Do dodania Nowa edycja (Data: odległa)

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1929
2156
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
Lepiej nie wtedy beda bambole w 5 biegaly i nawet mafie nie beda mieli nad nimi przewagi typu bron dluga i na tym to polega czyli gangsterzy boja sie mafii bo maja mniejszy i slabszy arsenal
Podwójny post automatycznie scalony:

Wolisz biegac polowe edycji bez skilli bo kosztuja z 50-100k? Bez przesady wydaje mi sie ze skille mozna zostawic jak sa
Podwójny post automatycznie scalony:

Juz tak robia i sie boja stracic bron bo jak ja ktos inny podniesie to znika wiec pod koniec a tak ja straca. Jak tw rzeczy ktore zaproponowalem przejda lub polowa z nich to raczej poziom rp policji sie zwiekszy i przy tym poziom rp graczy nwm co policja ma do stracenia 5 k na mapla a z 20k na fullu a gracz 100k na bron dluga na fullu ale jak policja bedzie odgrywala akcje o da np bandyta uciec z takiego napadu na bank normalnie czyli przez zakladnikow to nikt nie straci nic i oczywiscie nie gadam ze policja ma kazdemu dawac uciec ale jak robia ogarnieta akcje wolny przejazd itd co teraz nie dziala bo policja a tak zastawia zawsze most nawet jak gracze chca wolny przejazd, np gosc z coltem i zakladnikiem w ktorego wgl nie celuje wtedy snajper albo ktos moze sie nik zajac albo jakas wyczekac chwile ale jak jest np 4 typa z 5 zakladnikow bron dluga itd to policja raczej by wolala interweniowac i jak bandyci rozegraja taka akcje dobrze to policja nie powinna must winowac tylko dac im uciec co teraz bedzie bardziej prawdopodobne jak beda mogli stracic bron i "oddac" ja w rece bandytow bo teraz kazdy napad konczy sie strzelanina co tez nie jest wina policji bo tez napadalismy kilka razy bez zakladnikow bo a tak wiedzielismy ze z zakladnikami nic nie zrobimy bo policja a tak zacznie strzelac a wolny przejazd i nic takiego nie dziala jak narazie.
Nie chce mi się tego wszystkiego czytać. No, ale gracz może zarabiać duży hajs na nielegalnych, a policja wypłata co jakiś czas. (Hajs z mandatów idzie na jakiś budżet policji czy do kieszeni policjanta?)

WildWolf

Stary wyjadacz
Legenda
Listopad 7, 2017
1359
422
158
Nie chce mi się tego wszystkiego czytać. No, ale gracz może zarabiać duży hajs na nielegalnych, a policja wypłata co jakiś czas. (Hajs z mandatów idzie na jakiś budżet policji czy do kieszeni policjanta?)
Noskill i kamilo maja po kilka mln na kontach wiec z hajsem u nich to nie problem

• Lubię to!
Reactions: Barti_PL

TajskieUkulele

Użytkownik
Luty 27, 2019
2
0
16
21
Wolelibyście dzwonić do kogoś na telefonie po numerze telefonu czy po nicku gracza? (Nie mówię, że zrobię to co powiecie. Chcę poznać tylko opinię)

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4793
4899
198
27
Klan
Konfederacja
Wolelibyście dzwonić do kogoś na telefonie po numerze telefonu czy po nicku gracza? (Nie mówię, że zrobię to co powiecie. Chcę poznać tylko opinię)
Fajnie jak by była też komenda na włączenie i wyłączenie telefonu.Wtedy nie będzie problemu ze spamem.

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
2027
1632
218
17
Kluczbork
Problem tymi sadzonkami jest taki że na tym konkurencyjnym RP miałeś mniej więcej 15 sadzonek do posadzenia z czego z jednej dostawałeś chyba 11 koki i tyle zarabiałeś 6-8k na godzinę czyli bieda trochę

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1929
2156
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
Problem tymi sadzonkami jest taki że na tym konkurencyjnym RP miałeś mniej więcej 15 sadzonek do posadzenia z czego z jednej dostawałeś chyba 11 koki i tyle zarabiałeś 6-8k na godzinę czyli bieda trochę
Możesz wynajmować bambikow no i zawsze można to jakoś z boostowac

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1929
2156
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
Mam wyjebane czy jest czy nie ma, gracze tego chcą bez względu na to ,że ''było'' na konkurencji. Idąc tym tokiem myślenia można powiedzieć ,że kradną pomysł tworzenia serwera role play.
Te forum kradnie pomysł tworzenia serwerów Nelsonowi!