[Odrzucona]Duza ilość haxow na serwerze a zbyt malo Adminow

Status
Zamknięty.

joniu5

Użytkownik
Listopad 8, 2016
9
3
18
Jak w temacie może trochę nie przepisowo ten watek założyłem z góry przepraszam za to. Ale to jest jakaś masakra co wbije na jakiś serw tam jakiś hax o każdej porze dnia ludzie z serwerów tylko sie bulwersują bo lata taki psuje przyjemność z gry a Administracji na horyzoncie nie widać. Prosił bym o uzupełnienie administratorów lub wprowadzenie jakies rekrutacji. Jedyny sensowny admin co zawsze siedzial to byl JOHN a tera nawet jego nie widac. Jesli innych użytkowników ta sytuacja również irytuje ze pelno haxow a Administracja nic nie robi bo jej poprostu nie ma gdy sa potrzebni prosze niech popra moja prozbe o powiekszenie sil administracyjnych w celu utrzymywania pozadku na serwerze aby wszystkim gralo sie lepiej i mozna bylo czerpac przyjemnosc z gry.

• Lubię to!
Reactions: John i kudgarsky

Diaxelf

Dobrze znany
Członek Załogi
Luty 28, 2015
166
53
43
25
Wrocław
steamcommunity.com
Klan
KP - R2P
Ja tam zazwyczaj widzę na ts minimum 2 adminów, wystarczy wejść na kanał 'skargi' lub napisać do któregoś i zgłosić problem. Sami się nie domyślimy, że ktoś się odpalił.

joniu5

Użytkownik
Listopad 8, 2016
9
3
18
na 1 ich lata pelno sama domyslicie ze sie ktos odpalil nie wydaje mi sie. to dziwne bo ja ostatnio czy na ts czy na forum nie widze zadnego.

Ninja SFB

Dobrze znany
Listopad 1, 2016
2
0
36
Diax kiedys bylem ciagle na tym ts'ie pisalem do was ani 1 nie odpisal siedzialem 10 min tam i nic zaden z was nie wbil ;d PS. Jak bys Sniffi to zawsze sprawdzal nowego gracza na serwerze (zazwyczaj to ruskie) Tez bys mogl poswiecic pare godzien i posiedziec na serwerze i sprawdzac.

joniu5

Użytkownik
Listopad 8, 2016
9
3
18
ja pamietam tych haxow jeszcze JOHN latal i sprawdzal i jakis porządek byl bo szanowny DIAX oprócz tego ze lata i kradnie zwyklym gracza APC i strzela do nich nic szczególnego nie wnosi. a najgorsze jest to ze tutaj na forum zwykli gracze sie nei wypowiedza bo wiekszosci nie chce sie zaklada konta co nie zmienia faktu ze haxy sie panosza. A ja juz premium konta na tym serwie napewno nie kupie bo poprostu nie warto.

Quality

Naczelny Serwerowy MythBuster
Zasłużony
Czerwiec 25, 2015
746
210
98
20
Gdzieś daleko w górzystej Narnii
Klan
Awakening
Ten problem nie dotyczy tylko PL1 Cheaterzy znajdują się na wszystkich serwerach i czasami nawet są ich grupki ale nie można tutaj od razu zwalać winę na administracje. Chciałbym wam panowie uświadomić ze jeżeli widzicie osobę która gra na wspomagaczach to powinniście od razu tą osobę zgłosić na forum.

Dzisiaj była akcja na PL1 z tym Kacprem co tam go wyzywaliście. Napisałem do Dzonego i Cheatera po chwili nie było, napisanie do dzonego zajęło mi dosłownie 2 minuty.

Jak widzicie napisanie do najbliższego administratora nie zabrało mi całego dnia, zabrało mi to dosłownie głupie dwie minuty. Czasami naprawdę warto ruszyć cztery litery i samemu zadziałać niż czekać półrocze na administratora :)

Diaxelf

Dobrze znany
Członek Załogi
Luty 28, 2015
166
53
43
25
Wrocław
steamcommunity.com
Klan
KP - R2P
Przeważnie gdy mam trochę czasu wolnego to czyszczę wszystkie serwery po kolei, a dopiero po tym jak mam ochotę to bawię się jak pozostali i.. np. kradnę APC :)

Szons

Moderator TS
Luty 5, 2016
230
35
43
19
Klan
RotStorm
Nawet nie chce mi się tego drugi raz pisać więc ...

"W temacie: Skarga na pięciu graczy :)
09 listopad 2016 - 21:13
Primo ja jestem na Ts bardzo często i prawie zawsze pomagam jeżeli ktoś o to mnie poprosi, naprawdę to nie jest takie trudne by wejść na tego Ts :/."

Status
Zamknięty.