Odwołanie od bana

Status
Zamknięty.

WildWolf

Stary wyjadacz
Legenda
Listopad 7, 2017
1358
422
158
Witam dziś dostałem perma na pl10 przez to że zostałem wrobiony przez Haes'a który mi powiedział żebym oddał jego itemy jego "koledze" a kończyłem gre na pl10 więc mu je oddałem, po około miesiącu okazało sie że on te itemy sprzedał i zostałem wykorzystany dajac te itemy.

Fernando Chudini

Stary wyjadacz
VIP
Kwiecień 27, 2019
263
48
63
Witam dziś dostałem perma na pl10 przez to że zostałem wrobiony przez Haes'a który mi powiedział żebym oddał jego itemy jego "koledze" a kończyłem gre na pl10 więc mu je oddałem, po około miesiącu okazało sie że on te itemy sprzedał i zostałem wykorzystany dajac te itemy.
Dobrze wiesz że nie powiedział żebyś oddał koledze,
Haes wysyłał mi ssy rozmowy z tobą i napisał tobie dokładnie że sprzedał ity za PSC pozatym sam to chciałeś zrobić :p

• Lubię to!
Reactions: mejdi

WildWolf

Stary wyjadacz
Legenda
Listopad 7, 2017
1358
422
158
Dobrze wiesz że nie powiedział żebyś oddał koledze,
Haes wysyłał mi ssy rozmowy z tobą i napisał tobie dokładnie że sprzedał ity za PSC pozatym sam to chciałeś zrobić
Przepraszam co? Wiem że na pl10 sie nie lubieliśmy ale żeby być aż tak nastawiony na kogoś bo ci kiedyś auto ukradł, nwm powód jest taki ze nie chciałem ci sprzedać bugatti za psc czy co? Tak samo moge powiedzieć że ty rdmowałeś w borucie każdego ale nie mam dowodów

Fernando Chudini

Stary wyjadacz
VIP
Kwiecień 27, 2019
263
48
63
Przepraszam co? Wiem że na pl10 sie nie lubieliśmy ale żeby być aż tak nastawiony na kogoś bo ci kiedyś auto ukradł, nwm powód jest taki ze nie chciałem ci sprzedać bugatti za psc czy co? Tak samo moge powiedzieć że ty rdmowałeś w borucie każdego ale nie mam dowodów
Jakie auto mi ukradłeś ?
Powód bo mnie wjebałeś z koleżką to wjebie ciebie :p

WildWolf

Stary wyjadacz
Legenda
Listopad 7, 2017
1358
422
158
Jakie auto mi ukradłeś ?
Powód bo mnie wjebałeś z koleżką to wjebie ciebie :p
nie wiem, już nie pamiętam myślisz że będe pamiętał jakie auto ukradłem i komu jak kradliśmy auta co dzień?
? o czym ty teraz gadasz bo nie rozumiem, jak i kiedy cie "wjebałem" i jakim koleżką??

WildWolf

Stary wyjadacz
Legenda
Listopad 7, 2017
1358
422
158
To za co masz perma i od kiedy bo nie za bardzo rozumiem
Dostałem perma bo niby sprzedawałem itemy haesa lub dałem itemy haesa chudiniemu jak konczylem grac bo haes miał perma i mi powiedział żebym mu oddał te ity i sie okazało że je sellnał 1 z tych 2 ale raczej to 2

Status
Zamknięty.