Odwołanie od perma - Mistborn (majonez)

kelos789

Użytkownik
Luty 13, 2017
3
1
18
Witam chciałbym odwołać się od niesłusznego bana danego mi przez Mejdiego w dniu dzisiejszym.Opis Akcji Haes mi mówi, żebym pojechal prowokowac policje na Borute w masce i zasłoniętą rejestracją i tak też zrobiłem po okolo 5 minutach moja kochana mamusia zaczyna krzyczeć, żebym kończył więc zaczołem jechac w strone nadzieji ściągnąłem maske i policja zaczyna jechać takze w strone nadzieji, gdy mnie zobaczyli zaczyna mnie blokowac , wjezdzać ( nic nie mówiąc, nie włączając świateł ) tak jak, by się mnie bali lub czekając na mejdiego ja szybka rura na parking gaduje Pagani i wychodze.Dostałem podobno za to perma Mejdi tłumacząc sie napisal, że byłem ścigany XD Pozdrawiam czekam na UB

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1876
977
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
Witam chciałbym odwołać się od niesłusznego bana danego mi przez Mejdiego w dniu dzisiejszym.Opis Akcji Haes mi mówi, żebym pojechal prowokowac policje na Borute w masce i zasłoniętą rejestracją i tak też zrobiłem po okolo 5 minutach moja kochana mamusia zaczyna krzyczeć, żebym kończył więc zaczołem jechac w strone nadzieji ściągnąłem maske i policja zaczyna jechać takze w strone nadzieji, gdy mnie zobaczyli zaczyna mnie blokowac , wjezdzać ( nic nie mówiąc, nie włączając świateł ) tak jak, by się mnie bali lub czekając na mejdiego ja szybka rura na parking gaduje Pagani i wychodze.Dostałem podobno za to perma Mejdi tłumacząc sie napisal, że byłem ścigany XD Pozdrawiam czekam na UB
Piszesz że podobno dostałeś perma , czyli tak naprawdę nie wiesz czy go dostałeś , czyli może okazać się że Mejdi cię prankuje , ty nie masz perma i zmarnowałeś jakieś 5/10 min życia na pisanie tego odwołania . Czyli krótko mówiąc zanim napiszesz odwołanie upewnij się że masz bana

• Lubię to!
Reactions: mejdi

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4779
4890
198
27
Klan
Konfederacja
Nie masz perma. Ban 24h jak zwykle uciekasz od interakcji. Po wejsciu na serwer auto zostanie zbanrane i standardowy jail.Nie bedziesz chcial oddać auta to znowu kara.
Ogólnie moja cierpliwość się kończy jak jeszcze raz tak zrobisz to dam Ci perma bo ile można :)
PS prosze mu dac bana na forum ponieważ jest to jego kolejne multikonto,

Ostatnia edycja:

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
708
148
98
Nie masz perma. Ban 24h jak zwykle uciekasz od interakcji. Po wejsciu na serwer auto zostanie zbanrane i standardowy jail.Nie bedziesz chcial oddać auta to znowu kara.
Ogólnie moja cierpliwość się kończy jak jeszcze raz tak zrobisz to dam Ci perma bo ile można :)
Nie chce mówić ani nic, ale opóźnienie... Może on Ciebie nie słyszał, jechaliście bez sygnałów..
To i tak 24h, nic to i tak nie zmieni :D

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4779
4890
198
27
Klan
Konfederacja
Nie chce mówić ani nic, ale opóźnienie... Może on Ciebie nie słyszał, jechaliście bez sygnałów..
To i tak 24h, nic to i tak nie zmieni :D

Haes mi mówi, żebym pojechal prowokowac policje na Borute w masce i zasłoniętą rejestracją i tak też zrobiłem po okolo 5 minutach moja kochana mamusia zaczyna krzyczeć, żebym kończył więc zaczołem jechac w strone nadzieji ściągnąłem maske i policja zaczyna jechać takze w strone nadzieji, gdy mnie zobaczyli zaczyna mnie blokowac
Sami sobie odpowiedzieliście na to pytanie :D

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1876
977
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
pojeździł bym se takim autem policyjnym ;-;