mk2

Status
Zamknięty.

BamboS#111

Administrator Serwera Survival
Maj 9, 2017
549
298
128
18
Klan
Tajne Ninje
nie dziwie sie ze chcesz zeby mk2 zostal, bo ty jestes jedna z tych pizd co ciagle kampia na bazie i nigdy z niej nie schodza
A ty jesteś jedną z osób które nie wiedzą co to kultura i jedyne co potrafią to wyzywać. Może i Cię nie wychowali ale no cóż. Są ludzie i "parapety".

A ty jesteś jedną z osób które nie wiedzą co to kultura i jedyne co potrafią to wyzywać. Może i Cię nie wychowali ale no cóż. Są ludzie i "parapety".
Ty jestes chyba tym parapeten bo psujesz innym ludzia rozgrywke kampiac na bazie i zabijajac wszystkich na moscie i militarce -_-

Ty jestes chyba tym parapeten bo psujesz innym ludzia rozgrywke kampiac na bazie i zabijajac wszystkich na moscie i militarce -_-
Chodziło mi o cb ale ok. Płaczesz jak Cię zabiją. Sam masz wieżę zbudowaną na holmanie. --------->Proste ty na holmanie my na mili i tyle w temacie. ELO
A jak masz tak spinać to idź policz baranki.;)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Barti_PL

Stary wyjadacz
VIP
Kwiecień 23, 2016
2835
2453
198
Katowice

Chodziło mi o cb ale ok. Płaczesz jak Cię zabiją. Sam masz wieżę zbudowaną na holmanie. --------->Proste ty na holmanie my na mili i tyle w temacie. ELO
Tyle ze ja nie kampie z mk2 na mojej wiezy na holmanie.

Barti_PL

Stary wyjadacz
VIP
Kwiecień 23, 2016
2835
2453
198
Katowice
Pisząc "prawie każdy może to kupić. Jakieś typy co nie umieją grać w unturned robią baze przy militarce lub na moscie i kampia 24/7 z mk2 i kupują amunicje" jesteś w błędzie
Po 1 nie każdy może kupić, a jakby mógł to by kupił a na serverze obecnie są chyba tylko 3 mk2
Po 2 nikt Ci takiego czegoś robić nie zabrania
Po 3 mk2 na tym ss zostały kupione wcześniej po cenie 3.500$ i to jeszcze przed wipe po czym zostały schowane na vaulta i tak przetrwały
Po 4 Jestem za tym aby zostały, a obecna cena jest odpowiednia
Tyle w temacie!!!
Przeciez to prawda. Tylko ludzie nie co nie umieja grac kampia na bazie (przyklad noskill)
1 Nie kupilbym bo by wyszlo ze jakims inwalida jestem bo tym gram

Barti_PL

Stary wyjadacz
VIP
Kwiecień 23, 2016
2835
2453
198
Katowice

Placze jak mnie zabija bo irytuje mnie to ze kiedy strzelam sie z kims normalnym to wy potraficie tylko kampic z tym mk2

hyasdw

Administrator Serwera Survival
Październik 25, 2015
589
768
178
18
Hiszpania :P [Malaga]
Klan
=S.A=
Przestańcie robić ten offtopic... temat został zrobiony aby dać swoje zdanie na temat usunięcia Mk2 a nie o kampieniu na bazie z Mk2 :_: Wszystkie wypowiedzi offtopic zostaną reportowane

Status
Zamknięty.