Odwołanie od bana na 24h

Dead Schot

Stary wyjadacz
Lipiec 5, 2018
331
126
78
17
Poland
Siema, chce się odwołać od bana bo bana na 24h którego dostałem za "scrapowanie broni". Mejdi ma ból dupy bo dogadałem się z dzonym na steam. Nie chcę dzonemu robić problemów więc macie tu dowód a w ligach jest jak piszę do kumpla. Mejdi❤.
Film: [/QUOTE]

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
5162
5222
218
27
Klan
Konfederacja
Siema, chce się odwołać od bana bo bana na 24h którego dostałem za "scrapowanie broni". Mejdi ma ból dupy bo dogadałem się z dzonym na steam. Nie chcę dzonemu robić problemow
Podwójny post automatycznie scalony:
Ten film nic nie pokazuje tylko jakiś podstawiony typ mówi że zabrał broń.
Wystarczy 10 sekundowy film jak wyrzucasz bron i on ja zabiera nic wiecej nie chce,
A to że sie dogadujesz z dzonym na steam zamiast na forum jest nie fair w stosunku do innych osob które musza pisac skargi na forum.

Dead Schot

Stary wyjadacz
Lipiec 5, 2018
331
126
78
17
Poland
Ten film nic nie pokazuje tylko jakiś podstawiony typ mówi że zabrał broń.
Wystarczy 10 sekundowy film jak wyrzucasz bron i on ja zabiera nic wiecej nie chce,
A to że sie dogadujesz z dzonym na steam zamiast na forum jest nie fair w stosunku do innych osob które musza pisac skargi na forum.
Jest to wygodne dla dzonego. Filmu jak rzucam broń nie mam, zobacz se w logach pisałem do typa /r fast szpital po broń

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
5162
5222
218
27
Klan
Konfederacja
Jest to wygodne dla dzonego. Filmu jak rzucam broń nie mam, zobacz se w logach pisałem do typa /r fast szpital po broń
Logi to przecież nie jest zaden dowód.
Równie dobrze typo mógł nie zdazyć przyjechać a ty broń zescrapowałeś.

Dead Schot

Stary wyjadacz
Lipiec 5, 2018
331
126
78
17
Poland
Logi to przecież nie jest zaden dowód.
Równie dobrze typo mógł nie zdazyć przyjechać a ty broń zescrapowałeś.
Ale kurwa, ty jesteś ogar w CH** nie masz wgl dowodów że miałem broni by się nie strzelaliśmy. A w szpitalu nie było nic oprócz zapasowego druma i boxów.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
5162
5222
218
27
Klan
Konfederacja
Ale kurwa, ty jesteś ogar w CH** nie masz wgl dowodów że miałem broni by się nie strzelaliśmy. A w szpitalu nie było nic oprócz zapasowego druma i boxów.
Jak to nie mam dowodów przecież na tym nagraniu sam sie przyznajesz do tego że miałeś Auga.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
3351
2880
218
Film nie wygląda na zmontowany i w logach jest ich rozmowa. Ja jestem za unbanem niech @mejdi zadecyduje bo niektórzy twierdzą że faworyzuję Deadshota.

Haes

Stary wyjadacz
Lipiec 2, 2018
667
634
158
Jak to nie mam dowodów przecież na tym nagraniu sam sie przyznajesz do tego że miałeś Auga.
Od kiedy logi nie są żadnym dowodem? Pamietasz moja skargę na szewczykow? Tam przez to że oswek napisał do kogoś na pw co nie miało sensu, nie odzyskałem żółtego Mustanga :)

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
5162
5222
218
27
Klan
Konfederacja
Film nie wygląda na zmontowany i w logach jest ich rozmowa. Ja jestem za unbanem niech @mejdi zadecyduje bo niektórzy twierdzą że faworyzuję Deadshota.
Wydaje mi się że nagranie jest ustawione a nie zmontowane.
Deadschot nagrywa cały czas.Zescrapowal broń i jak go uświadomiłem że tak nie powinien zrobić ustawił dalsze nagranie.
Nie dziwię się deadschotowi że nie chce wrzucić nagrania na samego siebie też bym pewnie tego nie zrobił.

W jego eq były scrapy i magazynek od broni.

Gogras127

Stary wyjadacz
Wrzesień 30, 2018
688
342
118
Deadschot nagrywa cały czas.Zescrapowal broń i jak go uświadomiłem że tak nie powinien zrobić ustawił dalsze nagranie.
Nie dziwię się deadschotowi że nie chce wrzucić nagrania na samego siebie też bym pewnie tego nie zrobił.

Pokaż mi swoje towary.

• Miłość
Reactions: mejdi

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
1619
549
188

ds nie nagrywa tylko ja nagrywam caly czas, ds wlaczyl nagranie dopiero po akcji bo jak mial to przewidziec a co do scrapa to jest po to zeby naprawiac bron sam mam sporo scrapa w eq

Dead Schot

Stary wyjadacz
Lipiec 5, 2018
331
126
78
17
Poland
Japier**** mejdi, kto chodzi z czystym augiem przez 3 dni ? Jak wytłumaczysz zniknięcie dodatków ? Szukałeś z noskillem ich i nic nie znalazłeś na terenie szpitala. Masz ból dupy i szukasz byle gówna. Już nie raz tak się robiło że ktoś przyjeżdżał po czyjeś maski albo broń. I wgl przypadkiem ban z trolowanie czyli scrapowanie nie należy się wtedy jak policjant widzi u kogoś broń lub maskę ? A ty jej nawet nie widziałeś. Więc grając RP pierdol***** bronią o ścianę i się rozwaliła❤. Hmm ? Nie można scrapować itemow przy policji. A wy przy mnie nie byliście i nawet tego nie zrobiłem.

@dzonyloker ?? Bo dzisiaj mejdiego się już raczej nie doczekam.

@dzonyloker to jak ? Zobacz co napisałem i zobacz regulamin.

@mejdi dzony kazał ci o tym zadecydować, podałem ci jaki jest regulamin i wczym popełniłeś błąd. Więc prosił bym o ub.

Ostatnia edycja: