[Odrzucona]Skarga na administratora Infinity

Status
Zamknięty.

Synxu

Użytkownik
Marzec 2, 2016
11
0
16
Nick osoby lub administratora: Infinity [S.A]
Link do profilu steam osoby lub administratora: <----- nie posiadam
Serwer:[PL2] Unturned.pl
Powód:kolesiostwo, stawanie po jednej ze stron w konflikcie, niesprawiedliwe osądy.

Opis sytuacji:Razem z piątką kolegów broniliśmy się pod jednym z miast przed grupką pseudo gangsterów [FEAR] (dosyć spora bitwa) i dawaliśmy sobie radę, i w pewnym momencie gdy zabiłem już kolejnego gracza z powyżej wymienionej grupy bardzo sprytny pan admin(Infinity) przysposobił się do ataku przeciwko nam, nie miałbym nic przeciwko jeśli podchodziłby do nas normalnie i próbował nas zastrzelić, lecz wyżej wymieniona osoba zaczęła na Noclipie(czy co tam admini mają) zabijać nas wraz z grupą Fear z okolicznych koron drzew. A wiec jak się już domyślacie był on niewidoczny i co chwile zmieniał drzewo. Nie zrobiłem screena z tej sytuacji bo zaraz po zabiciu gracza z FEAR dostałem głowę z korony drzew (od admina). Moim zdaniem admin to powinna być osoba neutralna, nie przyjmująca jednej ze stron konfliktu a tym bardziej nie ingerująca w ten konflikt. Co gorsza po całej sytuacji owy administrator banował ludzi którzy nie użyli nie cenzuralnych słów względem innej osoby (kolega na 12h ban ja na 3 dni) Natomiast gdy gracze ze słów używali słów niecenzuralnych dostawali co najwyżej kicka po kilkukrotnym upomnieniu administratora. Mimo braku screenów wiem że duża część osób podpisze się pod całą sytuacją. z Poważaniem Synx.

Mercado

Użytkownik
Marzec 2, 2016
2
0
16
Potwierdzam kolegów powyżej podpis--->Mercado:) mam nadzieje że zostaną wyciągnięte konsekwencje w tej sprawie

Synxu

Użytkownik
Marzec 2, 2016
11
0
16
Nie jestem w stanie dokładnie stwierdzić, ale wydarzenia działy się między 18:20- 21:30.

_+"The Sims"+_

Dobrze znany
Sierpień 4, 2015
370
54
43
103
Los Santos, San Andreas
Klan
SimGrott
Tak troche wygląda to na wielki spisek bo az 4 gosci złożyło skarge na admina xD i to bez dowodów. Swoja droga ciekaw jestem jak sie to rozwinie i kim jest ten infinity xD

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4399
4553
198
27
Klan
Konfederacja
_+"The Sims"+_ napisał:
Tak troche wygląda to na wielki spisek bo az 4 gosci złożyło skarge na admina xD i to bez dowodów. Swoja droga ciekaw jestem jak sie to rozwinie i kim jest ten infinity xD
Infinity to mansion.
A skarge złożyło 4 gosci którzy graja w jednym teamie.
Synxu wczoraj jak go zabiłem też mnie obrażał więc napewno nie jest bez winy.A to że nie przeklinał na czacie nie znaczy że nie obrażał Mansiona.
Byłem czytałem uważam że ban jest słuszny.A czy zabijał na vanishu to nie wiem.Ale to można łatwo sprawdzić wiec Synx pewnie nie mówi prawdy.

gniewek44

Dobrze znany
Listopad 4, 2015
241
42
43
To ja i te płaczki że to tak nazwę mszczą się bo grałem ze znajomymi i logiczne że im pomogłem a oni podostawali bany ponieważ wykazali się wyjątkowym brakiem szacunku do graczy zarówno jak i do administracji a w dodatku nie panują nad emocjami. ( Infinity ).

• Lubię to!
Reactions: Sznapi

Kuuloj

Użytkownik
Marzec 1, 2016
5
1
18
Bany według mnie sluszne obrazali użytkowników jak i administrację co do tych drzew można wchodzić po drzewach tak dla twojej swiadomosci jesli nie wierzysz poproś o logi. Admin tez ma prawo czasami sobie pograć :) ładny spisek lecz bez dowodów nic nie zrobisz ;)

• Lubię to!

Mercado

Użytkownik
Marzec 2, 2016
2
0
16
Kuuloj dobrze że dostali bany okej ale dlacego jeden gracz dostał za wulgaryzmy kicka i upomnienie natomiast drugi bana na 12h a trzeci na 3 dni sprawiedliwośc poprosze.

gniewek44

Dobrze znany
Listopad 4, 2015
241
42
43
Opisałbym ci wszystko jak było ale szczerze nie mam ochoty na tak długie pisanie, wszystkie informacje obrazy czy inne są zawarte w Logach.

• Lubię to!

_+"The Sims"+_

Dobrze znany
Sierpień 4, 2015
370
54
43
103
Los Santos, San Andreas
Klan
SimGrott
Mercado napisał:
Kuuloj dobrze że dostali bany okej ale dlacego jeden gracz dostał za wulgaryzmy kicka i upomnienie natomiast drugi bana na 12h a trzeci na 3 dni sprawiedliwośc poprosze.
i tu dochodzimy wlasnie do tej wolności adminow tak jak bylo kiedyś ze za obraze adma mogles dostac bana perma wystarczylo 2 razy nazwac go glupkiem a taki admin mogl sie wybronic potem ze swojej decyzji bo przeciez regulamin mowil o 2 obrazach i wtedy admin mogl dac perma. xd

PS. Może ten co dostał na 3 dni zwrócił się do admina a ten co kicka to obrazał jakiegoś inneog gracza. W sumie to chyba nie powinniśmy rozgraniczać tutaj kogo duma jest ważniejsza tylko dawać takie same kary nie zależnie czy jest to gracz czy admin w końcu gracz też człowiek, nie?> xd

Klecha Socha

Stary wyjadacz
Styczeń 31, 2016
199
23
53
Klan
Ajins
Hahahahha
Ubaw normalnie :) infinity nie użył tego noclipa tylko się tam kampił od kilkunastu minut... A ci którzy mówią że jest tak jak napisał to ludzie z ekipy synxa lub osoby, które nas nie lubią ;) i przy okazji synx wiele razy obrażał i wyzywał ludzi na czacie... Oni się mszczą za to, że dostali Bana a Mercado za to, że wywaliliśmy go z ekipy :)

• Lubię to!
Reactions: gniewek44

gniewek44

Dobrze znany
Listopad 4, 2015
241
42
43
Nie ma co tego tłumaczyć bo szkoda klawiatur i nerwów wszystko jest w logach ja nie mam nic do ukrycia a oni mają problem ponieważ wielokrotnie kick'ałem i ostrzegałem na czacie przed capslock'iem obrazami itd. ale oni to zlekceważyli i dostali kary a że synx nie umie brać przykładu nawet na błędach kolegów to jego wina bo to co do mnie na koniec napisał było dużą przesadą a że zanim wystawiłem bana jeszcze do pyskował to dorzuciłem ten 3 dzień gratis.

• Lubię to!
Reactions: Zabi

Synxu

Użytkownik
Marzec 2, 2016
11
0
16
Na 100% się nie kampił na tym drzewie bo to drzewo było jakąś chwile wczesniej ścięte wiec mi tu nie ściemniaj. Mogę przekrzyknąć że teren był dobrze sprawdzany przez nas i na 100% by tam nie wszedł bez naszej wiedzy wiec jedyna opcja że wbił się tam jakimś innym sposobem i to chwile później. Wiec nie ściemniajcie proszę bo się pogrążacie.

monszy213

Użytkownik
Marzec 2, 2016
6
0
16
Dobra, panowie, pytanie offtopicowe, jak wytłumaczycie to, że ja strzelając z m4 w przeciwnika, który był w odległości 40m ode mnie, dostaje 4 strzały-widzę 4 hitmarkery. Raz dostaje w głowe, raz w okolicach szyi, a 2 razy w klatkę piersiową, a przeciwnik nie ginie, co ciekawe zabija mnie jednym strzałem w głowe z tej samej broni, mimo iż ja mam ~90% HP i hełm na głowie? Z tego co mogłem przez chwilę zauważyć miał coś czarnego na głowie i to nie był hełm.

Ja jakoś przeciwnika czasami ubić z m4 nie mogłem ale, inni jeden strzał i ginąłem.

Zabi

Dobrze znany
Sierpień 30, 2015
155
15
33
Katowice
Klan
[=SA=] , M4D PPL, [HO]
Sims powiem Ci to na prostym przykładzie, za obrazę obywatela państwa polskiego możesz dostać karę pieniężna albo prace społeczne ewentualnie kilka dni więzienia. Za obrazę urzędnika państwowego w tym (tak zdziwię cię) nauczyciela, limit jest do 3 lat z tego co pamiętam. Więc teraz się zastanów nad tym. Administracja jest wyżej bo jest zaufana. Koniec kropka, jak ktoś z administracji podpadnie - wylatuje, bez wyjątku. Więc przestań wylewać pod połową skarg żale na temat tego co daje administrator za obrazę swojej osoby. Bo albo ktoś ma jakikolwiek respekt do naszej pracy która ma na celu trzymanie poziomu wypowiedzi i zachowania na serwerze albo dostanie tego bana na 3 dni i się tego nauczy na kolejny raz.

Zabi

Dobrze znany
Sierpień 30, 2015
155
15
33
Katowice
Klan
[=SA=] , M4D PPL, [HO]
(Daje w odnosniku bo nie mogę edytować)
Jeszcze zdradzę ci Sims małą tajemnicę.
Zawsze daję co najmniej połowę dostepnej kary za przewinienia bo jestem zwolennikiem resocjalizacji w spokoju ducha, a nie przed monitorem.
I sprawia mi Cholernie dużą satysfakcję wlepienie bana na 3 dni, jak ktoś testuje moją cierpliwość.

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Listopad 1, 2015
805
211
78
Klan
Konfederacja
Nawet jeśli Infiniti dostał się na drzewo na vanishu to jak to można udowodnić teraz? Raczej to niemożliwe ;)

Status
Zamknięty.