Odwołanie od perma - Mistborn (majonez)

Temat na forum 'Odwołania' rozpoczęty przez kelos789, Listopad 18, 2018.

1. kelos789

kelos789 Użytkownik

Polubienia:
    1
    Witam chciałbym odwołać się od niesłusznego bana danego mi przez Mejdiego w dniu dzisiejszym.Opis Akcji Haes mi mówi, żebym pojechal prowokowac policje na Borute w masce i zasłoniętą rejestracją i tak też zrobiłem po okolo 5 minutach moja kochana mamusia zaczyna krzyczeć, żebym kończył więc zaczołem jechac w strone nadzieji ściągnąłem maske i policja zaczyna jechać takze w strone nadzieji, gdy mnie zobaczyli zaczyna mnie blokowac , wjezdzać ( nic nie mówiąc, nie włączając świateł ) tak jak, by się mnie bali lub czekając na mejdiego ja szybka rura na parking gaduje Pagani i wychodze.Dostałem podobno za to perma Mejdi tłumacząc sie napisal, że byłem ścigany XD Pozdrawiam czekam na UB

2. Zero Skila

Zero Skila Stary wyjadacz

Polubienia:
    452
    Piszesz że podobno dostałeś perma , czyli tak naprawdę nie wiesz czy go dostałeś , czyli może okazać się że Mejdi cię prankuje , ty nie masz perma i zmarnowałeś jakieś 5/10 min życia na pisanie tego odwołania . Czyli krótko mówiąc zanim napiszesz odwołanie upewnij się że masz bana

mejdi lubi to.
  3. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    3315
    Nie masz perma. Ban 24h jak zwykle uciekasz od interakcji. Po wejsciu na serwer auto zostanie zbanrane i standardowy jail.Nie bedziesz chcial oddać auta to znowu kara.

Ogólnie moja cierpliwość się kończy jak jeszcze raz tak zrobisz to dam Ci perma bo ile można :)
    PS prosze mu dac bana na forum ponieważ jest to jego kolejne multikonto,

Ostatnia edycja: Listopad 18, 2018
  4. Lea Sznuk

Lea Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    137
    Nie chce mówić ani nic, ale opóźnienie... Może on Ciebie nie słyszał, jechaliście bez sygnałów..
    To i tak 24h, nic to i tak nie zmieni :D

5. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    3315

Sami sobie odpowiedzieliście na to pytanie :D

6. Zero Skila

Zero Skila Stary wyjadacz

Polubienia:
    452
    pojeździł bym se takim autem policyjnym ;-;

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.