Odwołanie od bana permamentnego

Temat na forum 'Odwołania' rozpoczęty przez Zero Skila, Grudzień 3, 2018.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Zero Skila

Zero Skila Stary wyjadacz

Polubienia:
    342
    W dniu dzisiejszym chciałbym się odwołać od bana permamentnego którego dostałem w dniu 03.12.2018 (powinienem go mieć teoretycznie już 3/4 miesiące temu , ale nie wiem czy Mejdi zapomniał mi go dać czy co , bynajmniej ja przez te 3/4 miesiące myślałem że mnie cały czas prankuje , ponieważ go nie miałem i przez ten cały czas nie grałem na rp) i skrócenie go do bana czasowego . Chciałbym opisać wam jak wyglądała następująca sytuacja za którą tego bana dostałem .
    Cała sprawa wygląda pokrótce tak że jakieś 2/3 miesiące temu poprosiłem Mistborna by mnie podwiózł na pd bo ciekawiło mnie to czy usunęli mi dostęp do npc (okazało się że nie) wbugowałem się tam przez ścianę , sprawdziłem czy mam (miałem) , po czym natychmiastowo masówa Mistborna prosiła mnie bym sprzedawał im maple hurtowo , itp . Odpowiedziałem im że mam swój honor i nie będę sprzedawał bo było by to nie fer wobec Policji i innych graczy . Jakieś 30 min później napisał do mnie DeadSchot i zapytał się czy nie będę mu sprzedawał mapli , itp za psc , oczywiście odmówiłem i odpowiedziałem mu to samo co w przypadku Mistborna . Jakiś czas później DeadSchot i Mistborn pokłócili się , po czym nie wiem co się dokładnie stało , ale podejrzewam że DeadSchot pokazał Mejdiemu jak się zbugowałem do npc .
    Najprawdopodobniej chwilę później po tym wydarzeniu napisał do mnie Mejdi mówiąc że mam bana , itp . Następnego dnia wbiłem na serwer by to sprawdzić jednak go nie miałem . Pomyślałem wtedy że Mejdi mnie po prostu prankuje . Po tych około 3 miesiącach moja ekipa wróciła na rp więc postanowiłem że do nich dołączę . Grałem normalnie , zacząłem przestrzegać regulaminu i starać się odgrywać rp . Jednakże zostałem zbanowany , przyznałem się do bugowania , jednakże nie kupiłem tam niczego (tak jak napisałem wyżej) , nie zaszkodziłem w żaden sposób serwerowi i jego graczom . Dlatego proszę jeszcze raz o zmianę mojego bana permamentnego na bana czasowego szanownego administratora i właściciela Dzonego i komendanta Mejdiego .
    Edit : Bana oczywiście dostałem za bugowanie się do NPC Policyjnego

Ostatnia edycja: Grudzień 3, 2018
  2. Adrian Szczękoczułka

Adrian Szczękoczułka Stary wyjadacz

Polubienia:
    90
  3. Lea Sznuk

Lea Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    120
    Robiłeś to świadomie. Chociaż graliśmy razem ale i tak pozostaje na NIE ,ponieważ jak wcześniej wspomniałem robiłeś to świadomie żeby zobaczyć czy masz dostęp który dzony zamomniał tobie zabrać.

mejdi lubi to.
  4. DOMkamilo

DOMkamilo Policja RP Policja RP

Polubienia:
    42
    Taryfikator Banów Role Play
    4. Wykorzystywanie bugów gry - PERM.

Lea Sznuk lubi to.
  5. Zero Skila

Polubienia:
    342
    nie wykorzystałem buga , ponieważ nie kupiłem tam nic i tak jak napisałem nie zaszkodziłem w żaden sposób serwerowi i żadnemu graczowi

eminem lubi to.
  6. SonAmadik

SonAmadik Moderator Forum Członek Załogi

Polubienia:
    1030
    Jestem za unbanem dla Zera a banem dla DS'a za wkopywanie kumpli.
    Teoretycznie ja też powinienem dostać perma bo wtedy testowałem tego buga. :coldsweat:

7. Josef Mengele

Josef Mengele Stary wyjadacz

Polubienia:
    1153
    Dodam że ktoś Zerowi musiał pokazać jak się tam wbugować sam tego nie odkrył.

Czajka lubi to.
  8. DOMkamilo

Polubienia:
    42
    Jak był w policji to wbugował się tam pod pretekstem "wbity Mejdiemu do pokoju" więc na pewno nie wiedział jak się tam wbugować.

Lea Sznuk lubi to.
  9. Zero Skila

Polubienia:
    342
    Pragnę ci przypomnieć że jak byłem w Policji to Hype pokazał nam jak się tam bugować i że to ty podkradałeś filtry Mejdiemu z sejfów :) Mam przypominać dalej ile to ty akcji robiłeś i gdzie ustawiałeś jail teleporty ?

10. Josef Mengele

Josef Mengele Stary wyjadacz

Polubienia:
    1153
    We tam jail czerwonamarycha albo didzone albo auto zresp na deadzonie i porozjeżdżaj zombie.

11. Lea Sznuk

Lea Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    120
    No nie wiem co o tym myślić, ale myśle że i tak "przynajmniej" do 1 miesiąca skrócić.

P.S. : On serio tak robił? Masz nagranie? Nowy patent na zabijanie zombie :) Danke <3

12. DOMkamilo

Polubienia:
    42
    Ciekawe jak podkradlem filtry skoro mnie wtedy nie było a dowiedziałem się że tam weszedłeś od Mejdiego

13. lamytomy

lamytomy Stary wyjadacz

Polubienia:
    53
    A bardziej zrozumiale? xd
    ,,Weszedles''

Lea Sznuk, Fustion i Zero Skila lubią to.
  14. Czajka

Czajka Stary wyjadacz

Polubienia:
    162
    Kamilo,zero nie ma powodu żeby kłamać,a wszyscy wiemy co na deadzonie robisz,i w tej sprawie miałby kłamać.
    Son przykro mi perm incomming a nie sory regulamin nie dla kolegów.

15. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    2932
    Tak masz rację Zero nie ma żadnego powodu żeby kłamać bo przecież nie napisał prośby o UB....

Lea Sznuk lubi to.
  16. Zero Skila

Polubienia:
    342
    Chyba nie zrozumiałeś do końca o co mi chodziło , chodziło mi o to że albo podkradałeś przez ścianę , albo przez tę małą dziurkę dzięki której można porozmawiać z npc policyjnym

17. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1779
    Za cos ci te 500k musieli zabrac :)

Shonel i Josef Mengele lubią to.
  18. ŁośSoś

ŁośSoś Stary wyjadacz

Polubienia:
    410
  19. Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    404
    To było zabawne

BlaXu i ŁośSoś lubią to.
  20. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    2932
    Dla Zera nie przewidziany jest unban ani też skrócenie. Dostałeś bana za zbugowanie się do NPC a nie za to że sprzedawałes policyjne Itemy więc nie musiałeś nawet o tym pisac bo za sprzedawanie nie ma.bana.

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.