bez poprzedniego upewnienia. Do tego jeszcze dogadujesz jak jakiś 12 latek. Do knykcia nic nie mam, może źle spojrzał i tyle, ale ty akurat mejdi masz dostęp do danych, aczkolwiek to było ogólnodostępne. Wszyscy chyba wiedzą, że ty (i nie tylko ty) nie przepadałeś za osobami, które zadawały się z Dead Schotem, ale będąc na takiej pozycji mógłbyś zachowywać się trochę dojrzalej.
Zapewne po tym co napisałem mejdi zrobi wszystko, żeby mój ban nie został skrócony, ale co zrobisz, mejdi przecież poczuję się obrażony:eek:
Pozdrawiam

• Lubię to!
Reactions: Dead Schot

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4226
4428
198
27
Klan
Konfederacja
Bana dostałem 19.08.2018r.
Aktualnie mamy 16.05.2019r.
Więc minęło 10 miesięcy, to jakim chujem wyliczyliście 5 miesięcy? XDDD
Bo pajacu w innym temacie napisałeś że w grudniu byłeś na serwerze i nie miałeś niby bana.
Od grudnia minęło 10 miesięcy? Nie sądzę.

K0z4k

Stary wyjadacz
Grudzień 31, 2017
96
46
63
Bo pajacu w innym temacie napisałeś że w grudniu byłeś na serwerze i nie miałeś niby bana.
Od grudnia minęło 10 miesięcy? Nie sądzę.
Ty jesteś takim idiotą czy udajesz? XDDDD
Liczy się kiedy dostałem bana czy kiedy wszedłem na serwie? Imo wtedy, kiedy dostałem bana, ale jak widać nie każdy musi tak myśleć. Być może byłem wtedy na innym koncie "pajacu".

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1759
1460
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Bana dostałem 19.08.2018r.
Aktualnie mamy 16.05.2019r.
Więc minęło 10 miesięcy, to jakim chujem wyliczyliście 5 miesięcy? XDDD
To jak mówisz że w grudniu wbijałeś brałem to pod uwagę nie date perma Bo zdj nie widziałem w takim razie zwracam honor

Jeśli chodzi ogólnie tot zdecydowanie jestem za skróceniem bana bo mu się należy to było dawno temu plus nic złego nikomu nie zrobił umie odgrywać rolę itd. plus bądź co bądź kozak jest serio spoko i miło by go było znowu zobaczyc.

• Lubię to!
Reactions: K0z4k

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4226
4428
198
27
Klan
Konfederacja
@mejdi Nie wiem jakim cudem nadal jesteś na takiej pozycji, skoro nie sprawdziłeś nawet czy to jest prawda, ale jak widzisz, że ktoś "atakuje" osobę, której nie lubisz to od razu ją popierasz bez poprzedniego upewnienia. Do tego jeszcze dogadujesz jak jakiś 12 latek. Do knykcia nic nie mam, może źle spojrzał i tyle, ale ty akurat mejdi masz dostęp do danych, aczkolwiek to było ogólnodostępne. Wszyscy chyba wiedzą, że ty (i nie tylko ty) nie przepadałeś za osobami, które zadawały się z Dead Schotem, ale będąc na takiej pozycji mógłbyś zachowywać się trochę dojrzalej.
Zapewne po tym co napisałem mejdi zrobi wszystko, żeby mój ban nie został skrócony, ale co zrobisz, mejdi przecież poczuję się obrażony:eek:
Pozdrawiam
Z jakiej racji za RDM ban miałby zostać skrócony?
Do tego udajesz że nie wiesz dlaczego masz bana.I po 10 miesiącach myślisz że każdy zapomniał.
Dobrze wiesz.co odwaliles mordo :)
Podwójny post automatycznie scalony:

. Być może byłem wtedy na innym koncie "pajacu".
Grając na multikoncie dostajesz bana również na koncie głównym.Wlasnie dlatego nie chciałbym żebyś grał na PL10
Pisz dalej :))))))

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4226
4428
198
27
Klan
Konfederacja
Żadnych dowodów na to nie ma bardziej bym powiedział że poniosły go emocje i mu się czas pokićkał bo dostał bana a powiedział że zabił tam kogoś po tym banie i mejdi awanturę zrobił
Przecież sam napisał że w grudniu grał na innym koncie.

Status
Zamknięty.